Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İstanbul Tahta Bacak Kiralama Fiyatları

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/06/2021 tarihinde yazıldı.

Özel günlerde en çok gördüklerimizden biridir tahta bacaklı showmenler. Etkinliğinizi İstanbul’da yapacaksanız İstanbul tahta bacak kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız da gerekir. Alacağınız hizmete göre tahta bacak fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz.


Kaliteli Malzemeyi Uzun Süre Kullanın

Kiralamasını yapacağınız tahta bacaklar için öncelikle uygun ölçüleri bulmalı, iyi bir malzeme olduğundan emin olmalı ve uzun süre kullanımı düşünerek dayanıklılığını kontrol etmelisiniz. Tüm bu özellikleri uygun fiyata da bulursanız iyi bir hizmet almış olursunuz.


Alacağınız hizmetin süresi öncelikli önemde

İstanbul’da tahta bacak kiralayıp bir gösteri yapmak istiyorsanız, öncelikle kiralama yapacağınız firmayla süre konuşmanız gerekir. 2 saatlik bir kiralama ücreti ile tüm gün kiralama ücreti farklı olacaktır. Etkinliğinizin detaylarını anlatıp firmadan fiyat alabilirsiniz. 2 saatlik bir tahta bacak kiralama ücreti için 300 TL civarında İstanbul tahta bacak kiralama fiyatları ayırmanız gerekecektir. Süreniz uzadıkça fiyat artacağı için etkinliğinizden önce mutlaka bu bilgiyi firmaya vermeniz gerekir.


Tahta bacak yanında alacağınız farklı ürün ve hizmetler varsa

Tahta bacaklar gösteri yapılan birçok mekan, bu etkinliği farklı ürün ve showlarla pekiştirmeyi tercih eder. Etkinliğinizin yanında yer alacak tabak çevirme, top çevirme gibi etkinlikler varsa bunu önceden firma ile paylaşmanız gerekir. Bu hizmetler çoğu zaman farklı bir firmadan alınacağı gibi, firmanın içinde de çözüme kavuşturulabilir. Satın alacağınız farklı ürünler varsa; örneğin bir kostüm, bir şapka ya da bir değnek almak istiyorsanız fiyat da buna göre belirlenecektir. Bu tür ürünleri paketinize eklediğiniz zaman ortaya ortalama 500 TL ile 700 TL aralığında bir İstanbul tahta bacak kiralama fiyatları çıkacaktır.


Ekip için tahta bacak kiralama yapacaksanız

Showunuzda yer alan tüm ekip üyelerinin tahta bacağa ihtiyacı varsa ve uzun süreli kullanım düşünüyorsanız, bir paket fiyatı almayı deneyebilirsiniz. Görüşeceğiniz firmadan iki veya üç kişi için tahta bacak çifti istediğinizi söylerseniz hem daha ekonomik bir teklif alabilir, hem de firmanın güvenini kazanabilirsiniz.


İstanbul tahta bacak kiralama fiyatları

Son yıllarda oldukça farklı etkinliklerde kullanılan tahta bacaklar, artık düğünden sünnete, açılıştan doğum gününe kadar tüm etkinliklerde kullanılıyor. Siz de bütçenize uygun fiyatlı bir tahta bacak bulup keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Dilerseniz, İstanbul Palyaço Kiralama Fiyatları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.


En İyi Açılış Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Açılış Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
İstanbul Tahta Bacak Kiralama Fiyatları için en iyi profesyonel listesi
5.0 38 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?