Kısa Saç Topuz Modelleri

2300

Bir anlık kararla saçlarını kestirenler ve sonrasında çok pişman olan kadınların sayısı hiçte az değildir. Pişmanlık, kısa saça sahip olanların model bulamama sıkıntısından kaynaklanmaktadır. Bir süre sonra saçı hep açık bırakmak ya da hep saçın bir tutamını arkaya doğru tutturmak oldukça sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Özellikle ağır bir davete oldukça gösterişli bir elbiseyle gidilmek istendiğinde kısa saçın dezavantajları bir bir ortaya çıkıyor. Çünkü bu duruma en uygun düşecek model şüphesiz  topuzdur. Hal böyle olunca kısa saç topuz modelleri için fikirler aramaya başlıyoruz. Arayışlarınızı biliyor ve kısa saç topuz modelleri hakkında sizlere bilgi vermeyi görev ediniyoruz.

Mutlaka incele:  Düz Kısa Saç Modelleri ve Kullanımı

Kısa Saç Topuz Modelleri Fikirleri

Kadınlar tarafından topuz modelinin sıkça tercih edilmesinin ardında yatan nedenler; kadınsılığı ön plana çıkarması, zamandan kazanmaya yardımcı olması ve topuzun oldukça şık durması sayılabilir.

1Yarım kısa saç topuz modelleri

Bu saç modeli bir davete özel bir yere giderken kullanılamaz fakat günlük hayatta çok rahat kullanabilirsiniz. Bu saç modeli özellikle son bir-iki yıldır o kadar çok yayıldı ki, pek çok bayanın bu saç modelini kullandığına tanık olmuşsunuzdur. Biz bu modeli, kısa saç topuz modelleri arasına aldık fakat uzun saçlı bayanlar da bu modeli oldukça fazla kullanmaktadırlar. Elbette kısa saçın alternatifi daha az olduğundan kısa saç grubuna almakta fayda var diye düşünmekteyiz.

Mutlaka incele:  Ombre Saç Boyası Fikirleri

2Ensede kısa saç topuz modelleri

Bu saç modeline kavuşmak o kadar kolay ki, bunun için elinizde bulunması gereken bir küçük lastik toka ve birkaç tane firkete toka. İşte bu kadar basit. Bu modelin bir diğer güzel yönü ise; dilediğiniz süre boyunca saçınız bozulmadan kalabiliyor ve bozuldu derdine maruz kalmıyorsunuz. Yapımı ise kısaca şu şekildedir; alttan bir lastik toka yardımı ile toplanmış saçımızı hafifçe döndürüp firkete toka yardımı ile sabitliyoruz. Gördüğünüz gibi bu harika görünüme kavuşmak bir dakikanızı bile almıyor.

Mutlaka incele:  Salık Saç Modelleri 2017

Vazgeçemediğimiz doğrudur!

Uzun ya da kısa hiç farketmez saçımızın boyu ne olursa olsun topuz modellerinden vazgeçemediğimiz doğrudur. Özellikle kısa saçlı bayanların alternetifleri az olduğundan kendilerini bir sıradanlık içerisinde hissederler. Fakat kısa saç topuz modelleri sizleri bu sıradanlıktan kurtaracak çözümler içermektedir. Keyifli uygulamalar dileriz.

kısa saç topuz modelleri-1 kısa saç topuz modelleri-2 kısa saç topuz modelleri-3 kısa saç topuz modelleri-4 kısa saç topuz modelleri-5 kısa saç topuz modelleri-6 kısa saç topuz modelleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!