Birbirinden Güzel İncili Gelin Tacı Modelleri

1733

İnciler zarafet ve asaletin simgesidir. İnci olan bir takının, bir geline yakışmama şansı çok düşüktür. Eğer gelinliğinizle kullanabileceğiniz bir taç arıyorsanız incili gelin tacı satın alabilirsiniz.

İncili Gelin Tacı Modelleri İçin Harika Fikirler

İncili gelin tacı modern tarzdaki gelinliklerle de vintage gelinliklerle de oldukça uyumludur. Prenses model bir gelinlikle ya da balık model bir gelinlikle de incili gelin tacı kullanabilirsiniz. Doğru tacı bulduktan sonra bütün gelinliklerle incili taç oldukça şık duracaktır.

Mutlaka incele:  Düğününü Nasıl Planlarsın?: Düğüne 2 Ay Kala Yapılması Gerekenler

1İncili ve Taşlı Helen Tacı

Helen taçları özellikle vintage gelinliklerde ve sade gelinliklerde çok sık kullanılıyor. Bu taca bir de inciler ekleyince ortaya oldukça zarif bir taç çıkıyor. Eğer düğününüz için zarif bir taç arayışındaysanız bu taç tam size göre diyebiliriz.

2Sıra Sıra İnciler…

Helen modeli size fazla zarif geldiyse ve siz daha çok inci odaklı bir taç arıyorsanız bu zarif tacı da kullanabilirsiniz. İnce bir taç olması daha kullanışlı olacaktır. Büyük taçlar daha gösterişli olsa da ince taçlar başınızı ağrıtmaz.

Mutlaka incele:  En Güzel Düğün Elbise Modelleri ve Fiyatları

3Asimetrik İncili Gelin Tacı

Bu taç, bir önceki tacın aksine asimetrik yapıda ve tek sıra inci var ancak asimetrik yapısı sebebiyle bol bol inci varmış gibi görünüyor. Etrafındaki parlak taşlar da taca ayrı bir gösteriş katmış. Bu tacı prenses model gelinliklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5Bol İncili Gelin Tacı

İnci ve taşların bir arada kullanılması hoşunuza gitmiyorsa ve tamamen incilerden oluşan bir taç takmak istiyorsanız bu zarif tacı tercih edebilirsiniz. Bu taç her türlü gelinlikle uyumlu olacaktır. Eğer bu görseldeki inciler size az geldiyse daha fazla incisi olan bir model de bulabilirsiniz.

Birbirinden Güzel İncili Gelin Tacı Modelleri

İncili taçları gelinliğinizle gayet rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Gelinliğinizle kullanmak için daha farklı taç modelleri arıyorsanız aşağıdaki incili gelin taçlarına da bakabilirsiniz. Ayrıca Gelin Tacı Modelleri İçin Harika Öneriler isimli yazımıza da bir göz atmanızı öneriyoruz.

incili-gelin-taci-7 incili-gelin-taci-8 incili-gelin-taci-9 incili-gelin-taci-10 incili-gelin-taci-11 incili-gelin-taci-12 incili-gelin-taci-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!