Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Adana Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Adana Doğum Fotoğrafçısı

477
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Adana Doğum Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 648 oy
Fatih İşler
Fatih İşler
5.0
Çevrimiçi
1 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Seyhan, Adana
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Doğum Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Adana Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları 2024

Adana Doğum Fotoğrafçısı fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 3.290 TL ile 4.030 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Adana Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Adana Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
N.
Anina stüdyonun verdiği hizmet tek kelimeyle harikaydı.. çektiği fotoğrafları senelerce duvarımızı, baş ucumuzu süsleyecek. Kibar, çocuk ve bebekler konusundaki tecrübesi şaşırtıcı derecede etkileyiciydi. Bebeğimizi ve bizi yormadan, keyifli bir çekim geçirdik.. şimdi hedefte baby shower partimiz ve pasta patlatma partimizde de kendisiyle çalışmayı istiyoruz.. ve tabii kısmetse ilk doğum gününde de artık ailemizin bir parçası olarak yine kendilerini büyük bir keyifle davet edeceğiz.. :)

S
Sümeyra H.
Ne gündü ama duygularım canlandı seni çok. Zorladik ama hepsi birbirinden güzel yeni.cekimler beklesin bizi meyra.bebek büyüdü ve dahada cadi oldu durdurana aşk olsun zor bi çekim seni bekliyo sankim ebuss@dogumfotografcisi_ebrusergul

E
Elif Çeliker
Nur Hanım, enerjisi , bebeğime yaklaşımı ve işini severek yaptığı o kadar belli ki çok çok memnun kaldım. Etrafımda doğum yapacak arkadaşlarıma önerdim. İyi ki nur hanımla yolumuz kesisti herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.Emeğinize ve yüreğinize sağlık nur hanım

M
Melek & Oytun
Hayatta bazı anlar vardır tekrarı olmayan doğum evlilik mezuniyet askerlik vs vs liste uzar gider. İnsan en çok o anlarda mutlu olur o anları hep ölümsüz olsun ister ancak an geçince geçer gider. Ama bir yol vardır o anını o günkü gibi hatırlatan fotoğraf ve video. Biz sizinle en özel animizda yollarımiz kesisti düğün hikayemiz ve fotoğraflarimiz sizin elinizden özenle emekle aktı. Bir ömür bize bu anıyı bıraktığıniz icin ne kadar teşekkür etsem az. İyikilerim arasında oldunuz ve bizi daha çok mutlu ettiniz iyiki varsınız daha nice güzel anilarda beraber olmak dileğiyle.

İ
İpek Uluba
Minik aslanım benim elinize sağlık hepsi birbirinden güzel 🥰🥰


Adana Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

M Murat Ç.
Merhaba. Ben yeğenim için yazıyorum. Doğumun tarihi tam olarak elli değil henüz. Şubat 10-24 aralığında olacak. Bu onlara sürpriz olacağı için hangi hastanede olacağını da bilmiyorum. Sadece bir keresinde Medline gibi duymuştum. Bebeğimizin cinsiyeti kız. Adı da Eliz Ada olacak. Normal olursa doğuma kimin gireceğini bilmiyorum ancak sezeryan olursa ben ( dayısıyım ) gireceğim. Konsept konusunda size şu anda yardımcı olamıyorum. Ancak doğum öncesi aile olarak bir fotoğrafın da olmasını istiyorum. Teşekkürler, Murat Çolak
A Aysin U.
Merhaba açıkçası vaktimiz varken hem doğru kişiyi bulmak adina hem de bir fiyat araştırması yapıyoruz. Hamile çekimi doğum ve belki vaktimiz olursa bebek fotoğrafları isteyeceğiz, biz başka sehirden gelecegimiz icin suremiz kısıtlı. Fiyat hakkında hiçbir bilgimiz yok açıkçası ilk defa sizinle iletişime geçmiş olacağız
D Derya
6 Aylık ilk doğdugunda fotoğraf çekimi yaptıramamıştık sağlık sebepleri dolayısı ile, o yüzden şimdi bir çekim istiyoruz. Stüdyo diye tahmin ediyorum. Albümlü ve albümsüz fiyat istiyorum. Konsept ile ilgili herhangi bir şey düşünmedim. Önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.
G Gözde T.
Son zamanlardabir hamile çekimi istiyorum. Hastanede de doğum öncesi, doğum sonrası ve doğum sırasında çekim mutlaka olmalı. Doğumhaneye giriş olsun istiyorum. Toplam fiyata albümü de dahil edin lütfen. Hastanem Acıbadem-Adana , 29. haftamdayım. Geri dönüşünüzü bekliyorum.
B Betül
Doğumumuzda yanımızda olacak bir fotoğrafçı arıyoruz.Fotoğrafları dijital olarak almak istiyoruz ayrıca doğum hikayesi de yaptırmak istiyoruz.Fiyat ile ilgili geri dönüşünüzü beklerim.Teklifler sadece mail yoluyla iletilirse çok sevinirim. teşekkürler
M Merve N. T.
Yeni doğmuş fotoğraf çekimi için fiyat istiyorum kaça çekiyorsunuz uyguna olursa çok sevinirim istanbuldan geldim buraya yardımcı olursunız inşallah :) dığum eylül gibi gözüküyor 40 çıkmadan veya 40 dan sonra düşünüyorum şimdiden araştırma yapıyorum
Ö Özlem C.
Acıbadem.hastanesinde eylül son haftaları gibi bekliyoruz albüm istemiyorum evlilik albümü bile tozlandı bir kenarda bekliyor dijital olarak almak istiyorum fotoları bir kaç kare de resim.cikartilacak sekilde
Ö Özlem C.
Acıbadem.hastanesinde eylül son haftaları gibi bekliyoruz albüm istemiyorum evlilik albümü bile tozlandı bir kenarda bekliyor dijital olarak almak istiyorum fotoları bir kaç kare de resim.cikartilacak sekilde
A Ayşe
Medline'da gerçekleşecek doğumum için doğum fotoğrafçısı arıyorum.Doğum öncesi ve doğumda fotograf istiyorum. Hem fotoğraf albümü, hem de doğum hikayesi için fiyat teklifi rica edebilir miyim?
A Ali K.
Özel Medline Hastanesi, bebek doğum sonrası anne ve baba ile bebeğin fotoğrafları çekilecektir. Ayrıca, bebeğin doğumundan sonraki anları video ile kaydedilecektir. Tahmini bütçe 1000 TL'dir.

