Kapalı Mezuniyet Elbiseleri Modelleri

2880

Mezuniyet hazırlıkları, mezuniyet balosunun tarihi ve yeri öğrenilir öğrenilmez hız kazanır. Öncelik, hem fiziğe hem de mekana uygun bir elbise satın almaktır. Tesettürlüyseniz ve mezuniyet balosuna katılacaksanız çok fazla seçeneğiniz var. Sizin için hazırladığımız kapalı mezuniyet elbiseleri modelleri isimli yazımızdan elbiseleri inceleyebilirsiniz.

Kapalı Mezuniyet Elbiseleri İçin Harika Modeller

Kapalı mezuniyet elbiseleri arasından zevkinize uygun bir elbise bulursanız elbiseyi bir terziye diktirebilirsiniz. Ayrıca internette de pek çok siteden elbise satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Uzun Mezuniyet Elbiseleri Modelleri

1Su Yeşili Pelerinli Elbise

Dökümlü, biraz salaş görünen elbiselerden hoşlanıyorsanız üst kısmında kısa bir pelerini olan pileli bu elbise çok şık bir tercih olabilir. Su yeşili rengi bu elbiseyi toz pembe, ince bir kemerle renklendirebilirsiniz. İsterseniz eşarp rengi olarak da pembe tonları kullanabilirsiniz.

2Tüllü Şeker Pembe Elbise

Tüllü elbiselerin asla modası geçmiyor. Bu elbiseler açık alanlar için çok ideal. Hafif rüzgarla beraber savruldukça çok havalı görünecek. Şeker pembesi, belinde altın rengi kemeri olan bu elbiseyi yine altın rengi ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Eşarp olarak da elbisenin rengine yakın pembe bir eşarp kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mezuniyet Bayan Kep Modelleri

3Dantelli, Mürdüm Kapalı Mezuniyet Elbiseleri

Mürdüm renk hem balo mekanları için hem de açık alanlarda yapılacak mezuniyet partileri için çok güzel bir renk. Tamamı mürdüm renk olan bir elbise biraz sıkıcı görünecektir ancak bu görseldeki gibi üst kısmı açık renk ve dantelli bir elbise giymeniz daha hoş görünür. Bu elbiseyi açık renk ayakkabılarla giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Duygusal Mezuniyet Yazıları

4Desenli Etekli Kapalı Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet elbisesi olarak sade bir elbise seçimi yapmanız gerekmiyor. Eteği desenli şık bir elbiseyi de mezuniyet için tercih edebilirsiniz. Eğer eteğinde bol deseni olan bir etek giyecekseniz elbisenizin üst tarafının sade olması daha hoş duracaktır. Tamamı desenli bir elbise hem kalabalık bir görüntü oluşturur hem de sizi yaşınızdan daha büyük gösterir.

Mezuniyet Makyajı Modelleri

Mezuniyet partiniz ya da mezuniyet balonuz için tercih edeceğiniz elbiseye uygun bir mezuniyet makyajıyla göz alıcı görünebilirsiniz. Mezuniyet makyajınız yaşınıza da uygun olmalı. En güzel makyaj modelleri için Mezuniyet Makyajı Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!