Kelebek Yüz Boyama Örnekleri

4314

Kelebeklere özellikle kız çocukları bayılıyor. Onların rengarenk kanatları, narin yapıları, sempatik görüntüleri kız çocuklarının çok hoşuna gidiyor. Bunda tabii ki çizgi filmlerin de etkisi büyük. Kelebek yüz boyama modellerini kız çocukları çok sevecek.

Sevimli Kelebek Yüz Boyama Modelleri

Kelebek yüz boyama yapmak oldukça basit. Tabii ki zor modeller de mevcut ama kolayca yapılan örnekler de çok fazla. Birbirine uyumlu renk geçişleri ile göz alıcı yüz boyamaları yapabilirsiniz. Çocuklar, bu boyaları silmek istemeyecekler…

Mutlaka incele:  En Güzel Pasta Patlatma, Cake Smash Konsepti Fikirleri

1Mor-Pembeli Kelebek Yüz Boyama Modelleri

Mor ve pembe renkler yüz boyamalarına ayrı bir hava katıyor. Bu renkler özellikle beyaz tenli kişilerde daha dikkat çekici görünüyor. Kelebeklerin o güzel renk geçişlerini andıran bu hoş boyamayı yetişkinler de tercih edebilir.

3Tek Göze Kelebek Boyama

Farklı bir boyama yapma k isterseniz tek gözünüze de kelebek boyama yapabilirsiniz. Bu boyamayı renkli farlar, eyeliner ve simli eyelinerlar la yapabilirsiniz.

4Renk Geçişli Yüz Boyama

Renk geçişleri ile kelebek yüz boyamalarında muhteşem sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Koyu lacivertten turkuaza hoş ve yumuşak geçişler yapabilir, göz kapağıının ortasından itibaren yavaşça sarı renge geçiş yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hello Kitty Doğum Günü Pastası Modelleri

5Çiçekli Kelebek Boyama

Kelebek yüz boyamanıza biraz farklılık katmak için rengarenk çiçeklerden faydalanabilirsiniz. Bu görseldeki gibi yüzün ortasına çapraz bir şekilde gelen bu yüz boyaması çocukların da çok hoşuna gidecek.

6Gül Desenli Yüz Boyama

Yukarıdaki desen size fazla çocukça geldiyse biraz daha farklı bir model önerebiliriz. Örneğin, bu gül desenli kelebek boyamayı tercih edebilirsiniz. İsterseniz güllerin rengini daha farklı yaparak değişik renkleri de kullanabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Kelebek Yüz Boyamaları

Kelebek yüz boyama için birbirinden farklı renkler ve modeller kullanılıyor. Biraz yaratıcılığınızı kullanarak siz de değişik tarzlar deneyebilirsiniz. Size ilham verebilmek için biraz görsel derledik. Ayrıca Birbirinden Güzel Yüz Boyama Modelleri isimli yazımızdan da yüz boyama modellerine göz atabilirsiniz.

kelebek-yuz-boyama-7 kelebek-yuz-boyama-8 kelebek-yuz-boyama-10 kelebek-yuz-boyama-9 kelebek-yuz-boyama-11 kelebek-yuz-boyama-12 kelebek-yuz-boyama-13

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!