Kahküllü Küt Saç Modelleri için Muhteşem Öneriler

3453

Kahküllü saç modellerine en çok yakışan kesimlerden bir tanesi de kesinlikle küt kesimdir. Modern bir görünüm kazandıran küt saç modelleri kahkülle birleştiğinde daha da genç görünmenizi sağlamaktadır. Kahküllü küt saç modelleri arasından size en uygun olanını seçerek trendlere ayak uydurabilir, şıklığı yakalayabilirsiniz.

En Güzel Kahküllü Küt Saç Modelleri

Kahküllü küt saç modelleri arasında birkaç farklı fikir bulunmaktadır. Bu fikirler genellikle günlük yaşamdan davetlere, spor faaliyetlerinden eğlencelere kadar her türlü alanda kullanılacak kadar şık durmaktadır.

Mutlaka incele:  Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler

1Omuzlara uzanan kahküllü küt saç modelleri

Küt kesimi beğeniyor ancak saçlarını çok kısa kestirme konusunda da cesaretsizseniz ya da aşırı değişimlere açık değilseniz omuzlara kadar uzanan kahküllü küt saç modelleri sizi tam şıklığa kavuşturacaktır. Bu modellere en çok yakışan saç renkleri ise siyah, koyu kestane ve koyu kızıl tonlardır.

2Arkası kısa önleri uzun kahküllü asimetrik küt modeller

Asi bir tavrınız varsa saç modeli olarak asimetrik modelleri tercih etmeniz mizacınıza çok uygun olacaktır. Kahküllü ve arkası kısa önü uzun küt modellerle kendinizi modern şehirli kadının dünyasına kolayca adapte edin.

Mutlaka incele:  Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modelleri Nasıl Yapılır? Kimlere Yakışır?

3Dalgalı küt kesim kahküllü küt saç modelleri

Küt kesim saçları kesinlikle düz saçlarla kombinlemek zorunda değilsiniz. Dalgalı saçlarınızı da küt modellerle birleştirerek şıklığı yakalamanız mümkündür. Uzun saçlarda olabileceği gibi kısa saçlarda da dalgalı küt modeller tercih edilebilmektedir. Bu modellere daha çok küllü sarı tonları yakışmaktadır.

4Önleri katlı küt kesim kahküllü küt saç modelleri

Kahküllü saçları daha sakin modellerde kullanmak istiyorsanız önleri katlı küt kesim modellerle kombinlemenizi öneriyoruz. Bu tip saç modelleri daha çok orta yaşta bayanları daha modern ve daha genç gösterdiği için uygundur.

5Kısa küt kahküllü saç fikirleri

Maskülen bir tavrı olan bu saç modelleri feminen kıyafet parçalarıyla kullanıldıklarında dişiliği arttırmakta bayanları çok daha çekici hale getirmektedir. Kısa küt modellerden son zamanlarda en çok tercih edilen modeller bob saç kesimleridir. Biraz daha uzun olmasını isterseniz lob modelleri de tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Katlı Küt Saç Modelleri İçin En Trend Fikirler

6Uzun kahküllü kesim küt saç modelleri

Kahküle en çok yakışan modelde uzun kesimlerdir. Omuzlarınızın altına kadar uzanan bu saçlar küt kesimi kahkül şıklığıyla birleştirmektedir. Uzun kahküllü küt saç modelleri daha çok genç kızlar arasında trend haline gelmektedir.

Diğer Küt Kesim Saç Modelleri

Küt kesim yaptırmaya karar verdiniz ancak kahküllü ya da değil nasıl bir model seçeceğinize karar veremiyorsanız tüm seçeneklere ulaşmak için ‘En Güzel Küt Saç Kesim Modelleri’ başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu yazıdan trend haline gelen tüm modellere ulaşabilir, bu saçların kullanılabileceği konseptleri öğrenebilir hatta farklı modellerin seçimini yapabilirsiniz. Moda olan saç trendleriniz bloğumuzdan takip etmeyi de kesinlikle unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Şimdiden keyifli okumalar…

kahkullu-kut-sac-fikirleri-1 kahkullu-kut-sac-fikirleri-2 kahkullu-kut-sac-fikirleri-3 kahkullu-kut-sac-fikirleri-4 kahkullu-kut-sac-fikirleri-5 kahkullu-kut-sac-fikirleri-6 kahkullu-kut-sac-fikirleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!