Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı

318
profesyonel sana hizmet vermek için hazır.


Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 600 TL ile 1.000 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı Tavsiyeleri

Pınar Cambuzoğlu
Pınar Cambuzoğlu
Gecen hafta kızımın doğum gunu partısını sizin orda yapmışdım hersey çok guzeldı ilginize konseptınıze çok teşekkur ederım Ahu hnm
Studio Kido
N.
N.
Anina stüdyonun verdiği hizmet tek kelimeyle harikaydı.. çektiği fotoğrafları senelerce duvarımızı, baş ucumuzu süsleyecek. Kibar, çocuk ve bebekler konusundaki tecrübesi şaşırtıcı derecede etkileyiciydi. Bebeğimizi ve bizi yormadan, keyifli bir çekim geçirdik.. şimdi hedefte baby shower partimiz ve pasta patlatma partimizde de kendisiyle çalışmayı istiyoruz.. ve tabii kısmetse ilk doğum gününde de artık ailemizin bir parçası olarak yine kendilerini büyük bir keyifle davet edeceğiz.. :)
Anina Studio
Betül H.
Betül H.
Ellerinize, yüreğinize sağlık. Sizi tercih ettigimize çok memnun kaldık.içtenliğiniz ve güleryüzünüzle mükemmel bir çekim oldu Pars'ın doğumu ve sonrasındaki çekimlerinde birlikteyizzz @tugbaonerphotography
Tuğba Öner
Ayça a.
Ayça a.
Hamile çekimi,doğum ve yenidoğan çekimimizde yanımızda olan esin hanım ıyiki yollarımız kesişti dediğim canıımm fotografcimiz
Esiphotography
Ezgi B.
Ezgi B.
Hem kızımın, hem de benim müthiş bir şekilde fotoğraflarımızı çekip, bizi çok çok mutlu ettiniz. Hiç bir çekimden bu kadar keyif almamıştık. Yakında doğum günümüzde görüşmek üzere;)
Lotus Fotoğraf

Eskişehir Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

N Nazlı G.
Bütçem seçenekler arasında olmadığı için 1000-1250 arasını işaretlemek zorunda kaldım. 22 temmuz sonrası Diyarbakırdan Eskişehire gelicez. Doğum Ağustos son hafta ya da Eylül başı olacak gibi. 2 Ağustos gibi hamile çekimi düşünüyorum. Eşimle birlikte çekim olacak. Profesyonel dansçı ve eğitmen olduğumuz için farklı, enerjik ve hızlı bi çekim olacak. En uygun fiyatlı teklifi değerlendirmek istiyorum.
K Kübra
Hamilelik çekimi ve yenidoğan çekimi istiyorum. Hamilelik dış çekim hava durumu iyi olursa olabilir. Bebeğimin cinsiyeti erkek yenidoğan çekimini evde istiyorum. Fotografları dijital olarak dusunuyorum ama ayrı bir fiyat olarak albümlü siyatıda belirtebilir misiniz? nisan sonu mayıs bası gibi dogumum gorunuyor nisan başı gibi hamilelik çekimi istiyorum. Uygun bütçelendirme talep ediyorum
S Seda
Kutahya tavsanlida evim bebegimin ilk zamanlarının farkli kombinlerle resimlerinin cekilmesini yani yenidoğan çekimi istiyorum. Karelerin yaratıcı, sevimli olması benim için önemli bu yüzden hem örnek çalışmalarınızı hem de fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. Ayrıntılar için görüşmek üzere. İyi çalışmalar.
E Emel D.
Bebeğim prematüre doğdu 11 temmuzda ve 3 aylık oldu asıl doğum tarihimiz 12 eylül idi bebeğime yenidopan yada ara çekim fotoğrafı ile birlikte anne baba ile birlikte albümde dahil olmak üzere konsepti fotoğrafçıya ait olan uygun fiyata fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorum.
M Mehmet A.
Merhaba, Doğum öncesi hastanede başlayan çekim, doğum ve doğumdan sonra de çekim devam edecek. ayrıca 10 günlük civarlarında konseptli fotoğraf çekimi de istiyorum. baskı ölçüleri, paket hakkında bilgi ve fiyat bilgisi talep ediyorum. İyi çalışmalar..
B Billur A.
Hastane eskişehir acıbadem. doğumu mayısta bekliyoruz. hamilelik çekimi de mart nisan gibi olablir. ve yenidoğan. video da çekebiliriz dogum çekiminde ama bunlar fiyata baglı. fiyata göre karar vermek istiyorum ne eklenip çıkacagına.
R Rahime
1 yaş çekimi istiyorum, stüdyo ya da dış çekim olabilir, henüz karar veremedim. Kız çocuğu. Albümlü ve albümsüz fiyat önerilerinizi bekliyorum. Uygun olabilirse mutlu olurum. Teşekkürler.
B Berrin
Doğum fotoğrafçısı arayışındayız.Fotoğrafları albüm,baskı ve dijital ortamda almak isteriz.Video da düşünüyoruz.Fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılarla ilgili dönüşünüzü beklerim teşekkürler
M Merve G.
Eskişehir acıbadem hastanesinde 5ekim sezeryan günümüz var cumartesi veya pazar günü hastaneden çıkmadan doğum sonrası fotoğraf çektirmek istiyorum ve albüm olsun istiyorum.
G Güzin I.
İstediğim 10-15 kadar poz var yanlız dijital baskı fiyatınıda öğrenmek istiyorum evde çekim yapılabilir yazmışsınız bu durumda fiyatta çok fark olur mu acaba

Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer