İlginç Doğum Günü Pastaları Yazıları

2168

Doğum günlerinde ilginç doğum günü pastaları ile bu özel günü daha da keyifli hale getirmek mümkün. Bunu yapmanın en iyi yolu ise pasta üzerine ilginç yazılar yazmak.

Şaşırtıcı Doğum Günü Pastası Yazıları

Doğum gününü kutlarken ya da sürpriz yaparken ilk akla gelen şey pasta ve mumlardır. Yalnızca pasta ile şaşırtmak yerine üzerine çok ilginç bir mesaj yazarak bu sürprizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. İşte birbirinden ilginç öneriler..

Mutlaka incele:  Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

1“Tükürmeden Üfle”

Genellikle doğum günü pastalarının üzerine “iyi ki doğdun” ya da “ doğum günün kutlu olsun” yazılır. Ancak siz bu klişelerden hoşlanmıyorsanız hem arkadaşlarınızı hem de doğum günü olan kişiyi güldürebilirsiniz. Bunun için üzerine “tükürmeden üfle” yazdırabilir ve tam mumları üfleyecekken arkadaşınızı kahkahalara boğabilirsiniz.

3“Doğdun o halde varsın”

“düşünüyorum o halde varım” düşüncesinden yola çıkılarak oluşturulan bu ilginç doğum günü pastaları yazıları da hem güldürüp hem düşündüren bir örnek. Eğer doğum gününü kutladığınız kişi, felsefik düşüncelerden hoşlanıyorsa ona düz bir iyi ki doğdun yazısından çok daha fazla şeyler sunmalısınız.

4“5300 Kalori”

Yediklerine dikkat eden, diyet yapan ya da yemeye düşkün bir arkadaşınız varsa doğum günü pastasının üzerine pastanın kalorisini yazarak harika bir mesaj verebilirsiniz. Hem güldüren hem de “acaba yemesem mi” algısı oluşturan bu yazıdan sonra tüm pasta size kalabilir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri

5“Niye Doğdun”

Birçok kişi sevgi gösterme biçimini sevgi göstermeyerek gerçekleştirir. İnsan sevdiği kişilerle uğraşmayı ya da kızdırmayı çok sever. Doğum gününü kutlayacağınız kişi de tam da böyle sevdiğiniz biriyse ona ilginç doğum günü pastaları yazıları “niye doğdun” esprisi yapabilirsiniz.

6“Evde kalmaya bir adım daha”

Eğer yaşını başını almış birinin doğum gününü kutlayacaksanız ona ilginç doğum günü pastaları yazıları ile böyle esprili bir mesaj verebilirsiniz. Her ne kadar son derece acımasız da olsa eğer bu şakaları kaldırabilecek biriyse oldukça eğlenceli sonuçlar alabilirsiniz.

Keyifli ve ilginç doğum günü pastaları

ilginc-dogum-gunu-pastalari-8

Doğum günü pastasının üzerine yazacağınız ilginç yazıya karar verdiyseniz ilginç bir pasta seçimi yapmanın da vakti gelmiş demektir. Pasta seçmeden önce Komik Doğum Günü Pastası Modelleri adlı yazımıza göz atmaya ne dersiniz?

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!