Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Mersin Doğum Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Mersin Doğum Fotoğrafçısı

446
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Mersin Doğum Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 679 oy
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Doğum Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Mersin Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları 2024

Mersin Doğum Fotoğrafçısı fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 3.600 TL ile 4.400 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Mersin Doğum Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Mersin Doğum Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

N
N.
Anina stüdyonun verdiği hizmet tek kelimeyle harikaydı.. çektiği fotoğrafları senelerce duvarımızı, baş ucumuzu süsleyecek. Kibar, çocuk ve bebekler konusundaki tecrübesi şaşırtıcı derecede etkileyiciydi. Bebeğimizi ve bizi yormadan, keyifli bir çekim geçirdik.. şimdi hedefte baby shower partimiz ve pasta patlatma partimizde de kendisiyle çalışmayı istiyoruz.. ve tabii kısmetse ilk doğum gününde de artık ailemizin bir parçası olarak yine kendilerini büyük bir keyifle davet edeceğiz.. :)

S
Sümeyra H.
Ne gündü ama duygularım canlandı seni çok. Zorladik ama hepsi birbirinden güzel yeni.cekimler beklesin bizi meyra.bebek büyüdü ve dahada cadi oldu durdurana aşk olsun zor bi çekim seni bekliyo sankim ebuss@dogumfotografcisi_ebrusergul

M
Merih Uludag
Oğlumun doğum fotoğraflarindan çok memnun kaldık. Bu özel günümüzü ölümsüzleştirdiğiniz için teşekkürler. Özellikle İsmail kılıça çok teşekkürler...

E
Elif Çeliker
Nur Hanım, enerjisi , bebeğime yaklaşımı ve işini severek yaptığı o kadar belli ki çok çok memnun kaldım. Etrafımda doğum yapacak arkadaşlarıma önerdim. İyi ki nur hanımla yolumuz kesisti herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.Emeğinize ve yüreğinize sağlık nur hanım

M
Melek & Oytun
Hayatta bazı anlar vardır tekrarı olmayan doğum evlilik mezuniyet askerlik vs vs liste uzar gider. İnsan en çok o anlarda mutlu olur o anları hep ölümsüz olsun ister ancak an geçince geçer gider. Ama bir yol vardır o anını o günkü gibi hatırlatan fotoğraf ve video. Biz sizinle en özel animizda yollarımiz kesisti düğün hikayemiz ve fotoğraflarimiz sizin elinizden özenle emekle aktı. Bir ömür bize bu anıyı bıraktığıniz icin ne kadar teşekkür etsem az. İyikilerim arasında oldunuz ve bizi daha çok mutlu ettiniz iyiki varsınız daha nice güzel anilarda beraber olmak dileğiyle.


Mersin Doğum Fotoğrafçısı Talepleri

O Olgun K. Y.
Akademi hastanesinde gerçekleşecek sezaryan doğumum için doğum öncesi sırasında ve sonrasında bu en güzel anlarımızı ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçı arıyorum.Doğum hikayesi şeklinde bir video da hazırlanabilir.Fotoğrafları baskı olarak almak isterim.Eğer fiyatta anlaşabilirsek yeni doğan çekimi de yaptırmak istiyorum.Paketleriniz hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirm.Geri dönüşünüzü bekliyorum.
B Begum Y. S.
32. haftadayım, Kasım 19 u gibi olacak gibi görünüyor doğum. Yani, 10'u ihtibari ile fotoğrafçının da hazır olması gerekli. Forum yaşam hastanesinde olacak doğum. Hastaneye girişimizden ihtibaren video istiyorum ve kadın olursa eğer fotoğrafçı ve mümkünse doğumhaneye giriş. Teşekkürler...
B Büşra N.
Merhabalar 26 haftalık hamileyim. 30-32 haftalar arasında hamile dış çekimi Sonrasında doğum zamanı evden çıkarken başlaması kaydıyla hastaneye giriş doğum anı doğum sonrası için minik bir video. Hastane çekimleri ve sonrasında yenidoğan çekimleri yaptırmak istiyorum.
A Ali Y.
Mart ayının ortası ya da sonunda mersin imc hastanesinde gerçekleşecek doğumumuz için doğum sonrası bir kaç poz fotoğraflarımızı çekecek bir fotoğrafçı arıyoruz.Fotoğrafları albüm şeklinde almak isteriz.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyorum.
Z Zöhre S.
Albüm istemiyorum. 10 - 15 poz baskı şeklinde diğer fotoğrafları cd vb. olarak almak istiyorum. Mevsime uygun bir temayla sade ve şık fotoğraflar elde edebilirsek çok memnun olurum. Kalabalik aksesuarli balon vb bir çekim düşünmüyorum.....
E Emine
Doğum Anamur Anamed hastanesinde ve sezeryan olacak.Öncesinde hamilelik çekimi,doğum sırasında ve yenidoğan çekimi yaptırmak istiyoruz.Albüm ve dijital ortamda fotoğrafları almak isteriz.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyoruz.
M Merve M. U.
Bebeğim bu tarihte 7 aylık oluyor doğum fotoğraflarını çektirmediğim için bu aylıktan hem oturuyor pozisyonda olması ve havaların daha uygun olması için böyle bir talebim var teşekkürler
M Muazzzes
Kız bebek. 20 ağustos sonrasında doğum öncesi ve sonrası çekim gerçekleşmesini istiyorum.Henüz hastane belli değil. Albüm dahil ve dahil olmayan fiyat teklifinizi bekliyorum.
Ç Çiğdem Ö.
şu an 3 aylık hamileyim ve bu mucize anın ölümsüzleştirilmesini istiyorum uygun fiyata kaliteli bir çekim yakalamak ta istiyorum tabiki tekliflerinizi bekliyoruzzzz
S Seda A. T.
Mart ayının 1 ile 10'u arsında olacak doğum için doğum çekimi düşünüyorum. Öncesinde hamile çekimi, sonrasında da yenidoğan çekimi olabilir. Bütçeye bağlı olarak.

