Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Drone Kiralama

Teknolojiyi yakında takip ediyorsanız havadan çekim imkanı sağlayan dronelardan haberdarsınızdır. Özel günlerinizi ya da organizasyonlarınızı farklı bir açıdan kaydetmek istiyorsanız, şehrinizdeki drone kiralama fiyatları için bilgi alın ve size en uygun olanı tercih edin.

Drone Kiralama için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Drone Kiralama Hangi Etkinlikler İçin Uygundur?

İnsansız hava aracı olan drone, son zamanlarda pek çok farklı alanda sıklıkla kullanılan bir araç. Eski zamanlarda yalnızca askeri amaçlarla kullanılan bu araç, artık etkinliklerin vazgeçilmezi oldu. Etkinliklerde drone kullanılmasının amacı, havada çekim yapan bir araç olduğu için hem fotoğraf hem de video çekimleri için güzel bir açı yakalamaktır. Bu açıdan pek çok organizasyonda drone kiralama tercih ediliyor. Televizyon dünyasında uzun zamandır kullanılıyor olsa da etkinliklerde kullanılması son birkaç yıl içinde olmuştur. Yaklaşık 6 metre yükseklikten çekim yapabilen drone, açık havada çekim yapabilmek için en ideal araçlardan biri. Özellikle nişan ya da düğün gibi organizasyonlarda iyi fotoğraflar ya da videolara ulaşmak için sıklıkla tercih ediliyor. Dış mekanda yapılan düğünlerde drone kiralama ile harika fotoğrafların yanı sıra düğün hikayesi videoları için de harika görüntüler yakalanabiliyor. Düğün fotoğraflarınızı da muhteşem bir manzara eşliğinde drone ile çektirerek farklı açılardan oluşan bir fotoğraf albümüne ulaşabilirsiniz. Yalnızca düğün organizasyonları için değil açılışlar, mekan tanıtım videoları, fuar etkinlikleri gibi birçok farklı etkinlik için de drone kiralama tercih edilen bir yöntem.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Drone Kiralama Talepleri

hakan
h.
Merhaba Hakan Ben Davetim Organizasyondan 20.06.2018 tarihinde kıraç bölgesinde bir açılış organizasyonumuz gerçekleşecek. Müşterimizin isteği doğrultusundan dron çekimi talebi geldi fiyat çalışması yapabilirmisiniz. Belediye başkanı geleceği için Açılış Töreni süresince çekim yapalıcaktır.
ali anil
Ali A.
30 dakikalık dron ile yukarıdan film sahnesi gibi kaliteli bir kayıt alınmasını istiyorum, askerdeyim bir ay sonra izne geleceğim ve evlilik teklifi etmeyi düşünüyorum bunuda sizin tecrübelerinizle ölümsüzleştirmeyi istiyorum uygun fiyatlarla yardımcı olursanız sevinirim.
berkan cetinkaya
Berkan ç.
Sahilde, akşam, fotoğraflar ve ışıklar ile donatılmış bir ortam, 1500-2000 lira arası bütçe. Hem çekim, hem de o ortamı sağlamanızı rica ediyorum. çeşmede sahilde istiyorum kimsenin olmadıgı ortamda akşam üstü düşünüyorum hava kararmaya yakın
nida kopuz
Nida k.
Fotoğraf çekimi ve düğün günü olarak 2 gün kiralama planlanıyor. Fotoğraf çekimi olarak Nezahat botanik bahçesi düşünülüyor Düğün günü ise kız alma ümraniyeden düğün yerine gelmeye kadar olan süre zarfında video çekimi olacaktır
yunus emre ozden
Yunus Emre Ö.
Fabrikamız İçin Yapılacak yüklemede havadan çekim konusu için https://www.youtube.com/watch?v=eBJ_eCCgMRQ Bu Şekilde Veya https://www.youtube.com/watch?v=rwoonT_G3wY Bu Şekide https://www.youtube.com/watch?v=Bu5xuGcqTvI
muhammet yazan
Muhammet Y.
İzmirde gölette olacak düğünüm için çekim yaptırmak istiyoruz drone ile.fiyatta anlaşabilirsek fotoğraf çekimi de düşünebiliriz.paketleriniz ve fiyat bilgisi hakkında dönüşünüzü bekliyorum.
mehmet can tufan
Mehmet Can T.
Kız arkadaşıma evlenme teklifi edicem yarım saat sürmez drone ile yüzük kutusunun gelmesini istiyorum fiyat ne kadar olur ortalama kameralı kamerasız fiyatları ayrılıyor mu
burcu orman
Burcu o.
Eryaman göksu parkında yer alan ada dügün salonunda nikah sadece dış alanda olcak yarım saatlil bir çekim istiyorum. Hem drone hem de düğün hikayesi fiyatı almak istiyorum.
semih
S.
Kır düğünü konsepti olacak 19:00- 24:00 arasi drone cekimi yaptirmak istiyorum ortalama bu tarihlerde ama mekan belli değil düğün süresince drone cekimi istiyorum
bahadir
b.
Ankara da dış çekim - düğün çekimi istiyorum. Düğün günü olacak. Mekan konusunda bir karara varamadım. Uygun bütçeli olması bizim için önemli.