İncili Saç Aksesuarları

Birbirinden güzel gelin saç aksesuarları için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2254

Saç aksesuarları çoğu elbisenin kurtarıcısı olmuştur. Bazen kadınlar takı takmak istemediklerinde saç aksesuarlarına başvururlar. Saç aksesuarları, fazla takıya gerek kalmadan şık görünmenin farklı bir yoludur. İncili saç aksesuarları özel günlerde, özellikle gelin başı için tercih edilebilir.

En Güzel İncili Saç Aksesuarları

İncili saç aksesuarları internetten ya da bijuterilerden satın alınabilir. Bu tarz aksesuarlar gelinlikle de kullanılıyor. Duvakla beraber de kullanabilirsiniz. Duvak kullanmak istemiyorsanız ancak çok da sade görünmesin diyorsanız incili saç aksesuarlarına bakabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Renkli Gelin Babetleri ve Gelin Babeti Süsleme Örnekleri

1Taşlı Saç Aksesuarları

İncili ve taşlı saç aksesuarları da zarif görünmek isteyen kadınların çok beğeneceği aksesuarlar olacaktır. Taşlar ve inciler çok büyük değillerse bir arada çok hoş dururlar ancak fazla gösterişli olurlarsa normal günler için tercih etmemenizi öneriyoruz. Düğününüzde gelin başınız için biraz abartılı bir model kullanmanızda sorun yok.

2El Yapımı Saç Aksesuarı

İncili saç aksesuarı yapımı dikkat ve özen isteyen bir iştir. Kullanacağınız taca düzgünce yerleştirilmesi gerekir. Aksesuar yapımından anlıyorsanız kendi saç aksesuarınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Düğünde saç aksesuarınızın dağılmaması ve dayanıklı olması için incilerin düzgün yerleştirildiğinden emin olmalısınız.

Mutlaka incele:  Çiçekli Gelin Tacı Yapımı ve Modelleri

3Sarmaşık Model Saç Aksesuarı

Sarmaşık model saç aksesuarları düğününde göz alıcı görünmek isteyen gelin adayları için idealdir. Görseldeki gibi üzerinde kristal taşlar olan bir saç aksesuarı kullanmak istiyorsanız küçük takılar tercih edebilirsiniz. Bu tarz saç aksesuarları açık saçlarla da, topuz saç modelleriyle de uyumludur.

4Sıralı İncili Saç Aksesuarları

Sıralı inciler, düz beyaz elbiselerle ve vintage model gelinliklerle beraber kullanılabilir. İncili saç aksesuarları sadece gelinliklerle değil elbiselerle de uyumludur. Özellikle beyaz bir elbise giymeyi düşünüyorsanız ve saç aksesuarına ihtiyacınız varsa incili saç aksesuarlarına mutlaka göz atmalısınız. Beyaz bir elbise giyecekseniz saçlarınızı dağınık topuz yaparak görseldeki gibi bir aksesuar kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Kına Gecesi Makyajı Örnekleri

Gelin Başı Aksesuarları Nereden Alınır?

Gelin başı için saç aksesuarları arıyorsanız pek çok seçeneğe sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Saç aksesuarınıza karar vermeden farklı modelleri de mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. En güzel modeller için Gelin Başı Aksesuarları Nereden Alınır? En Güzel Gelin Başı Aksesuarları isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!