Gelin Damat Pozları İçin Fikirler

1973

Düğün için yapılan hazırlıklar, gelinlik, damatlık, saç, makyaj gibi tüm detaylar hem düğün gününde kusursuz görünmek için hem de düğün fotoğraflarında ölümsüzleşirken harika bir görüntü vermek için yapılıyor. Eğer düğün hazırlıklarını tamamladıysanız ve düğün gününde nasıl fotoğraflar çektireceğinize henüz karar vermediyseniz sizin için gelin damat pozları için harika fikirleri derledik.

Gelin Damat Pozları

Düğünüz birkaç saat içinde gerçekleşip sona ererken size kalan en önemli şey düğün fotoğraflarınız oluyor. Düğününüzde ne kadar mutlu olduğunuzu, ne kadar güzel göründüğünüzü bu fotoğraflar sayesinde yıllar içinde hatırlama imkanınıza kavuşuyorsunuz. Çocuklarınıza ve hatta torunlarınıza da harika birer anı bırakmış oluyorsunuz.

Mutlaka incele:  En Komik Gelin Damat Fotoğrafları

1Vintage Gelin Damat Pozları

Romantik filmlerde mutlaka görmüşsünüzdür, insanlar dedelerinin, anneannelerinin ve belki de büyükannelerinin düğün fotoğraflarına bakar ve çok duygulanır. Bu çok eskilerden kalan belki de siyah-beyaz düğün fotoğrafları duygusal olarak etkileyici olmalarının yanı sıra muhteşem vintage görünümleriyle de büyüler. Eğer siz de bu eski fotoğrafların büyüsüne kapılanlardansanız düğün fotoğraflarınızın yıllar önce çekilmiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Vintage düğün fotoğrafları son zamanlarda oldukça popüler.

2Kompozisyonlu Gelin Damat Pozları

Eğer düğün fotoğrafınızın sadece bie gelin-damat fotoğrafı olmasını istemiyorsanız içerisinde bir hikaye barındıran harika pozlar verebilirsiniz. Bunun için fotoğrafçınızla anlaşmalı ve bir kompozisyon oluşturmalısınız. Bir filmin sahnesinden kopmuş hissi veren bu hikayeli düğün fotoğraflarını düğünden sonra bir tablo gibi evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Adile Sultan Kasrı Düğün Fotoğrafları Fikirleri

3Eğlenceli Gelin Damat Pozları

Eğlenmeyi ve gülmeyi çok seven bir çiftseniz dümdüz durarak fotoğraf çekmek size biraz sıkıcı gelecektir. Elbette gelin damat pozları aşamasını eğlenceli hale getirmek mümkün. Komik ve mizahi bir hikaye belirleyerek harika pozlar verebilir ve düğün fotoğraflarınızı her gören kişinin gülümsemesini sağlayabilirsiniz. Bu tarz eğlenceli pozlar son zamanlarda pek çok çift tarafından da tercih ediliyor.

4Farklı Pozlar

Her zaman yan yana durup, birbirinize bakarak ya da sarılarak poz vermek zorunda değilsiniz. Sevginizi ortaya koyacak bambaşka pozlarla düğün fotoğrafınız hem çok sanatsal hem de etkileyici görünebilir. Bu şekilde yerde yatarak tepeden çekilmiş bir fotoğraf son derece büyüleyici görünüyor. Elbette bu tür pozlar için profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmanızda fayda var.

Mutlaka incele:  Denizde Düğün Fotoğrafları Fikirleri Ve Örnekleri

5Samimi Pozlar

Düğün fotoğraflarının birçoğunda fotoğrafın iyi çıkması için verilmiş kasıntı pozlar, zorlama hareketler göze çarpar. Belirlenen gelin damat pozları ile düğün fotoğrafı çektirmek zorunda değilsiniz. Eğer doğallığı daha çok önemseyen bir çiftseniz fotoğrafçınız ile anlaşarak en samimi ve doğal pozları verebilirsiniz. Bu fotoğraf çekimi aşamasında birbirinizle konuşup, gülüşmek, sarılmak, sevgi göstermek gibi hareketlerle kolaylıkla yakalanabilir. Unutmayın, samimi ve doğal pozlar duyguyu çok daha iyi aktarır.

home-gallery-top1-san-antonio-wedding-photographer photodune-1576014-wedding-couple-l Photography-50 Wedding_couple wedding-card-message-for-a-couple westlanddistillery-wedding-01

Düğün Orkestrası Seçimi Nasıl Yapılır?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!