Birbirinden Güzel İki Katlı Pasta Modelleri

2819

Düğünde, doğum günü partilerinde, baby shower ve diş buğdayı kutlamalarında, evlilik yıl dönümü ve daha pek çok özel günde, günün anlamına yakışır bir pasta yaptırılır. Siz de en özel günlerinizde, sizin için sunduğumuz iki katlı pasta modelleri listesinden faydalanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Damat Adayları İçin En İyi Damatlık Modelleri

İki Katlı Pasta Modelleri İçin Harika Öneriler

Düzenlediğiniz kutlamalarda konuklarınıza lezzet şöleni yaşatmak için iki katlı pasta yaptırmaya ne dersiniz? İşte, en güzel iki katlı pasta modelleri…

1Düğün törenleri için iki katlı pasta modelleri

Sevdiğiniz kişiyle hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu özel günün anlamına yakışır güzellikte bir pasta seçebilirsiniz. İki katlı pasta modelleri, çok kalabalık bir düğün planlamayanlar için ideal! Bu pasta modelini gelin ve damat figürü ile süslemek de güzel bir fikir olacaktır.

Mutlaka incele:  En İyi Düğün Pastası Kesme Müzikleri

2Nişan töreni için iki katlı pasta modelleri

Düğünün yanı sıra nişan töreni gibi en özel kutlamalarda da iki katlı pasta tercih edebilirsiniz. Bu harika çiçekli pasta sizin de ilginizi çekebilir.

3Baby shower partileri için iki katlı pasta modelleri

Bebeğine kavuşmasına sayılı günler kalan anne adaylarının düzenledikleri baby shower partileri için de iki katlı pasta örnekleri bulunuyor. Üzerine yazı yazılabilen, farklı renk geçişleri ile göz alıcı görünen bu pasta sizin de hoşunuza gidecektir.

Mutlaka incele:  Gelinlik İç Giyim Önerileri, Modelleri ve Fikirleri

4Doğum günü partileri için iki katlı pasta modelleri

Bebeğiniz için düzenleyeceğiniz doğum günü partisinde de iki katlı pasta tercih edebilirsiniz. Bu prenses temalı iki katlı pasta, herkesin ağzını sulandıracak cinsten!

5Farklı tasarımlarda pastalar…

Çocuk doğum günü partileri için rengarenk tasarımlarda, çizgi film ve masal kahramanlarıyla süslenen pasta modelleri yapılıyor.

6İkizler için pasta modelleri

İkizleriniz var ve doğum günleri yaklaşıyor mu? O halde, onlar için iki farklı renkte veya buna benzer harika tasarımlarda pastalardan birini seçebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!