Adana Doğum Fotoğrafçısı Seçimi ve Önerileri

Konumuza geçmeden önce doğum fotoğrafçılı konusuna kısaca değinelim. Doğum fotoğrafçılığı hamileliğin belirli bir aşamasından başlayıp, çocuğun eve gelişine kadar geçen süreci fotoğraflama işine denmektedir. Çok keyifli bir iş aslında, tek sorun bebeklerin nasıl poz vereceğini bilememesi. Şimdi Adana doğum fotoğrafçısı kiralama fiyatları konumuza geçebiliriz.

Adana ve civarında yaşayanlar için bu özel zamanları fotoğraflatmanın bir bedeli var tabiî ki. Bu ücretler sizin taleplerinize göre değişiyor. Bunda en büyük etmen çekim süreleri ve zamanlamaları. Örneğin sadece doğum sonrası hastane fotoğrafları istiyorsanız 500 TL gibi bir bütçeyle işinizi halledebiliyorsunuz. Adana doğum fotoğrafçısı kiralama fiyatları bununla sınırlı değil.

Farklı istekler farklı fiyatlar

Adana doğum fotoğrafçısı ile fotoğraf çekimi basit gibi görünse de bebek fotoğraflarında bu iş biraz zahmetli olabiliyor. Bebekler nasıl duracaklarını, nasıl poz vereceklerini bilmiyorlar haliyle. Burada iş fotoğrafçıya düşüyor. Bebeklerin en kusursuz fotoğrafları uyku anında çekilen fotoğraflar. Bunu yakalamak çokta kolay olmuyor.

Sadece doğum sonrası için fiyatlar

Günümüzde herkeste bir fotoğraf makinesi veya fotoğraf çeken telefonlar bulunuyor. Bu nedenle bazı aileler sadece hastaneye geliş ve doğum sonrasını fotoğraflamak istiyorlar. Adana doğum fotoğrafçısı bu şekilde bir çalışma 500 TL ila 700 TL arasında mal oluyor. En az 2 albüm alıyorsunuz bu çalışma karşılığında. Duruma göre 1 veya 2 cep albümü de fiyata dahil edilebiliyor.

Hamilelikten eve dönüşe kadar fotoğraflama

Bu en pahalı çekimlerden biri oluyor. Genelde hamileliğin 4. ayından itibaren fotoğraflamaya başlanıyor ve değişik konseptler ile her ay düzenli çekim yapılıyor. Ardından doğum ve sonrası fotoğrafları, akrabaların fotoğraflanması, eve geliş fotoğrafları ve talebe göre videoları hazırlanıyor. Böyle çekimler Adana doğum fotoğrafçısı kiralama fiyatları 1500 – 2000 TL arasında fiyatlandırılıyor.

Hoş geldin bebek

Bu konsept özel bir konsept yukarıda saydığımız tüm çekimlere ek olarak fotoğraflardan ve videolardan hoş geldin bebek videosu hazırlanıyor. Bu video yerine göre dış çekimleri de içerebiliyor. Adana doğum fotoğrafçısı kiralama fiyatları için 500 – 750 TL arası fark ödemeniz gerekebilir.

Kaliteli çekim için

Hayatınızın önemli anlarındaki çekimler için iyi bildiğiniz bir fotoğraf ekibi ile çalışın. Referanslarına bakın mutlaka. Bazı anların telafisi olamayacağı için Adana doğum fotoğrafçısı kiralama fiyatları ile ilgili araştırmanızı yaparken uygun fotoğrafçıyı bulmaya özen gösterin. Sadece fiyat araştırmanız yanıltıcı olabilir.


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye'den Doğum Fotoğrafçısı Seçenekleri
İstanbul Doğum Fotoğrafçısı İzmir Doğum Fotoğrafçısı Ankara Doğum Fotoğrafçısı Sinop Doğum Fotoğrafçısı Kırklareli Doğum Fotoğrafçısı daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?