Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Şehir Seç
Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı
321
Doğum Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır.


Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları
Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 500 TL ile 900 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı Tavsiyeleri
Sümeyra H.
Ne gündü ama duygularım canlandı seni çok. Zorladik ama hepsi birbirinden güzel yeni.cekimler beklesin bizi meyra.bebek büyüdü ve dahada cadi oldu durdurana aşk olsun zor bi çekim seni bekliyo sankim ebuss@dogumfotografcisi_ebrusergul
Ebru Sergül Baby Studio
Gülhan alış
Hamilelik ve doğumumda yanımda olan bebeğimin engüzel anlarını çektiği için enerji dolu ekip oldukları için sonsuz teşekkürler...
İlker Ünver Photography
Burak Ü.
Ne zor gündü be Esra'cım.. Düğünümüzde, doğumumuzda, her ihtiyacımızda yanımızda olduğunu bilmek muhteşem. Çocukların düğününe kadar yolu var bu işin.. iyi ki varsın! 
Esra Pozan Produksiyon
Mesut Çalıkuşu
Enerjinize,samimiyetinize ve ekipçe profesyonelliğinize hayran kaldık.İyi ki sizinle karşılaşmış yolumuz.Tüm evlenecek çiftlere kesinlikle sizi öneriyorum.Ellerinize emeğinize sağlık çok teşekkür ediyoruz
Jungle Photography Media Ajans
Projes Media
Her şey çok güzeldi beklentimizin çok çok üstündeydi kesinlikle tavsiye ederiz.
PROJES MEDIA

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı Talepleri
N Nazlı G.
Bütçem seçenekler arasında olmadığı için 1000-1250 arasını işaretlemek zorunda kaldım. 22 temmuz sonrası Diyarbakırdan Eskişehire gelicez. Doğum Ağustos son hafta ya da Eylül başı olacak gibi. 2 Ağustos gibi hamile çekimi düşünüyorum. Eşimle birlikte çekim olacak. Profesyonel dansçı ve eğitmen olduğumuz için farklı, enerjik ve hızlı bi çekim olacak. En uygun fiyatlı teklifi değerlendirmek istiyorum.
K Kübra .
Hamilelik çekimi ve yenidoğan çekimi istiyorum. Hamilelik dış çekim hava durumu iyi olursa olabilir. Bebeğimin cinsiyeti erkek yenidoğan çekimini evde istiyorum. Fotografları dijital olarak dusunuyorum ama ayrı bir fiyat olarak albümlü siyatıda belirtebilir misiniz? nisan sonu mayıs bası gibi dogumum gorunuyor nisan başı gibi hamilelik çekimi istiyorum. Uygun bütçelendirme talep ediyorum
S Seda .
Kutahya tavsanlida evim bebegimin ilk zamanlarının farkli kombinlerle resimlerinin cekilmesini yani yenidoğan çekimi istiyorum. Karelerin yaratıcı, sevimli olması benim için önemli bu yüzden hem örnek çalışmalarınızı hem de fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Ayrıntılar için görüşmek üzere. İyi çalışmalar.
E Emel D.
Bebeğim prematüre doğdu 11 temmuzda ve 3 aylık oldu asıl doğum tarihimiz 12 eylül idi bebeğime yenidopan yada ara çekim fotoğrafı ile birlikte anne baba ile birlikte albümde dahil olmak üzere konsepti fotoğrafçıya ait olan uygun fiyata fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorum.
M Mehmet A.
Merhaba, Doğum öncesi hastanede başlayan çekim, doğum ve doğumdan sonra de çekim devam edecek. ayrıca 10 günlük civarlarında konseptli fotoğraf çekimi de istiyorum. baskı ölçüleri, paket hakkında bilgi ve fiyat bilgisi talep ediyorum. İyi çalışmalar..
B Billur A.
Hastane eskişehir acıbadem. doğumu mayısta bekliyoruz. hamilelik çekimi de mart nisan gibi olablir. ve yenidoğan. video da çekebiliriz dogum çekiminde ama bunlar fiyata baglı. fiyata göre karar vermek istiyorum ne eklenip çıkacagına.
R Rahime
1 yaş çekimi istiyorum, stüdyo ya da dış çekim olabilir, henüz karar veremedim. Kız çocuğu. Albümlü ve albümsüz fiyat önerilerinizi bekliyorum. Uygun olabilirse mutlu olurum. Teşekkürler.
B Berrin .
Doğum fotoğrafçısı arayışındayız.Fotoğrafları albüm,baskı ve dijital ortamda almak isteriz.Video da düşünüyoruz.Fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılarla ilgili dönüşünüzü beklerim teşekkürler
M Merve Güven .
Eskişehir acıbadem hastanesinde 5ekim sezeryan günümüz var cumartesi veya pazar günü hastaneden çıkmadan doğum sonrası fotoğraf çektirmek istiyorum ve albüm olsun istiyorum.
G Güzin I.
İstediğim 10-15 kadar poz var yanlız dijital baskı fiyatınıda öğrenmek istiyorum evde çekim yapılabilir yazmışsınız bu durumda fiyatta çok fark olur mu acaba

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer
Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.
İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer