Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı

656
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı Fiyatları

İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 300 TL ile 700 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı Tavsiyeleri

Arzu KARABULUT
Arzu KARABULUT
İki arkadaşımla birlikte mezuniyet çekimimizi yaptırdık. Çekim olsun albümün kalitesi olsun çok memnun kaldık. Düşünen herkese tavsiye ederim. Başarılar..
Gültekin prodüksiyon
Emel D.
Emel D.
Çok güzel çekim geçirmişdik mezuniyetimde yanımda siz olduğunuz için çok teşekkür ederim inşallah başka hizmetlerde görüşürüz
Byfeogluphotography
Semra u.
Semra u.
Warmana stüdyo ekibine çok teşekkür ederim oğlumun mezuniyet törenini an an hatıralarımızda yaşatacağımız fotoğraflara imza attınız... güler yüzünüz ve sabrınız için tekrar teşekkür ederim... sıra kızımın töreninde
Warmana Studio
Burhan B.
Burhan B.
Oğlumun Üniversite mezuniyet gününe ait tüm fotoğrafları Ayşe hanım büyük bir ustalık,profosyonellikle başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür eder tüm dostlara tavsiye ederiz.
Ayşe Kaygısız Photography
Arzu Furtun
Arzu Furtun
Bu güzel ve Anlamlı yorumunuz için çok çok teşekkür ederim sevgili Rahime Abla'cım. Benim için çok önemli olan mezuniyet Gününü daha özel, daha güzel ve çok daha fazla eğlenceli kıldığınız için sonsuz teşekkürler. İlginize ve emeğinize müteşekkirim. Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Iyi ki varsınız... @rahimegunphotography
Rahime Gün

İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı Talepleri

D Derya K.
Merhaba Okulumuzun ayarladığı şu şekilde: Kişi başı 100 fotoğraf karesi 5 pozluk kadife albüm 2 adet ahşap çerçeve 5 adet 10x15 cm 8 vesikalık Fotoğrafların tümünün dijital ortamda teslimi Çekim sırasında salıncak kullanımı Fotoğraflar 4 6 kişilik gruplarla çekilecektir. Kişi başı 150 ₺ dir Ben tek başıma çekilmek istediğim için fiyat araştırması yapıyorum. Mekan olarak floryayı düşündüm. Bahçeköy de olabilir. Fikirlere açığım.
İ İrem İ.
4 tane kız arkadaş çekim yaptırmak istiyoruz 17 haziran 2020 de max 2 saat sürer öğlen 12 gibi mezüniyet çekimi olursa iyi olur aynı gün mezuniyet törenimiz var. Başakşehir sular vadisinde çekim olsun istiyoruz. Okuldakiler mezüniyet çekimi yapmak istemiyorlar fiyatdan dolayı ama biz 4 arkadaş anı olmasını istiyoruz kendimiz harçlıklarımızla çekim yaptırcağız. Lütfen uygun fiyat verin bize. Şimdiden Teşekkürler :)
D Dilara K.
Istanbul Üniversitesi mezuniyet töreni olacak çok yakın bir zamanda ve telefon ile çekmek istemiyorum. Fakat okulum içine de alımlar yok yine de dış çekim istiyorum okul kapısının ve çevresinin önü olsa da yeter. Ayriyeten stüdyo tarzı doğal olacak şekilde fotoğraflarımın olmasını istiyorum. Dış çekim, stüdyo çekim ücretlerinin toplamını ve ayrı ayrı fiyatını alabilir miyim? Çok acil lütfen.
A Aleyna Ö.
Bu sene mezuniyetler iptal olduğu için erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum. Mezuniyet fotoğrafı çekileceğiz totalde 6 poz olabilir diye düşündüm. 2si birlikte 4ü onun kendi fotoğrafı olur. Fiyat tekliflerine göre sayıyı arttırıp azaltabiliriz. Öğrenci olduğumuz için henüz fiyat bizim için önemli. Şimdiden teşekkür ederim ilginize. Kolay gelsin.
B Beyzanur U.
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa çevre mühendisliği mezunu olarak pandemiden dolayı mezuniyet törenimiz olmadı mezuniyetime dair güzel anımın kalması için konseptli mezuniyet çekimi istiyorum.Doğal hallerimden oluşan fotoğraflarım olsun istiyorum.Dıs çekim veya stüdyoda konseptli fotoğraf çekimi için fiyat alabilir miyim?
K Kübra T.
merhaba okul aile birliğinden size ulaşıyorum okulumuzda yeni yıl çekimi yapmak istiyoruz albüm yada güzel çerceve modellerinizi görmek isteriz çalışma şeklimiz vesikalık buzdolabı magnet resim bi tane büyük boy takvim ve 3 poz olucak şekilde yapıyoruz sizden de fiyt ve görseller için haber bekliyoruz ii çalışmalar
A Aybüke K.
İstanbul universitesi hukuk fakültesinden mezun oluyorum. beyazıt kampüsü icerisinde ve cevresinde ( dıs kapı gibi ) cekim yaptırmak istiyorum. Fotografların dogal ve gercek durması benim icin onemli. Bu hafta icerisinde yaptırmak zorundayım. Sadece dijital olması sart degil fakat fiyat hususu onemli.
S Sümeyye Ö.
8-10 kişi olarak mezuniyet çekimi yaptırmak istiyoruz.Dış çekim olarak düşündük Gözdağı Pendik tarafında olmasını istiyoruz.Fotoğrafları albüm olarak almak isteriz buna uygun bi paketiniz varsa baskı ya da dijital de olabilir fiyatta anlaşabilirsek.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyoruz teşekkürler
B Beyzanur U.
Üniversite 2020 mezunu olarak çeşitli aksesuarlar kullanarak(mezuniyet kartları,balon,çekim kartları,rulo diploma,kitap vs.)mezuniyet dış çekimi 1 saatlik çekim 10-15 adet farklı ebatlarda fotoğraf baskısı ve tüm fotoğrafların dijital teslimi istiyorum.Fiyat öğrenebilir miyim?
E Eda N. S.
Dis cekim mezuniyet cekimi yapmak istiyoruz muhtemelen 4 kisi olacagiz ve guleryuzlu bizi guzel yoblendirebilecek samimi bir fotografciyla bir cekim yapmak istiyoruz . Ogrenci oldugumuz icin butce bizi cok zorlamamali ve varsa ornek discekim mezuniyet fotolarini gormek isteriz

