İstoç Parti Malzemeleri Nereden Alınır?

Parti malzemeleri hakkında daha geniş bilgi için ilgili yazılar bölümüne göz atabilirsiniz.

1591

Partilerin en eğlenceli kısımlarından biri de mekanı süslemektir. Tabi dilerseniz bunu sizin yerinize profesyonel olarak yapan firmalar da var ancak dediğimiz gibi eğer keyif alıyorsanız bu işlerden, büyük bir zevkle yapacaksınızdır. Öncelikle konsepti ve mekanı belirlemek gerekiyor tabi bu aşamaya geçmek için. Bunlar hallolduktan sonra genel bir çerçeve çizildiği için çok daha rahat hareket etme imkanınız olacaktır. Partinin süslemeleri için almanız gereken birkaç malzeme bulunmakta. Bunun için karşınıza çıkacak iki yer var. Bunlardan biri Eminönü, diğeri ise İstoç. İki yer de bu konuda oldukça zengin seçenekler sunuyor. Çok fazla zaman kaybetmemeniz içim İstoç parti malzemeleri konusunda bir rehber yazı hazırlamak istedik.

Mutlaka incele:  Kına Gecesi Konuşma Balonları Nasıl Yapılır?

Kusursuz bir parti hazırlamak istiyorsanız eğer hemen “Parti Organizasyonu Düzenlerken Dikkat Etmeniz Gerekenler” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

istoç parti malzemeleri

İstoç Parti Malzemeleri İçin Mağaza Seçenekleri

Oldukça büyük bir kompleks olan İstoç, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir nokta. Eğer bilmeden giderseniz sadece aradığınız ürünü satan mağazaları bulmak için bile yarım gününüzü harcayabilirsiniz. Sizlere rehber olması için birkaç firmayı listeledik.

Mutlaka incele:  Kostüm Kiralama için Harika Öneriler

Orca Süs İstoç

İstoç süs malzemeleri veya parti malzemeleri dendiği vakit akla ilk gelen firmalar arasında olduğunu söylemek gerek. Tüm özel günler için süsleme çeşitleri bulundurmaktadır. Araba süslerinden balonlara, maskelerden mumlara kadar geniş bir ürün yelpazesi vardır. Dilerseniz orcasus.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Partiperi.com

Diğer firmalara göre daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olan partiperi, dijitale sağladığı uyum ile de tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Firmanın kendi içinde hazırladığı parti konseptlerinden yararlanabilir ve tüm ürünleri buradan sipariş edebilirsiniz. Star Wars temasından futbol temasına kadar oldukça üzerinde çalışılmış temalar mevcuttur. Parti malzemeleri haricinde kostümde satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Mumu Süsleme Malzemeleri ve Örnekleri

istoç parti malzemeleri

Yıldız Süs İstoç

Bu sektörde en köklü firmalardan biri olduğunu söylemek lazım. 1990 yılından beri parti süslemeleri ve malzemeleri ticareti yapan firmanın ürünlerine yildizsus.com adresinden de göz atabilirsiniz. Tek bir ürün skalasına takılı kalmadan çok geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet vermektedir.

Partymarty.com.tr

İstoç’a alışveriş için gelemeyenlere güzel bir alternatif oluşturan Partymarty, tüm özel günler için süslemeler barındırmaktadır. İster perakende ister toptan ürün alışverişi yapabildiğiniz sitede belli bir bedelin üstünde ücretsiz kargo seçeneği de bulunmaktadır. Kına, nişan, sünnet, doğum günü gibi özel günler için ayrı ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!