Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Drone Kiralama

Drone Kiralama

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
1.239
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Drone Kiralama için en iyi profesyonel listesi
4.9 1910 oy
Mavi Stüdyo
Mavi Stüdyo
4.9
Çevrimiçi
46 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
Can Güngör
Can Güngör
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Akdeniz, Mersin
Doğukan Yavuz
Doğukan Yavuz
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Fethiye, Muğla
Taha İlbak
Taha İlbak
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Şişli, İstanbul
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merkez, Isparta
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Drone Kiralama Fiyatları 2024

Drone Kiralama fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 4.110 TL ile 5.020 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Drone Kiralama fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Drone Kiralama Müşteri Yorumları

C
Cankat Kayar
Kendisiyle Sultanahmet çevresinde drone çekimi gerçekleştirdik. Kendisi çevreyi çok iyi bildiği için bize inanılmaz kompozisyonlar oluşturdu. Kendisine teşekkür ediyorum.

E
Ece Baş
Üniversite mezuniyet çekimimizi gerçekleştirdi. Bayıldık. Tüm geçit töreni, kep töreni hepsini drone ile video aldı. Üniversitemden bana kalan en güzel şey mezuniyet videom oldu :)

B
Batuhan Öztürk
Biz Batuhan Beyin Profesyonel drone çekiminden çok memnun kaldık düzenli olarak çalışmayı kabul ettiği için çok müteşekkiriz 🌼

A
Ahmet Saygin
Biz, hem dış çekim, hem konsept, hem havadan görüntüleme hizmeti aldık. Ve gayet memnun kaldığımız bir düğün hatırası oldu. Teşekkür ederiz daKare Medya.

N
Narin Bodur
Kendisi ile butik magazam için instagram üzerinden iletişime geçtim ve ilk defa ne yaptığını bilen alanında profesyonel bir ekip ile çalışmanın tadına varabildim senaryolarını kendileri önden hazırlayıp size sunuyorlar ve sürekli fikir alışverişinde olup gerek drone çekimleri gerekse model çekimi konusunda gerçekten oldukça başarılılar ve ilerleyen süreçte isimlerini daha çok duyacağımız düşünüyorum şuanda sosyal medya tasarimlarimi ve tanıtım cekimlerimi yapmaya devam ediyorlar çok memnunum kendilerine teşekkür ederim..