İstanbul Mezuniyet Fotoğrafçısı Seçenekleri

Mezuniyete hazırlanan öğrenciler yıllarca süren çalışmalarının karşılığını alırken geride güzel anılar da bırakmak istiyor. İstanbul'da mezuniyet fotoğrafları çekimi hem bireysel hem de grup halinde yapılabildiği için İstanbul mezuniyet çekim ücretleri de farklılık gösteriyor. İstanbul mezuniyet fotoğrafçısı hakkında bilgi almak isteyenler için bu yazı oldukça yardımcı olacak.

İstanbul'da bulunan üniversite öğrencileri ise çok şanslı. Harika manzarası ise onların çekimlerine ev sahipliği yapacak bir şehirde yaşadıkları için. Peki İstanbul mezuniyet fotoğrafçısı fiyatları nasıl değişiyor?

Tekli çekim için İstanbul mezuniyet fotoğrafçısı

Mezuniyet fotoğrafları grup halinde olduğu gibi bireysel de olabilir. Hatta çoğu genç ikisini de tercih etmektedir. Tekli çekimler genellikle stüdyo mezuniyet çekimi şeklinde gerçekleştirilse de okulunuzun yerleşkesinde en çok zaman geçirdiğiniz mekanlarda da çekim yapabilirsiniz. Tekli çekimlerde büyük ebatlardaki fotoğrafların yanı sıra vesikalık boyutta da fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bu çekimler 75-150 TL'ye mal olabilir.

Çoklu çekim için İstanbul mezuniyet fotoğrafçısı

Öğrencilik yıllarını arkadaşlar olmadan düşünmek olmaz değil mi? İstanbul mezuniyet fotoğrafçısı ile sınıfça yapılacak mezuniyet çekimleri ileride eski günlerinizi yad edeceğiniz hatıralar olacaktır. Bu çekimlerin fiyatlarını etkileyen en önemli etken kişi sayısıdır. Genellikle kişi başı çekim fiyatları 75-100 TL'dir.

Mezuniyet yıllığı olmazsa olmaz

İstanbul'da mezuniyet çekiminde elde edilen fotoğraflar yıllık için kullanılabilir. Bu nedenle fotoğrafçılar sadece çekim yapmakla kalmayıp, çekim sırasında elde edilen fotoğrafların ve öğrencilerin arkadaşları hakkında yazdıkları yazıların yer aldığı yıllıklar hazırlar. Bu şekilde gerçekleştirilecek bir çekimin fiyatı 200 - 300 TL gibi rakamlara tekabül etmektedir.

İstanbul'da mezuniyet için dış mekan çekim fiyatları

İstanbul mezuniyet fotoğrafçısı ile açıkçası artık öğrencileri de mezuniyet fotoğraf çekimi için dış mekanlar daha cazip geliyor. Kalabalık gruplar için ideal olan dış çekimler daha doğal fotoğraflara da olanak sağlıyor. Mezuniyet heyecanını göz önüne seren dış mekan fotoğraf çekimlerinin fiyatları çekimin süresine ve çekime katılan kişi sayısına göre farklılık gösteriyor. Genelde kişi başı çekim fiyatları 200 TL - 300 TL arasında değişebiliyor.


Mezuniyet Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Mezuniyet Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer