En Güzel Haydarpaşa Garı Fotoğraf Çekimi Örnekleri

Birbirinden güzel düğün fotoğraf çekim fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1019

Haydarpaşa Garı tarihi boyunca milyonlarca ayrılığa ve kavuşmaya şahit olmuş bir mekan. Bu tarihi garın mimarisi de göz alıcı güzellikte. Eski Türk filmlerinde, İstanbul’a gelen insanların büyüklüğü ve gösterişi nedeniyle etkisi altında kaldığı Haydarpaşa Garı fotoğraf çekimi mekanı olarak da sık sık kullanılıyor.

Haydarpaşa Garı Fotoğraf Çekimi Örnekleri

Haydarpaşa Garı fotoğraf çekimi mekanı olarak kullanılabilecek en güzel mekanlardan biri. Tarihi bir mekanda fotoğraf çektirmek istiyorsanız mimarisiyle göz dolduran bu güzel garda birbirinden güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Adile Sultan Kasrı Düğün Fotoğrafları Fikirleri

1Tren Önünde Fotoğraf Çekimi

Haydarpaşa Garı’nda trenin önünde çok güzel fotoğraflar çektirebilirsiniz. Esprili fotoğraflar için de çok uygun bir mekan olduğu için farklı pozlar vermek mümkün. Romantik pozlar da verebilirsiniz elbette. Değişik aksesuarlar kullanarak treni arka fona alarak güzel kareler çekebilirsiniz.

2Gar Önünde Gelin Fotoğraf Çekimi

Haydarpaşa Garı, mimari olarak çok hoş ayrıntılara sahip. Osmanlı’nın son dönemlerinde yapıldığı için Osmanlı mimarisini de çok güzel şekilde temsil ediyor. Düğün fotoğrafı çekimlerinde genellikle gelinin tek olduğu fotoğraflar da çok fazla oluyor. Garın güzel mimarisini arkanıza alarak çok güzel kareler çektirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Komik Gelin Damat Fotoğrafları

3Merdivenlerde Fotoğraf Çekimi

Garın merdivenlerinde fotoğraf çekimi yapmak da çok eğlenceli oluyor. İster görseldeki gibi bir fotoğraf çekimi yapabilir isterseniz de fotoğrafa biraz espri katabilirsiniz. Garın merdivenlerinde elinizde balonlarla fotoğraf çektirmek de hoş olacaktır. Biraz daha nostaljik olsun diyorsanız elinize bir şemsiye alarak da fotoğraf çektirebilirsiniz.

4Raylarda Fotoğraf Çekimi

Raylarda yapılan fotoğraf çekimlerinde de çok hoş kareler ortaya çıkıyor. Raylara inip fotoğraf çektirecekseniz görevlilerin talimatlarına harfiyen uymalısınız. Raylarda arkanıza trenleri alarak Türk fimlerini aratmayacak pozlar çekebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Gelin Pozları Nasıl Verilmeli?

5İç Mekan Çekimi

Haydarpaşa Garı’nın sadece dışı değil iç mekan tasarımı da göz dolduruyor. İç mekanda da nostaljiyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Özellikle kapının tam önünde çektiğiniz pozlar düğün albümünüzün en sevilen pozlarından olacaktır.

İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri

İstanbul’da dış mekan çekimi yaptıracaksanız çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. İstanbul’da dış mekan çekimi yapabileceğiniz pek çok yer var. Ayrıntılı bilgi ve öneriler için İstanbul Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Yerleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!