Drone Kiralama Talepleri

V Veysel T.
Video Çekim Esasları Çekim güzergâhının belirlenmesi Video çekiminde öncelikle bisiklet/yeşil yürüyüş yolu güzergâhı levhalar asılarak markalanacaktır. Tanıtıcı levhalar Yapı Denetim Görevlileri ile varılacak mutabakata göre en fazla 300 metre aralıklara bölünerek markalanacaktır. Markalamada kullanılacak tanıtıcı levhalar net görüntü verecek evsafta olacak, üzerindeki rakamlar okunabilecek büyüklükte ve anlaşılır olacaktır. Aksi takdirde İdarece tekrar video çekimi istenilebilir. Video çekiminin yapılması 15.1.1. maddesinde belirtilen esaslarda çekim güzergâhının belirlenmesinden sonra, Yapı Denetim Görevlilerinin nezaretinde video çekimi yapılacaktır. Video çekimi markalanan güzergâh üzerinde drone (uçan göz) üzerine eklenmiş ve ilgili maddelerde çözünürlüğü belirtilmiş kamera ya da kameralarca yapılacaktır. Yapılacak çekim marka numaralarını takip edecek şekilde kesintisiz olacaktır. Yapılacak çekimlerin hiçbir şüpheye yer vermeyecek net ve anlaşılır görüntü alınacak şekilde yapılması için yüklenici firma gerekli her türlü tedbiri alacaktır. Drone (uçan göz) ile çekim sırasında uçuş hızı Yapı Denetim Görevlisince belirlenecektir. Drone (Uçan Göz) Üzerinde Bulunması Gereken Kameranın Teknik Özellikleri • Video Çözünürlüğü: 4K - Ultra High Definition (UHD) • Video Formatı: MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H.264) • Fotoğraf Çözünürlüğü: 12.71 MP Görüntü Teslimi Yüklenici; geçici kabul talebinden önce Yapı Denetim Görevlileri nezaretinde yaptırdığı bisiklet/yeşil yürüyüş yolunun tamamının drone (uçan göz) üzerine monte edilmiş kamera ile yapılan ve video oynatma hızı 0.5x, normal, 2x ve 4x olacak şekilde 4 farklı formatta kaydedilmiş video çekimlerini dijital depolama aygıtı ile (Harici HDD, Flash Disk, DVD, Blu Ray vb.) 3 takım halinde incelenemesi için Bölge Müdürlüğüne teslim olunacaktır. Bölge Müdürlüğünce video çekimlerinin uygun görülmesinden sonra geçici kabul talep yazısı ile birlikte 1 takımı Genel Müdürlüğe, geçici kabul sırasında ise 1 takımı ilgili yerel yönetime teslim edilecektir. Ölçü: Güzergâhın tamamını kapsayacak biçimde hazırlanacaktır. Birim: takım Notlar 1.Bu birim fiyat kapsamında tüm işlerin projesine göre tamamlanması için gerekli işlemler ile her türlü şantiye içi ve şantiyeye kadar ulaşım bedeli dahil olduğu kabul edilecektir.
Ç Çetin Ö.
07 EKİM 2018 PAZAR GÜNÜ DİKİLİ/İZMİR , AÇIK ALANDA(PARK-DENİZ KENARI) EŞİM VE ÖĞRENCİLERİ İLE 180 DAKİKALIK BİR ETKİNLİK PLANLIYORUZ, VE BU ETKİNLİK DE, Etkinlik boyunca aktüel kamera çekimi (parça parça)+ en özel anlardan toplanan görüntülerle yapılmış müzikli klip (lisansli) + hava çekimi + 25-30 kare fotograf çekimi İSTİYORUZ, Fiyatlandırma konusunda bilgi ricasıyla? ETKİNLİK PROGRAMI: DOĞADA SANATLA BULUŞALIM ETKİNLİĞİ;(180 DAKİKA)-07 EKİM 2018 PAZAR Tanışma (20 dk )-START 15:30-15:50 : Etkilik 1 ( 40 dk )-15:50-16:30 : Doğada Mandala Oyun Arası ( 25 dk )-16:30-16:55 : Halat çekmece Çuval yarışı Yemek arası dinlenme (20 dk ) -16:55-17:15 : Atıştırmalık kek, meyve suyu, yemek arası ve dinlenme(Tuvalet) Etkinlik 2 (40 dk ) -17:15-17:55 : Doğa malzemeleri ile baskı ve günün hatırası kitap ayracı yapımı, Oyun Arası ( 20 dk )-17:55-18:15 : Atom molekül Değerlendirme (15 dk ) -18:15-18:30 FİNİSH
E Ercan B.
İşaretlediğim parti ile herhangi bir ilişkim yoktur askere şubat 2 de gidiyorum ve 20 - 25 ocak aralarında kendi motoruma bir video yapmak istiyorum ve 20 (saniye) bir video çekimi yapılacak askere gitmeden önce diğer şekilde gimbal ilede başka bir arkadaş bulup video çektiricem ama şuan sadece 20 (saniyelik) video çekimine ihtiyacım var drone ile sadece havadan gelip çekecek 20 (saniyesine) 150 - 350 arası diyen arkadaşlarım lütfen yazmasınlar modifiyeli motoruma sadece dediğim şekilde bir video kaydı yapılacak çekecek olan arkadaşımı izmirin her ilçesinden kendi aracımla alabilirim ve istediği yere bırakabilirim . youtube'de çeşitli reklamlar ile iyi izlenme kitlesini hedeflediğimiz proje'de emeği geçen herkesin ismi & şirket ismi yazacaktır . teşekkür ederim ercan bilgili (-_-)
S Samed Y.
