Kızım İçin Doğum Günü Mesajı

Birbirinden güzel doğum günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklre mutlaka göz atın!

6809

Evlat, cinsiyeti ne olursa olsun çok kıymetlidir ama kız çocuklarına genellikle biraz daha önem verilir. Özellikle babalar, kızlarına çok düşkün olurlar. Kız çocuklarının doğum günleri onlar için çok daha önemli ve özeldir. Kızınızın doğum günü yaklaşıyorsa ve kızım için doğum günü mesajı arıyorum diyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Kızım İçin Doğum Günü Mesajı Ne Yazabilirim?

Kızım için doğum günü mesajı arıyorum diyenler, hazırladığımız örnek mesajlardan dilediği bir tanesini alıp, kendilerine uyarlayarak gönderebilirler. Bu mesajları isterseniz telefonla gönderebilir, isterseniz de vereceğiniz hediyenin içine koyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Malzemeleri Listesi

1Kızıma Doğum Günü Dileklerim…

Kızınıza doğum gününde güzel dileklerinizi iletebilir ve ona olan sevginizi bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Herkes doğum gününde hatırlanmak ve özel hissetmek ister. Bu mesaj sayesinde ona güzel bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

“Canım kızım, sen hayatımıza girdiğinden beri hep bize şans getirdin. Doğduğun günden beri hayatımızı güzelleştirmeye devam ediyorsun. Dilerim ki bizim hayatımızı güzelleştirdiğin gibi kendi hayatın için de en doğru şeyleri yaparsın. Her günün sana mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yaşlara.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Evde Doğum Günü Süslemeleri

218 Yaşına Giren Kız İçin Doğum Günü Mesajı

Çocuklar, bir an önce büyümek ister. Ergenlik çağına geldiklerinde, 18 yaşına girmeyi, reşit olmayı iple çekerler. 18 yaşına yeni basan kızınıza doğum gününe özel bir mesaj atabilirsiniz.

“Hayatının en güzel yaşlarından birisindesin. Artık bir genç kız oldun. Sorumlulukların daha çok artacak. Bir çocuktan çok, yetişkin sayılıyorsun. Umarım hem sorumluluklarının bilincine varır hem de yeni yaşının tadını çıkarırsın. Çok güzel bir yaşa girdin. Yeni yaşın, bir öncekinden daha mutlu geçsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Mutlaka incele:  Çocuk Saç Modelleri Düğün İçin Öneriler

3Uzaktaki Kıza Doğum Günü Mesajı

Kızınız herhangi bir sebepten dolayı uzaktaysa sizden daha çok ilgi ve şefkat görmek isteyecektir. Doğum gününü unutmadığınızı, ona güzel bir mesaj atarak belli edebilirsiniz.

“Doğduğunda hiç yanımdan ayrılmayacaksın, hep koynumda uyutacağım ve sana ninni söyleyeceğim sanardım. Sanki hiç büyümeyecek hep benim yanımda kalacaktın ama artık büyüdün ve biz maalesef bu sene uzaktayız. Senden uzakta olsam da kalbim seninle birlikte atıyor canım yavrum. Doğum günün kutlu olsun. Bunun ayrı olduğumuz son doğum günün olmasını diliyorum.”

Bayanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri

Kızınız için onun zevkine uygun güzel bir doğum günü hediyesi alabilirsiniz. En güzel hediye önerileri için Bayanlar İçin Doğum Günü Hediyeleri isimli yazımızı okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!