İzmir Maskot Kiralama Fiyatları

679

Etkinlik veya organizasyonlarınızı daha ilgi çekici hale getirmek ister misiniz? Bunu yapmanın en popüler ve kolay yolu kesinlikle maskot kiralamaktan geçiyor. Etkinliklerinize sevimli karakterlerin maskot kostümleri ile bambaşka bir hava katmak için İzmir maskot kiralama fiyatları araştırmanın tam da zamanı.

İzmir Maskot Kiralama Fiyatları

İzmir’de ikamet ediyorsanız ve yapacağınız organizasyonların ses getirmesini ve ilgi çekmesini istiyorsanız maskot kiralamayı tercih edebilirsiniz. İşte size fikir vermesi için derlediğimiz izmir maskot kiralama fiyatları

Mutlaka incele:  İzmir Romantik Akşam Yemeği Mekanları

1Maskot Nedir?

Çeşitli etkinlikler için hazırlanmış farklı film veya çizgi film karakterlerinin abartılı kostümlerine maskot adı veriliyor. Maskot kostümler genellikle iki parçadan oluşur. Gövde kısmı giyildikten sonra en son kafa kısmı takılır. Maskot kostümleri insanlar giyer ve içerisinde sınırlı hareketler yapabilirler.

2Hangi Etkinliklerde Kullanılır?

Maskotlar, açılışlar, alışveriş merkezi etkinlikleri, festivaller, şenlikler ya da özel kutlamaların yanı sıra bireysel olarak yapılan doğum günü partileri, sünnet, çocuk etkinlikleri ya da bekarlığa veda partilerinde kullanılabilir. Temalı partilerde de maskot kostümler tercih edilebilir.

Mutlaka incele:  İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler

3Çocuklar için maskot

Maskotlar genellikle çocukların ilgisini çeker. Bu açıdan okul etkinlikleri, çocuk festivalleri, çocuk doğum günü partileri ya da sünnet düğünleri maskotların en çok kullandığı yerlerdir. Çocuklar için düzenlenen etkinliklerde genellikle çizgi film karakterleri kullanılır.

4İzmir maskot kiralama fiyatları

Eğer etkinlikleriniz için maskot kiralamak istiyorsanız izmir maskot kiralama fiyatları saatine göre değişiklik gösterir. Maskotları kaç saatliğine kiralamak istiyorsanız fiyatlandırma da o şekilde olacaktır. 2 saatlik İzmir maskot kiralama fiyatları 150 TL’yken 5 saatlik kiralama ise 250-300  TL olacaktır.

Mutlaka incele:  İstanbul Tahta Bacak Kiralama Fiyatları

5Hangi karakterler tercih edilir?

Maskot kostümleri sınırsız bir çeşitliliğe sahiptir. Ancak genellikle en bilinen karakterler tercih edilir. Bunlar arasında şirinler, Mickey Mouse, pembe panter, hello kitty, gibi karakterler vardır. Açılışlara özel markanın logosuna uygun maskotlar da tercih edilebilir. Domates, ekmek gibi farklı yiyeceklerin maskot kostümleri de yer alır.

Etkinliklerinize renk katın

Yapacağınız etkinlikler için aldığınız bu fikirlerle ilgi çekici ve eğlenceli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Daha farklı fikirler almak için daha önce derlediğimiz İzmir Yüz Boyama Kiralama Fiyatları adlı yazımıza da göz atmanızda fayda var.

izmir-maskot-kiralama-fiyatlari-3 izmir-maskot-kiralama-fiyatlari-5 izmir-maskot-kiralama-fiyatlari-6 izmir-maskot-kiralama-fiyatlari-8

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!