Mersin Doğum Fotoğrafçısı Seçimi ve Önerileri

Doğum yaklaşırken anne ve babanın heyecanı doruktadır. Bebeklerine kavuşmalarına sayılı günler kalmıştır. Bu mutlu ve özel günü her anne ve baba ölümsüzleştirmek ister. Siz de bebeğinize kavuştuğunuz anları bir ömür boyu ilk günkü gibi taze tutmak istiyorsanız Mersin doğum fotoğrafçısı araştırması yapmalısınız.

Mersin doğum fotoğrafçısı için araştırma yaparken fotoğrafçılarla da görüşmelisiniz. Bazı fotoğrafçıların fiyatları daha pahalı olabiliyor. Özellikle sektörde isim kazanmış Mersin doğum fotoğrafçıları sizden normal fotoğrafçılara göre çok daha fazla para isteyebilir.

Doğum Fotoğrafçılığı Nedir?

Mersin'de doğum fotoğrafçılığı son birkaç yılda popüler oldu. Bunun öncesinde doğumhaneye yabancı birinin girmesi pek de hoş karşılanmazdı. Son birkaç yılda ise durum tamamen değişti. Artık anne-babalar bu mucizenin fotoğraflanmasını hatta videoya çekilmesini ve ölümsüzleşmesini istiyorlar. Bebeklerini ilk kucaklarına aldıkları günün sonsuza kadar hatırlanması için Mersin doğum fotoğrafçısı seçenekleri ile çalışıyorlar.

Doğum Fotoğrafçısı Nasıl Bulunur?

Doğum fotoğrafçılığı çok talep gören bir meslek olduğu için artık her şehirde bir doğum fotoğrafçısı bulmanız mümkün. Sizin şehrinizdeki doğum fotoğrafçısı yoğunsa yakın şehirlerdeki fotoğrafçılara da bakabilirsiniz ancak ekstradan yol parası da isteyebilirler. Ayrıca doğumunuz planlı bir doğum değilse doğuma yetişememe ihtimalleri de var. Bu nedenle siz doğum belli olur olmaz fotoğrafçı aramaya başlamalısınız.

Fotoğrafçı Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotoğrafçılığın da kendi alanları var. Örneğin bir düğün fotoğrafçısı, doğum fotoğraflarını bu alanda uzmanlaşmış bir fotoğrafçı kadar güzel çekemez. Bu nedenle doğum fotoğrafları çeken biriyle anlaşmanız çok önemli. Fotoğrafçınızın sosyal medya hesapları varsa bu hesaplara göz atmak fotoğrafçı hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Daha önce yaptığı çekimlere bakabilir ve hakkında yapılmış yorumları da bu fotoğraflardan okuyabilirsiniz.

Doğum Fotoğrafçısı Kiralama Ücretleri

Doğum fotoğrafçısı fiyatları, fotoğrafçıya göre değişiklik gösterse de genellikle 750-1000 TL civarındadır. Fotoğrafçınızı bulduğunuzda onunla fiyatla ilgili ayrıntıları görüşebilirsiniz. İstediği ekstra ücretler varsa bu konuda da görüşme yapabilirsiniz.


Doğum Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Doğum Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye'den Doğum Fotoğrafçısı Seçenekleri
İstanbul Doğum Fotoğrafçısı İzmir Doğum Fotoğrafçısı Ankara Doğum Fotoğrafçısı Sinop Doğum Fotoğrafçısı Kırklareli Doğum Fotoğrafçısı daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?