Konu: Özel Bir Evlenme Teklifi İçin Drone Kiralama Talebi Drone kiralamak için yardımınıza ihtiyacım olduğunu ifade etmek istiyorum. Bu, özel bir anı ölümsüzleştirmek ve sevgilime Camlıca Tepesi'nde romantik bir evlenme teklifi yapmak için bir teklifim var. Dronunuzu günlük fiyatlarını inceledim ve benim ihtiyacım olan drone kullanımı sadece yaklaşık 10 dakika sürmesi gerekiyor. İlgili fiyatlandırma ile ilgili bir sorum var. Size 10 dakikalık kullanım için indirim yapabilme şansınız var mı? Bu özel an için bana yardımcı olursanız minnettar olurum. Ayrıca, merak ettiğim bir diğer konu da, drone'u uzaktan kullanacak bir personel de kiralama fiyatına dahil mi? Eğer değilse, bu konuda bilgi alabilir miyim? Saygilarimla, Samed Yuksek
M Murat T.
Burdaki seçimlerde ıstedıgım olmadıgı için anlamsız seçimler yaparak bu ekrana ulastım..işi şöyle anlatmak istiyorum..You tube kanalımıza ve sitemize 30-45 dk lık vıdeo lar çekilip röportaj yapılacak gittigimiz yeri dronle farklı farklı acılardan çekip edit lenecek ekip istiyorum...Bun günlerce surecek...Öncesnden randevu aldıgımız yerlere ort haftada 4-5 gun gidip çekimler yapaılacaktır..Dogu hariç nerden hangi il ilçeden köyden teklıf gelırse gıdılecek..buna gore degerlendırılmesını ıstıcem..BU işin tamamı için ıhtıyacım olan; 1-profosyonel kamereman,ve kamera ekibi 2-drone 3-çekim sonrası montaj silme edit vs yapabılen kişi veya kurum iç ve dış çekim olacagı için gerekli ekipmanlar bunlar için teklıfde alabılırım
S Savaş B.
Öncelikle düğünümüzü açık havada yapmak istiyoruz.Kır düğünü konseptinde otel ya da daha salaş doğal bir ortam da olabilir. Otel konfor açısından daha iyi olabilecekken, bizim yenilikçi fikirlerimize kapalı olabilir. Siz bizim isteklerimize uygun bulabilirseniz otel de olabilir elbette. Mevsim olarak Eylül - Ekim aylarına yetişebiliyoruz. Tercih sıramız Cumartesi > Cuma > Pazar şeklinde olacaktır. Ancak yağmur yağma ihtimaline karşı sizin çözümlerinize ihtiyacımız var. Mutlaka kapalı ya da kapanabilir alan opsiyonlu bir yer olmalıdır. Ne istediğimize gelince; genç, dinamik, sıradışı olan bir düğün olmasını istiyoruz. Yöresel müzikleri modernize ederek çalabilecek bir orkestra istiyoruz. After party düşünmekteyiz.
G Güven
Özellikle sahilde olmasını planlıyorum.Öğleden sonra 5 gibi Bostanlı Florya olabilir mesela. Örneğin, kız arkadaşımla sahilde otururken bir anda drone un yanımıza, daha doğrusu ön tarafımıza kız arkadaşıma yakın bir şekilde alçalarak ve aynı zamanda yüzüğün de drone a asılı bir şekilde gelmesini planlıyorum. O sırada teklifi ederken arkadaşlarımın da çevrede olması ve ellerinde uçan balonlarla etrafımızı sarmaları ve bir anda balonları bırakmaları olabilir. Bunlar detaylandırılabilir tabi. Şimdiden teşekkürler.
B Burak A.
Galata kulesi yakınındaki restoranlarından birinde yenen akşam yemeği sonrası kule dibinde yapılan bir etkinliğin ortasında yapılacak olan evlilik teklifinin kayda alınması özetle. Kuleye yapılacak olan yansıtmalı slayt, seslendirme sanatçısı, dans eden çiftler, ve teklif esnasında ve kabul sonrası şampanyaların, komfeyilerin, meşalelerin kullanılması fikri. 15-20 dk lık durumun tepesen ve dairesel hareketlerle kaydının yapılmasını düşünüyorum. İlginiz için teşekkürler, iyi çalışmalar
Y Yücel D.
Merhaba, Teknede evlenme teklifi yapmayı düşünüyorum. Biz teknedeyken, evlilik yüzüğünü drone getirecek ve sonra evlilik teklifimi çekmesini istiyorum. Yaklaşık 15 dakikalık bir süre içersinde gerçekleşecek. Drone'nun yüzüğü getirmesi ve sonrasında evlilik teklifimi çekmesi ardından ise tekne uzaklaşırken drone'nun tekneden yavaş yavaş uzaklaşıp istanbul manzarasıyla kapanış. İlgilenebilirseniz sevinirim. Kolay gelsin.
M Metin S.
Merhabalar, tatil amacli kiraladigimiz villada 0-1 saat arasi 4k drone video kaydi istiyoruz. Sureyi fiyat ve batarya omrune gore de sekillendirebiliriz. Bulundugumuz ev en on sirada, denizin onunde yer aldigi icin, cevre mulkleri goruntuye almayacak sekilde bir cekim elde etmek ilk onceligimiz. Ayrica faydali olacaksa, drone ehliyeti olan bir arkadasimiz da orada olacak. Geri donus saglamaniz dilegiyle,

