Gelin Küpeleri – En Güzel Gelin Takıları Modelleri

1881

Gelin takıları, gelinlikle beraber doğru şekilde kullanıldığında göz alıcı bir görüntü oluştururlar. Düğününüzde gelinliğinizle beraber kullanmak için gelin küpeleri satın alabilir ve bu küpelerle güzel bir kolye kullanarak hoş bir kombin oluşturabilirsiniz.

En Güzel Gelin Küpeleri

Gelin küpeleri seçerken gelinliğinize uygun küpeler seçmenizi öneriyoruz. Yani eğer vintage bir gelinlik tercih edecekseniz modern tarzda küpeler seçmemeye özen gösterin. Unutmayın; küçücük bir küpe bile olsa, doğru seçilmiş küpeler kombininizin muhteşem görünmesini sağlayabilir.

Mutlaka incele:  Gelin Kolyesi Modelleri

1Vintage Gelin Küpeleri

Vintage tarzda bir gelinlik tercih edecekseniz ve ona uygun küpeler almak istiyorsanız, böyle küpeler alabilirsiniz. Küpelerinizin gerçekten 70’lerden ya da 80’lerden kalmış olmasına gerek yok. Vintage modasına uygun küpeler her geçen gün artıyor. Bu küpelerden biri mutlaka sizin gelinliğinize uyacaktır.

2Su Damlası Küpe Modelleri

Su damlası küpe modelleri, abartıyı sevmeyen ancak küpesiz kendini eksik hisseden gelin adayları için çok uygun bir model olacaktır. Abartıdan uzak bu sade küpeler, balık model başta olmak üzere bütün gelinliklere çok yakışıyor.

Mutlaka incele:  Gelinlik Takıları Nelerdir? En Güzel Gelinlik Takı Modelleri

3Zarif Küpeler

Küpelerinizde biraz asalet olsun istiyorsanız bu tarz, gösterişten uzak ve taşlı küpeler tercih edebilirsiniz. Eğer düğününüzü tarihi bir mekanda yapacaksanız bir sultanın kulaklarından çıkıp gelmiş gibi duran bu zarif küpeler ortama gerçekten çok hoş bir uyum sağlayacaktır.

4Yuvarlak Gelin Küpeleri

Kulaklarınızın biraz daha gösterişli durmasını istiyorsanız yuvarlak model küpeleri tercih edebilirsiniz. Bu küpeler çok gösterişli olmasa da, abartıyı sevmeyen gelin adayları için ideal. Bu tarz küpeler vintage dahil bütün gelinliklere yakışacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Takı Kutusu Modelleri ve Yapımı

5Avize Küpeler

Bu tarz küpeler, eski tip avizelere benzedikleri için halk arasında da avize küpeler olarak biliniyor. İsterseniz içinde sarı renk olmayan bir küpe de tercih edebilirsiniz ancak bu tarz küpelerin hatlarının belli olması için farklı renkler olması şart.

Birbirinden Güzel Gelin Küpeleri

Düğününüzde, gelinliğinizle beraber kullanmak için gelin küpesi arıyorsanız sizin için biraz daha model derledik. Henüz gelinliğinize karar veremediyseniz ve kafanızda soru işaretleri varsa V Yaka Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri isimli yazımıza da mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

gelin-kupeleri-11 gelin-kupeleri-12 gelin-kupeleri-10 gelin-kupeleri-9 gelin-kupeleri-8 gelin-kupeleri-6 gelin-kupeleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!