Kitap Şeklinde Pasta Modelleri

Birbirinden güzel pasta modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

1791

Pasta tasarımları, artık tekdüzelikten çıkarak son derece ilginç şekillerde yapılmaya başlandığından beri doğum günü organizasyonlarının yıldızı pastalar oldu. Bu harika tasarımlar arasında kitap şeklinde pasta modelleri ise küçükten büyüğe herkesin ilgisini çekiyor.

Kitap şeklinde pasta modelleri ile doğum günü partisi

Hem erkek hem de kız çocukları için farklı bir doğum günü pastası tasarımı arıyorsanız, sizin için derlediğimiz birbirinden harika detaylara sahip kitap şeklinde pasta modellerine göz atmadan karar vermemelisiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Pastası Yapımı

1Harry Potter Temalı Kitap Şeklinde Pasta

Birçok çocuğun hayranı olduğu Harry Potter kitapları, pasta şeklinde olunca çok daha ilgi çekici olabiliyor. Çocuk doğum günü için en ideal pasta tasarımlarından biri olan bu büyü kitabı pastayı çocuğunuz çok sevecek.

2Kitap delileri için

Eğer kitap okumayı çok seven ve hatta kitap delisi olan biri için doğum günü partisi organizasyonu yapıyorsanız doğum günü pastasını da mutlaka üst üste dizilmiş kitap şeklinde yapabilirsiniz. O kadar güzel görünüyor ki doğum günü çocuğu, kesip yemek bile istemeyebilir!

Mutlaka incele:  En Güzel Arabalı Pasta Modelleri

3Ders kitapları..

Çocuğunuz gerçek bir çalışkansa ve bir mezuniyet pastası yaptırmak istiyorsanız kesinlikle en iyi fikir ders kitapları şeklinde bir pasta olacaktır. Üzerinde ders kitaplarının isimlerinin yazdığı bu harika pasta partinin yıldızı olabilir.

4Açık kitap pasta tasarımı..

Kitap şeklinde pasta dendiğinde her ne kadar hep kapalı kitap görünümleri göze çarpsa da sayfaları açılmış bir kitap tasarım da harika görünebilir. Üstelik açtığınız sayfalara dilediğiniz şeyi yazdırmakta da özgürsünüz.

5Hayran olunan kitaplar..

Doğum günü çocuğunun hayranı olduğu ve elinden düşürmediği  bir kitap varsa pastasını da o kitap şeklinde yaptırarak onu çok mutlu edebilirsiniz. En popüler kitap şeklinde pasta tasarımları Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi ve Twilight.

Mutlaka incele:  12 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

6Masal kitabı..

Masal kitapları her çocuğun en sevdiği kitapları arasında yer alır. Özellikle bu 2 boyutlu masal kitaplarının yeri bir başkadır. Pasta tasarımı olarak da bu masla kitaplarını tercih edebilir ve çocuğunuz için mükemmel bir pasta hazırlatabilirsiniz. Çocuğunuz bu doğum günü pastasını yıllar geçse bile unutamaz.

7Fantastik kitap tasarımları..

Eğer çocuğunuz fantastik dünyalardan zevk alıyorsa ve hayal dünyası da genişse, bu tarz büyülü kitaplara da bayılıyor demektir. Doğum günü sürprizi olarak koca bir büyülü kitap pasta tasarımı yaptırarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Doğum günü organizasyonunu da pastaya uygun olarak yaparsanız mükemmel bir güne imza atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!