Drone Kiralama: Gökyüzünden Eşsiz Perspektifler

Gökyüzü artık sadece kuşlara ait değil. Drone'lar, bize yeryüzünün eşsiz perspektiflerini sunan teknolojik harikalar. Peki, drone kiralama süreci nasıl işliyor ve bu hizmetten nasıl yararlanabilirsiniz?

Drone Kiralama Nedir?

Drone kiralama, belirli bir süreliğine, belirli bir amaca yönelik olarak drone cihazının kullanılmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde profesyonel çekimler, etkinlik kayıtları, inşaat izleme veya tarım alanı analizleri gibi pek çok alanda drone teknolojisi kullanılabilir.

Drone Kiralama Hangi Amaçlarla Kullanılır?

  • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi
  • Etkinlik ve organizasyonların havadan kaydedilmesi
  • Arsa ve inşaat alanlarının incelenmesi
  • Tarım alanlarının analizi
  • ve daha birçok alanda...

Drone Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Drone kiralama fiyatları, drone'un modeline, teknik özelliklerine, kiralama süresine ve ekstra hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Uygulamamız üzerinden talep oluşturarak drone kiralama hizmeti veren firmalardan fiyat teklifi alabilir, teklifleri ve yorumları karşılaştırarak en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Drone Kiralama Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Drone'un teknik özellikleri ve kapasitesi
  • Kiralanacak drone'un pil ömrü
  • Ek hizmetler (operatör temini, montaj, eğitim vb.)
  • Güvenlik ve uçuş izinleri konusundaki prosedürler
  • Uygulamamız üzerinden yapılan gerçek müşteri yorumları ve değerlendirmelere bakmak

Gökyüzünün Eşsiz Perspektiflerini Keşfedin

Bir etkinliğinizi, arsanızı ya da projenizi gökyüzünden farklı bir açıdan görmek isterseniz, drone kiralama hizmeti tam size göre. Profesyonel veya kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uygulamamız üzerinden drone kiralama talebi oluşturabilir ve gökyüzünün eşsiz manzaralarını keşfedebilirsiniz.


Drone Kiralama hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Drone Kiralama tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?