Kelebek Dövme Modelleri

2255

Sanatın ve sanatçının ilham kaynağı olan kelebekler zarafetin temsilcisidir.  Renkli olarak uygulanmaya da müsait olan kelebek dövme modelleri zarif, dikkat çekici ve feminen bir görüntü yakalamak isteyenlerin gözdesidir.

En Yaratıcı ve Farklı Kelebek Dövme Modelleri

Dinamik, çekici ve zarif görünümü sebebiyle daha çok kadınlar tarafından tercih edilen kelebek dövmeleri en çok seçeneğe sahip dövme modellerinden biridir. Genellikle renkli olsa da siyah olarak da uygulanan kelebek dövme modelleri,kalp, çiçek veya yazı dövmeleri ile de uyum içindedir.

Mutlaka incele:  Omuz Dövme Modelleri

1Kol Bölgesi İçin Kelebek Dövme Modelleri

El, bilek ve alt kol kısımlarına kelebek dövmesi uygulanacaksa zarif bir görünüm için küçük boyuttaki tasarımları seçebilirsiniz. Üst kol ve omuz bölgesinde ise büyük kelebek dövmeleri veya irili ufaklı birkaç kelebeği barındıran dövme modelleri tercih edilebilir.

2Sırt Bölgesi İçin Kelebek Dövme Modelleri

Sırt bölgesi, kelebek dövmeleri için en gözde vücut kısımlarından biridir. Özellikle bel kısmını tamamen kaplayan kelebek modelleri sıklıkla rastlanan dövme tasarımları arasındadır. Ayrıca sırtın sağ veya sol üst köşeleri, boynun altında kalan bölge de küçük kelebek dövmeleri için idealdir.

Mutlaka incele:  Bayan Dövme Modelleri

3Ayak Bölgesi İçin Kelebek Dövme Modelleri

Ayak bölgesine kelebek dövmesi yaptırmayı planlıyorsanız bilekten ayağa doğru uzanan kısmı tercih edebilirsiniz. Bu bölgeye uygulanan kelebek dövmeleri, hem zarif hem de seksi bir görüntü yakalamak isteyenleri mutlu edecektir.

5Renkli Kelebek Dövmeleri

Doğada birbirinden farklı renkleri ile insanı kendine hayran bırakan kelebekleri dövme olarak tercih edecekseniz renkli tasarımlara da göz atabilirsiniz.

Her dövme modelinde olduğu gibi kelebek dövmelerinde de modelden emin olmanız ve işin uzmanı bir kişiye yaptırmanız çok önemlidir. Daha sonra pişman olmamak için olabildiğince fazla dövme modeli incelemenizde fayda var. Sizin için derlediğimiz kelebek dövmelerine göz atarak nasıl bir dövme istediğinize karar verebilirsiniz.

Old-Blue-Butterfly-Tattoo-Design-On-Back-Shoulder-5-800x533Big-Dragonfly-Hippie-Tattoo-Design-On-Back-1hd-butterfly-tattoos-on-footnew_cute_butterfly_tattoo_trend_on_girls_body.jpg.pagespeed.ce.fKzcnHXguVblue-butterfly-neck-tattoo Separated_black-ank_butterfly_tattoo_on_palms

ebf75a124cb4c2078f936b1cb6d040f4 maxresdefault c406b26e754fb7a9513952b3701a5291

Melek Dövmeleri İçin Harika Öneriler

Melek dövmeleri de en sık tercih edilen dövme modelleri arasında yer almaktadır. Henüz nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar veremediyseniz melek dövmelerine de bir şans verebilirsiniz. En güzel ve farklı melek dövme modellerinin mercek altına aldığımız yazıya göz atarak birbirinden yaratıcı ve etkileyici dövme modellerini inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!