Gigbi.com Header

Mezuniyet Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Hızlı Teklif

Şehrindeki En İyi Mezuniyet Fotoğrafçıları

Tüm Türkiye'den 2.059 Mezuniyet Fotoğrafçısı sana hizmet vermek için hazır! Şehrini seç ve hemen profesyonellerden teklif almaya başla!

Mezuniyet Fotoğrafçısı Fiyatları

Mezuniyet Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 300 TL ile 700 TL'dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir ve Mezuniyet Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin. İLETİŞİME GEÇ

Mezuniyet Fotoğrafçısı Tavsiyeleri

Fatma G.

26/05/2018

Ben mezuniyet için çekim yaptırdım ve aşırı memnun kaldım güler yüzlü ve gercekten ilgilenen çalışanlara sahipler :)

Ayşen K.

21/06/2019

Feyzullah bey işinin ehli bir insan bu işi hakkıyla yapıyor çok memnun kaldım mezuniyet çekimlerimde fotoğrafların kalitesi çok güzel nezaketi ve inceliği için kendisine tekrardan teşekkür etmek istiyorum herşey çok güzeldi kesinlike tavsiye ederim

Hazal C.

20/06/2019

Gazi Üniversitesi'nde mezuniyet çekimi yaptık ve çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. Sıcakkanlı ve güzel fotoğraflar çekiyor.

Melike Ö.

18/06/2019

Her şey çok güzeldi mezuniyet için beklentimizin üzerinde bir hizmet aldık

Dugun D.

15/09/2017

Düğün Deyince Ekibi ve Coşkun PINARBAŞI ile tanışıklığımız mezuniyet fotoğraf çekimlerimiz ile başladı (2011) ardından düğün öncesi, öncelikle isteme, nişan (2015) Ardından Düğün video klip davetiyemiz sonrasında kına, düğün günü, düğün sonrası bol çekimli bir çalışma yaşadık (2017). Her konuda bilgili oluşu yönlendirmeleri ve her anımızda ulaşılır olmaları durumundan dolayı çok memnun kaldık.. Harika bir iş ve emek ile güzel neticeler aldık .. er zaman ailemizin bir parçaları olacaklar teşekkürler.. Uzun soluklu dostluğumuzun sürmesi dileklerimiz ile.

Mezuniyet Fotoğrafçısı Talepleri

irem ilker

İrem İ.

4 tane kız arkadaş çekim yaptırmak istiyoruz 17 haziran 2020 de max 2 saat sürer öğlen 12 gibi mezüniyet çekimi olursa iyi olur aynı gün mezuniyet törenimiz var. Başakşehir sular vadisinde çekim olsun istiyoruz. Okuldakiler mezüniyet çekimi yapmak istemiyorlar fiyatdan dolayı ama biz 4 arkadaş anı olmasını istiyoruz kendimiz harçlıklarımızla çekim yaptırcağız. Lütfen uygun fiyat verin bize. Şimdiden Teşekkürler :)

haci huseyin cil

Hacı Hüseyin Ç.

Fotoğraf boyutlar 13x18 şeklinde almayı tercih ediyoruz Dijital ortamda almak istediğim fotoğraf başına vermem gereken fiyatı Sadece albüm olarak değilde farklı şekilde çok fotoğrafın olduğu çerçevelermi oluyor tam bilgim yok ama onlarında fiyatını almak istiyorum Kişi başı fiyat almak istiyorum

irem sipic

İrem s.

Uygun bir teklif verirseniz okul olarak, mezuniyet çekimlerimizi sizin yapmanızı isteriz ortalama şuan net bir kişi sayısı veremem ama 100 kişi olur diye düşünüyorum fiyat teklifiniz nedir geri dönüş sağlarsanız sevinirim

tulay atik

tülay a.

İyi günler.Nedret İlhan Keten Ortaokulundan bu yıl mezun olacak 274 öğrecimiz için kepli ve cüppeli tekli ve toplu halde fotoğraf çekimi işlemi için fiyat teklifi talebimiz vardır.Gereğini rica ederiz.

ilke tas

İlke T.

Dış mekanda 55 kişilik sınıf fotoğrafı İstiyoruz. İç mekanda da bireysel çekimler istiyoruz. Dış mekanımızın hepimizi estetik olarak güzel bir Şekilde kadraja alabilmesi önemli. Teşekkürler.

beyza cardak

Beyza ç.

Merhabalar ben ve 3 arkadaşım (toplam 4) mezuniyet çekimi yaptırmak istiyoruz . Sadece fotoğraf çekimi ne kadar? Klip+fotoğraf ne kadar? Bu konular hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnum olacağım

zafer ergun

Zafer E.

Mezuniyet fotorafı istiyoruz. 20 25 kişi olacağız. Okulumuzda sınıfça toplu çekim yapmak istiyoruz. Ayrıca kişisel olarak mezuniyet için ayarlanmış mekanlarda fotoraf çekinmek isteyenlerde var.

gulistan gulmez

Gülistan G.

Hacettepe Üniveristesi Hemşirelik Fakültesinin mezuniyet fotoğrafı için 150-200 arasında öğrenci fotoğraf çekimi yaptıracak. Yıllık da olabilir duruma göre, kapsamlı bilgi almak istiyorum.

mutlu can efe

Mutlu Can E.

150 ila 200 arası lise öğrencisinin mezuniyet çekimi yapılacak, fotoğraflar albüm şeklinde isteniyor. Önümüde uzun bir zaman var. Süslü olmayan, sade bir albüm istiyoruz.

rabia guner

Rabia g.

Öğrenciyiz ve mezuniyet cekımıni en uygun fiyata yaptırmaya calısıyoruz. Dış çekim olmasını istiyoruz. Ve ayrıca çarpıcı fotograf lar elde etmek istiyoruz.

Nasıl Çalışır

Teklif Al

Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

Anlaş

Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

Güvenli Öde

En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Mezuniyet Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

gigbi Profesyonel ile düzenli müşteri talebi alın, müşteri kitlenizi genişletin.

Hizmetlerinizi tanıtan fotoğraflar ekleyin.

Fiyat ve iletişim bilgilerinizi belirtin.

Yorumlar ve yıldızlı değerlendirmeler ile daha fazla müşteri çekin.

Teklif Al
gigbi.com
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Çekim nerde olacak?
Lütfen en az bir değer seçin.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
Lütfen bir değer seçin.
Fotoğrafları nasıl almak istersin?
Kapsamı fotoğrafçın ile mesajlaşarak netleştirebilirsin.
Lütfen en az bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.