Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Kaçıncı haftadasın?
Çekim nerde olacak?
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Hamile Fotoğrafçıları

Gebelik sürecinin sonuna doğru bir konsept belirleyin ve güzel bir çekime hazırlanın. İleride keyifle bakacağınız fotoğraflar için şehrinizdeki hamile fotoğrafçısı profillerine göz atın, fiyat teklifleri alın ve heyecanınıza ortak etmek istediğinizi seçin!

Hamile Fotoğrafçısı için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Hamile Fotoğrafçısı Seçimi

Hamilelik süreci, hem zor hem keyifli hem heyecanlı ve daha birçok duyguyu içinde barındıran bir süreçtir. Bu dönem hem anne adayı hem de baba adayı için bambaşka duyguları barındırır. Kısa sürse de bebeğinizin anne karnında günden güne büyüyüp gelişmesini görmek paha biçilemez anlardan biridir. Bebeğiniz doğmadan bu anları ölümsüzleştirmek ve bu dönemi hep güzel hatırlamak için fotoğraf çektirmek yapılacak en iyi şeylerden biridir. Gelişen fotoğrafçılık alanı içerisinde en çok rağbet gören hamile fotoğrafçılığı, insanların bu özel dönemi her zaman hatırlamak istemesinden kaynaklanıyor. Dolayısıyla hamile fotoğrafçısı ile anlaşmak ve bir aile kuruyor olmanızı en güzel detaylarla ölümsüzleştirmek için birçok seçeneğe sahip olmak mümkün. İyi bir hamile fotoğrafçısı yalnızca hamile olduğunu gösterecek fotoğraflar çekmez. Bir aile hikayesi şekline dönüştürecek detaylar yakalar ve bu dönemin sebep olduğu duygusal yoğunluğu fotoğrafa da yansıtmaya çalışır. Bu açıdan baba adayı ile birlikte, bebek eşyaları ile ve daha birçok detayı da kullanarak profesyonel fotoğraflara ulaşır.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Hamile Fotoğrafçıları Talepleri

pelin yilmaz
Pelin Y.
Doğum 3 Ekim görünüyor ama erken doğum ihtimalinden dolayı Eylül başında hamile fotoları istiyoruz eşimle birlikte. Ataşehirde oturuyoruz ama güzel bir bahçe, sahil vb her yere uyarız. Kıyafet ve konsept için de fotoğrafçının yönlendirmesine uyarız.
ganime
G.
Adana Özel Metro Hastanesi'nde gerçekleşecek. Normal doğum gibi görünüyor bir problem çıkmadığı sürece. Sadece dijital ortamda istiyorum fotoğrafları. Doğumhaneye giriş istemiyorum, doğum öncesi ve sonrasında fotoğraflarımız çekilmeli.
gulsah oruc
GÜLŞAH O.
DOĞUM ÇEKİMİ DEĞİL HAMİLE ÇEKİMİ İSTİYORUM HEM VİDEO HEM FOTOĞRAF OLARAK. DOĞUM TARİHİ 01/08/2018. ÇEKİMLERİN HEMEN HEMEN DOĞUMDAN 1 AY ÖNCE OLMASINI İSTİYORUM. DENİZ KENARI OLUR ORMAN ALANI OLUR HİÇ FARKETMEZ.
senem pehlivan
senem p.
özel gözde izmir hastanesinde doğum öncesi ve doğum fotoğraf çekimi yaptırmak için fotoğrafçı arayışındayız.Fotoğrafları dijital ortamda almak isteriz.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü beklerim
pinar cataloglu
Pınar ç.
17. Haftasındayım gebeliğimin.. (4.ay) gebeliğin 8.ayında hamile dış çekimi istiyorum sonra Özel cihan hastanesinde doğum fotoğrafı ve 10,15 gün sonra sütüdyada bebek fotoğrafı çektirmek istiyorum
semra
S.
dış mekanda çekim yaptırmak istiyorum,siz de konsepte uygun elbiseler varsa onları da görmek isterim.Fotoğrafları albüm ve dijital olarak almak istiyorum.Ayrıntılarla ilgili geri dönüşüzü bekliyorum
figen bolat
figen b.
merhaba. ben temmuz sonu gibi salda gölünde hamile fotoğrafları çektirmek istiyorum. kıyafet vs gibi ihtiyaçlar şçin çalışma koşullarını da belirten teklif almak istiyorum. teşekkürler.
gulsah arslan gungor
Gülşah Arslan G.
Hayalim doğum olan hastanede fotoğraf çekimi, doğum öncesi birkaç kare dış çekim doğuma 1_2 ay kala gibi, bir de bebek doğduktan sonra birkaç haftalık iken kostümlü kostümsüZ çekim
sevda degirmenci
Sevda D.
Cam Piramit öğlen saat 2 yada 3 gibi hamile dış çekimi yaptırmak istiyorum fotoğrafları dijital ortamda almak isterim albüm de düşünüyorum.fiyat bilgisiyle ilgili dönüşünüzü beklerim
ozan oren
Ozan Ö.
Burhanettin onat caddesindeki Anadolu hastanesinde gerçekleşecek eşimin doğumu. 14 hafta 2 gün oldu. Cinsiyeti erkek. Albümde olabilir. Bütçemiz 1500-2000 arasında değişebilir.