Gelinlik Takıları Nelerdir? En Güzel Gelinlik Takı Modelleri

1335

Gelinlik, bir kadının hayatında giyebileceği en özel elbisedir. Düğününüzde giyeceğiniz gelinliğinizle uyumlu gelinlik takıları ile çok şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Taktığınız takılar, gelinliğinizin modeline uyumlu olduğunda çok daha güzel bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Gelinlik Takıları

Düğününüzde kullandığınız gelinlik takıları gelinliğinizle uyumlu olmalı. Çok gösterişli bir gelinlik giyecekseniz abartılı görünmemek için sade ve küçük takılar tercih edebilirsiniz. Sade bir gelinlik giyecekseniz de görünümü biraz dengelemek için biraz daha büyük takılar kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  2017 Nişan Giriş Müzikleri Listesi

1Uzun Küpeler..

Bu görseldeki gibi bir gelinlik giyecekseniz takı konusunu biraz abartabilirsiniz. Kolye kullanmak istiyorsanız çok fazla uzun takılar kullanmayın. Dekolteyi örtecek ya da dekolte hizasına gelecek kadar uzun kolyeler hoş durmayacaktır. Dekolteli bir gelinlik olduğu için uzun bir küpe kullanmanız uygun olur.

2Straplez Gelinlik Takıları

Straplez bir gelinlik giyecekseniz boynunuzun boş kalması hoş durmaz. Bu nedenle biraz gösterişli bir kolye tercih edebilirsiniz. Bu görseldeki gibi işlemeleri olan bir gelinlik tercih edebilecekseniz bu tarzdaki kolyeler uyumlu olacaktır. Yine kolyenizle uyumlu, sallantılı bir küpe takabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Dekolteli, Transparan, Modern Gelinlik Modelleri

3Tek Omuzlu Gelinlik Takıları

Tek omuzlu bir gelinlik tercih edecekseniz abartılı durmaması için çok uzun küpeler kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Omuz detaylı bir gelinlik giyecekseniz, kolye tercih etmeyebilirsiniz ancak omuz kısmı da sadeyse küçük bir küpe takabilirsiniz. Omuz detaylarıyla uyumlu bir bileklikle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

4Sade Gelinlikler İçin Takı Önerileri

Sade gelinlik kullanacaksanız ve bu gelinliği takıyla daha gösterişli hale getirmek istiyorsanız şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Sade bir gelinlik giyecekseniz bu tarz incili ve fiyonklu kolyeler kullanabilirsiniz. Kolyenizin gelinliğinizin üstüne kadar gelmesi hatta biraz aşağıya inmesinde ise bir sakınca yok.

Mutlaka incele:  V Yaka Gelinlik Modelleri 2016-2017 Trendleri

5Gösterişli Gelinlik Takıları

Gösterişli bir gelinlik giyecekseniz takılarınızı sade tutmanızı öneriyoruz. Tabii ki gösterişli takılar da kullanabilirsiniz ama bu biraz abartılı bir görüntü oluşturacaktır. Uzun küpeler tercih edecekseniz bu görseldeki gibi zarif küpeler kullanabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Gelinlik Takıları

Gelinliğiniz için tercih edebileceğiniz daha fazla takı önerisine ihtiyaç duyuyorsanız size biraz daha ilham vermek isteriz. Ayrıca Gelin Küpeleri – En Güzel Gelin Takıları Modelleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

gelinlik-takilari-6 gelinlik-takilari-7 gelinlik-takilari-8 gelinlik-takilari-9 gelinlik-takilari-10 gelinlik-takilari-11 gelinlik-takilari-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!