Kartondan Doğum Günü Süsleri

En güzel doğum günü süsleri fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3046

Doğum günü mekanını süslemek ve daha güzel bir hale getirmek için pek çok süs malzemesi kullanılır. Süs malzemeleri çok ucuz olmadığı için evi doğum günü partisine uygun hale getirmek biraz maliyetli olabilir. Kartondan doğum günü süsleri hazırlayarak parti mekanını uygun fiyata süsleyebilirsiniz.

Kartondan Doğum Günü Süsleri

Kartondan doğum günü süsleri yapmak oldukça basittir. Maliyeti de uygun olduğu için doğum günlerinde sıkça tercih edilen karton süsler, evi ya da parti mekanını süslemek için en uygun seçeneklerdendir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri

1Kartondan Doğum Günü Taçları

Doğum günü, bir çocuğun doğum günüyse gelen misafirlere dağıtmak için bu tarz taçlar hazırlayabilirsiniz. Taçları çocukların kafasından düşmeyecek şekilde ayarlarsanız takmak daha kolay olur. Üstündeki yazıları ise isterseniz simle isterseniz de el işi kağıtlarıyla yazabilirsiniz.

2Rengarenk Duvar Süsleri

Parti için evinizi ya da mekanınızı süsleyecekseniz halka halka kartonları iç içe geçirerek kolay ama güzel bir süs hazırlayabilirsiniz. Renkli kartonların üzerine kartonun renginden farklı ve dikkat çekecek renkte boyalarla şekiller çizebilirsiniz. Bu süsleri mekanın tavanına ya da  uygun bulduğunuz yerlere asarak ortama renk katabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Aksesuarları Nelerdir?

3Mickey Mouse Süsleri

Çocuğunuz Mickey Mouse’yi seviyorsa ve evin süslemesinde Mickey Mouse ile ilgili bir şeyler olsun istiyorsa kartondan bu süsleri kolayca yapabilirsiniz. Bu şekilde düzgünce kesebilmek için bilgisayardan uygun boyutlarda bir Mickey Mouse resmi çıkartabilir ve makasla kesebilirsiniz. İstediğiniz renkte kartonlarla Mickey süsleri yapabilirsiniz.

4Kartondan Yuvarlak Sarkıt Süs Yapımı

Parti mekanınızı fazla uğraşmadan sade ve güzel bir şekilde süslemek istiyorsanız size sarkıt süsleri önerebiliriz. Sarkıt süsler yapabilmek için birkaç farklı renkte karton alabilirsiniz. Açık renkler ve koyu renkler kullanabilirsiniz. Sarkıt süsler için kullanacağınız kartonları yuvarlak şekilde ve küçüklü büyüklü kesebilirsiniz. Bir ipin ya da kurdelenin üstüne büyükten küçüğe doğru yapıştırarak istediğiniz yere asabilirsiniz. Bu süsün maliyeti hem düşük olacak hem de yapması da sizi çok uğraştırmayacaktır.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri

Birbirinden Güzel Evde Doğum Günü Süslemeleri

Evde yapacağınız doğum günü partileri için mekanı kendiniz süsleyebilirsiniz. Süsleme örneklerine göz atmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Birbirinden Güzel Evde Doğum Günü Süslemeleri isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!