Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Video Çekimi

Video Çekimi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
5.218
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Video Çekimi için en iyi profesyonel listesi
4.9 5633 oy
Hasan Akyüz
Hasan Akyüz
4.9
Çevrimiçi
11 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Çiğli, İzmir
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merkez, Isparta
Vivoart Media
VivoArt Media
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
Masal Fotoğrafçılık
Masal Fotoğrafçılık
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Öcal Bayram
Öcal Bayram
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
2 aydır gigbi'de
Beyoğlu, İstanbul
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Video Çekimi Fiyatları 2024

Video Çekimi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 2.360 TL ile 2.880 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Video Çekimi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Video Çekimi Müşteri Yorumları

S
Semra Can
Mustafa bey ile calismamızı tamamladık. Kendisinden profesyonelliği ve hızlı iş takibinden dolayı çok memnun kaldik. Fotoğraflarımız ve videolarımız inanılmaz kalite. Şirket olarak yüzde yüz tavsiye ederiz

G
Güler Erdoğan
2 kişi geldiler bir kişi video diğer kişide fotoğraf çekti. İşini bilen, pozitif tavırları ve güler yüzleri ile gecemizi ölümsüzleştirdiler. Ergin bey ve değerli eşine teşekkür ediyorum.

M
Mia Cappadocia
Otelimiz için istediğimiz tanıtım videosu ve sosyal medya içerikleini eksiksiz ve kusursuz bit şekilde yaptığın için teşekkür ederiz

E
Enes Akçer
Kendisinden sıfırdan fotoğraf, video, kurgu eğitimi aldım üç gün gibi kısa bir sürede bilmediğim çoğu şeyi bana öğretti işine karşı çok önem veren ve işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren birisi herhangi bir etkinlik veya özel gün çekimleri için birisini arıyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken kişi Nurettin Yıldırım diyebilirim kesinlikle memnun kalacağınızı söylebilirim.

P
Petra Varel
Great photos and excellent service. A result worth seeing. Erdal is very customer-oriented and implements wishes purposefully. The videos were very professional and edited according to my preferences. As a result, I was able to enhance both my website and my social media channels, increasing reach. We will definitely collaborate again.


Video Çekimi Talepleri

E Emirhan C.
Merhabalar, ben dijital pazarlama ajansı sahibiyim. Deri ürünler üreten bir müşterimiz için reels ve instagram reklamlarında kullanabileceğimiz içerikler çektirmek / kurgulatmak istiyoruz. Müşterimizin atölyesi de Antalya / Konyaaltı'nda. İlgilenenler için ürünlerimizi inceleyebilmeleri maksadıyla websitemizin linkini bırakıyorum. (https://sharkcraft.co/) Bu ürünlerden bizim seçtiğimiz 4-5 tanesi için profesyonel videolar çekilecek ve sosyal medya reklamlarında kreatif olarak kullanılacak. Ne tarz videolar istediğimizle ilgili instagramdan "Kolektif Tasarım", "Craft and Grace" ve "Semender Leather"ın video içeriklerini inceleyebilirsiniz. Ürünümüz ve yapım aşamasının resmedildiği crafting videoları istiyoruz. Eğer sonuçlardan ve fiyattan memnun kalırsak yeni ürünlerimizde de çalışmaya devam etmeyi değerlendireceğiz çünkü çok fazla yeni ürün üretiyoruz. Duruma göre ürünlerin tekrar fotoğraflanması da değerlendirilebilir. Saygılarımla.
A Alper U.
Bir müzisyen grup müzik çalacak siz orada onları falan çeker gibi yapacaksınız etraftaki topluluğu falan çeker gibi yapacaksınız habersiz sonra bizi görünce çaktırmadan bizi çekersiniz iyice odaklanmanıza gerek yok. Sürprizin bozulmaması lazım. Sonra ben kız arkadaşımı dansa davet edeceğim sokakta spontane dans edermiş gibi siz de bizi çekersiniz böyle 3 parça dans edeceğiz ben yüzüğü vereceğim yüzünü size döndüreceğim dans bitiminde her anı kaydedersiniz sonra video kesilmeden bir parça da teklif üzerine dans ederiz onu da çekersiniz sonra işimiz bitecek. İş bitimi sonrasında saat kulesinin oralarda bir kaç kare fotoğraf alırız hatıra kalsın diye sizin yönlendirmenize göre. Müzik grubu zaten yarım saat çalacak bizim işimiz de yarım saat sürer hadi iş bitiminde foto çekeriz dedik 1 saat sürecek. Yer Kaleiçi saat kulesi 28 Ocak Pazar. Etkinlik 15.00 civarı olacak
B Batuhan A.
Parfüm markası için dış çekim ve imkanlar dahilinde stüdyo çekimi de yapılabilir. Bir günlük bir çalışma olacak, şehir içi ulaşım bizim arabamızla sağlanacak, 4-5 saat arası bir çalışma süremiz olacak. Bir mankenimiz de olabilir kesin değil. Dış çekimlerde belirli tarihi, turistik ve doğal alanlara gidilip hem ürün hem de mankenle birlikte ürünün videoları alınacak, ürünün tek fotoğrafları ve mankenle birlikte fotoğrafları da çekilecek. Fiyat aralığımız 5 saatlik 0-1500 tl aralığıdır, sadece çekim yapacak ve içerikleri bize atacaksınız. Herhangi bir düzenleme veya baskı istemiyoruz.
B Berfin D.
İstanbul Beyoğlunda gelecek hafta yapacağımız etkinliğimiz için bir video çekim ekibine ihtiyacımız var. Çekim yaklaşık 3 saat sürecek, ekibi ile gelebilecek, montajını yapabilecek bir ekip arıyoruz. Çekim 2 aşamada gerçekleşecek. 1. Etkinlik içindeki konuşmanın çekimi olacak, 2. Etkinlik alanının ve katılımcıların çekimi olacak. Portfolyo ile birlikte montajlı ve montajsız fiyat tekliflerine ihtiyacımız var.
M Mervenur T.
Sizlere ** Laboratuvarlar Grubu'ndan ulaşıyorum. 28.yıl için kutlama balosu planlıyoruz, tarih 13 ocak cumartesi. Yaklaşık olarak 200 250 kişilik bir davet olacak. Sizden 19:00 24:00 saatleri arasında olacak etkinliğimiz için fotoğraf çekimi ve bir video hazırlanmasını istyeyeceğiz. Bu işlem için bir fiyat teklifi yönlendirebilir misiniz?
S Süleyman B.
Merhaba, Doktor olan kardeşim için, video çekecek, video sonrası düzenlemeleri de yapıp bize iletecek birini arıyoruz. Beğendiğimiz ve anlaştığımız kişiyle ayda 1 ya da 2 düzenli çalışabiliriz. Çekim klinikte olacak ve Klinik Nişantaşı bölgesinde. Önerilere açığım, detaylar karşılıklı görüşülür.
R Rümeysa Ç.
Yat da mezuniyet partimiz var üniversite öğrencileri olarak. tarih olarak 26 haziranı düşünüyoruz. Saat olarak akşam saatlerinde olacak. 15-20 kişilik bir grubuz. Hatıra olarak bu güzel mezuniyet gününü hatırlamak istiyoruz. Tekliflerinizi en yakın zamanda almayı umuyoruz.
B Barut T.
Benim 13 yaşında bir köpeğim var ama pek Fotoğraf çekilmeyi sevmediğimizden dolayı bugüne kadar hiç birlikte fotoğrafımız veyahut da videomuz yok bunun için bir çekim yaptırmak istiyorum dışarıda ormanda bir çekim olacak
S Setenay K.
Eğitim firmamızın video içerikleri için bir ekibe ihtiyacımız var ortalama 100 kadar 5-20 dakika arasında sürelere sahip videolarımız olucak. Youtube içerikleri gibi düşünebilirsiniz bunun için bir fiyat alabilir miyiz
A Aziz Y. K.
Ajansımız için bir röportaj olacak. Ortalama olarak 7-8 dakika sürecek bir çekim ve gerekli soruları ileteceğiz siz orada soracaksınız ve cevaplayacak. Mekan olarak ise bir mekan belirlemedik kafe vs. kullanılabilir.

Video Çekimi İçin Fotoğrafçı: Hikayenizi Görsel Bir Şölene Dönüştürün

Bir hikayeyi anlatmanın pek çok yolu vardır, ancak görsel hikayeler, izleyicinin duyularına hitap ederek etkileyici bir deneyim sunar. Video çekimi için fotoğrafçı, sizin hikayenizi etkileyici bir şekilde görselleştiren profesyoneldir. Özellikle dijital çağda, kaliteli bir video içeriği, hedef kitle üzerinde derin bir etki yaratabilir.

Video Çekimi İçin Fotoğrafçı Nedir?

Bir video çekimi için fotoğrafçı, hem video çekimi hem de fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış kişidir. Bu profesyoneller, hikayenizi en iyi şekilde anlatabilmek için doğru açıları, ışığı ve kompozisyonu bilmektedirler.

Fotoğrafçının Görevleri Nelerdir?

  • Öyküleme: Hikayenizi en iyi nasıl anlatabileceğini planlama.
  • Ekipman Seçimi: Çekim için en uygun kamerayı, lensi ve diğer ekipmanları seçme.
  • Çekim: Planlanan hikayeyi en iyi şekilde görselleştirmek için sahneleri çekme.
  • Düzenleme: Çekilen görüntüleri düzenleyerek, etkileyici bir video oluşturma.

Video Çekimi İçin Fotoğrafçı Fiyatları Ne Kadar?

Video çekimi için fotoğrafçı fiyatları, projenin süresine, ekipmanın kalitesine ve fotoğrafçının deneyimine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uygulamamız üzerinden fiyatları ve yorumları karşılaştırarak en uygun hizmeti seçebilirsiniz.

Fotoğrafçı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Portföy İncelemesi: Fotoğrafçının önceki çalışmalarını inceleyerek stil ve kalite hakkında fikir edinmelisiniz.
  • Ekipman Bilgisi: Hangi ekipmanların kullanılacağına dair detaylı bilgi almalısınız.
  • Müşteri Geri Bildirimleri: Daha önce hizmet almış kişilerin yorumları, fotoğrafçının profesyonelliği hakkında bilgi verebilir.

Hikayenizi görsel bir şölene dönüştürmek için profesyonel bir fotoğrafçının dokunuşlarına ihtiyacınız var. Uygulamamız üzerinden fiyatları ve yorumları karşılaştırarak, hikayenizi en iyi şekilde anlatacak fotoğrafçıyı seçebilirsiniz.


Video Çekimi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Video Çekimi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?