Karlar Ülkesi Frozen Parti Malzemeleri Listesi

Birbirinden güzel doğum günü konsepti fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1206

Özellikle çocuk doğum günü partilerinin en sevilen temalarından biri olan Frozen Karlar Ülkesi, frozen parti malzemeleri ile sizin de organize edeceğiniz parti için ana konsept olabilir.

Frozen Parti Malzemeleri Listesi

Eğer düzenleyeceğiniz parti için Frozen Karlar Ülkesi temasını seçtiyseniz sizin için özenle seçtiğimiz Frozen parti malzemeleri listesinden fikir alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Lezzetli Doğum Günü Yemekleri

1Kağıt süslemeler

Frozen parti süslemeleri için kağıt ile evde kendi süslemelerinizi yapabilirsiniz. Örneğin, masanın önüne asmak için yıldızlar, tavandan sarkıtmak için kar şeklindeki süslemeler yapabilirsiniz.

2Pankartlar

Frozen parti malzemeleri arasında duvara asabileceğiniz pankartlar da yer alıyor. Mavi ve beyazın hakim olduğu bu pankartları kağıtlarla hazırlayabilirsiniz. Her kağıda bir harf yazın ve bunları ipe, iple de duvara asın. Partinin türüne göre parti hakkında temel cümlelere yer verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü İçin İkramlıklar Doğum Günü Menüsü

3Kardan lolipop standı

Eğer çocuk doğum günü partisi organize edecekseniz minik konuklar için mutlaka bu lolipop standını hazırlamalısınız. Etrafına pamuk ya da elyaf ile karı anımsatan bir görünüm vererek çocukların ilgisini çekebilir, aynı zamanda Frozen Karlar Ülkesi temasına uyum sağlamış olabilirsiniz.

4Temaya uygun balon süslemeleri

Parti süslemelerinin en başında balonlar gelir. Frozen parti malzemeleri arasında da yerini alıyor balonlar. Mavi, beyaz gibi renklerle temaya uygun balon süslemesi yapabilirsiniz.

6Temaya uygun lezzetler

Partilerin olmazsa olmazlarından biri, yiyecek standıdır. Eğer siz de konuklarınız için lezzetli yiyeceklerle doldurulmuş bir masa hazırlayacaksanız Frozen temalı ikramlıklar yapabilirsiniz.

7Frozen temalı pasta

Partilerin olmazsa olmazlarından biri de pastadır. Bu özel kutlamanıza uygun bir pasta hazırlayabilirsiniz. Bunun için videoyu izleyerek Frozen temalı pasta yapımını öğrenebilirsiniz.

Mickey Mouse Temalı Parti Süslemeleri

Çocukların en az Frozen kadar sevdikleri bir diğer çizgi film de Mickey Mouse’tur. Parti teması olarak Mickey Mouse seçmeyi de düşünebilirsiniz. Bunun için Mickey Mouse Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Fikirleri listemizi incelemenizde fayda var.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!