Birbirinden Güzel Gelin Annesi Saç Modelleri

5168

Düğünde en az gelin ve gelinin kız kardeşi kadar dikkat çeken bir diğer kişi de gelinin annesidir. Gelin annesinin giydiği elbise, ayakkabı ve saçı da dikkat çeker. Kızınızın düğünü için yapabileceğiniz gelin annesi saç modelleri için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Gelin Annesi Saç Modelleri

Gelin annesi saç modelleri arasından seçiminizi yaparken elbisenizle de uyumlu olmasına dikkat edin. Ayrıca fazla abartılı bir model seçmeyin. Mümkün olduğunca sade ve yaşınıza uygun bir saç modeli seçmeye çalışın.

Mutlaka incele:  Sarı Saç Modelleri

1Kabarık Topuz

 

Eğer çok gür saçlarınız yoksa biraz gösteriş katabilmek için saçınıza krepe attırarak güzel bir topuz yaptırabilirsiniz. Elbiseniz askılı ya da biraz dekolteliyse topuz yapmak iyi bir fikir olur. Spreyle iyice sabitleyerek gece boyu saç modelinizi koruyabilirsiniz.

2Örgülü Topuz

Biraz daha zarif ve gösterişli bir saç modeli arayışındaysanız şık bir örgülü topuz yaptırabilirsiniz. Saçlarınız uzunsa tepeden, güzel bir örgülü topuz yaptırabilirsiniz. Özellikle elbisenizi öne çıkarmak istiyorsanız bu saç modeli sizin için kullanışlı olacaktır.

Mutlaka incele:  Kısa Saç Topuz Modelleri

3Dalgalı, Kısa Gelin Annesi Saç Modelleri

Saçlarınız kısaysa ve nasıl bir model yapacağınızı bilmiyorsanız fönle hafif bir dalga vererek geriye doğru taratabilirsiniz. Bu saçların gece boyu bu şekilde kalabilmesi için jöle ya da saç spreyi kullanabilirsiniz.

4Dalgalı Açık Gelin Annesi Saç Modelleri

Klasikten çok da şaşmamak gerek. Fazla risk almak istemiyorsanız doğal dalgalı bir saç modeli yapabilirsiniz. Bu saçlar dağılmayacağı için çok fazla spreye de ihtiyacınız yok ancak terden dağılmaması için biraz sprey sıkmakta fayda var.

Mutlaka incele:  En Güzel Saç Modelleri

5Arkadan Toplanmış Gelin Annesi Saç Modelleri

Bazı kadınlar açık saçlarla rahat edemiyor. Eğer siz de açık saçlardan hoşlanmıyorsanız saçınıza maşa yaptırarak arkadan güzelce toplayabilirsiniz. Firketeyle ya da tel tokayla topladığınız saçlarınızı spreyle sabitleyebilirsiniz.

Gelin Annesi Elbiseleri

Kızınızın düğünü için hazırlıklar başladıysa o gelinliğine bakarken siz de kendi elbisenizi aramaya başlamalısınız. Gelinin annesi olarak o gece gözler mutlaka üzerinizde olacaktır. Ne giyeceğinize henüz karar veremediyseniz size biraz fikir vermek istiyoruz. Gelin annesi için en uygun elbiseleri ve kombinleri incelemek için Gelin Annesi Elbiseleri, En Güzel Anne Abiye Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!