Kızıma Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Alabilirim? En Güzel Doğum Günü Fikirleri

2999

Doğum günleri çocukların heyecanla bekledikleri gündür. Çünkü bu günde hediyeler gelir, pasta alınır, sevdiği herkes etrafında olur ve ilgi odağı da haliyle o olur. Doğum günü yaklaşırken anne-babaları da bir hediye telaşı sarar. Kızıma doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Hediyesi 

Kızıma doğum günü hediyesi alacağım ama ne alacağımı bilmiyorum diyorsanız, kız çocuklarının en beğendiği hediyeleri derlediğimiz yazımızdan hediye fikirleri alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Erkek Bebek Hediyeleri Fikirleri ve Önerileri

1Elektrikli Kaykay

Elektrikli kaykaylar son birkaç yıldır küçük-büyük herkesin favorisi oldu. Eğer çocuğunuzun elektrikli kaykayını sürebilmesi için evinizin yakınlarında uygun bir alan varsa ona bir kaykay alabilirsiniz. Kaykayı kullanmayı öğrenene kadar ona refakat etmenizi öneriyoruz.

2Lego

Legolar yıllardır hayatımızda. Çocuğunuz için eğitici ve eğlendirici bir oyuncak arıyorsanız ona rengarenk legolar alabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz herhangi bir şekil için özel olarak tasarlanmış legolar değil, istediği şekilleri yapabileceği tarzda hazırlanmış legolardan satın almanız. Lego alırken uygun olduğu yaş sınırına da mutlaka dikkat edin.

Mutlaka incele:  Erkek İçin Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

3Sesli Masal Kitabı

Masal kitapları son yıllarda biraz değişti. Artık sesli, müzikli, ışıklı masal kitapları daha çok tercih ediliyor. Çocukların da çok hoşuna gidiyor. Eğer çocuğunuz masal dinlemekten hoşlanıyorsa ona eğitici bir sesli masal kitabı alabilirsiniz.

4Eğitici Oyuncaklar

 

Oyuncağın her türlüsü çocukları mutlu ediyor ama bizim tavsiyemiz eğitici oyuncaklar satın almanızdır. Bu oyuncaklar sayesinde çocuğunuz hem eğlenip hem de kaliteli vakit geçirebilir. Yaşına uygun bir oyuncak alarak onun eğitimini destekleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri

5Sevimli Peluş Oyuncak

Çocuklar, sevimli peluş oyuncakları çok seviyorlar. Bu oyuncaklar uzun süre onların en iyi arkadaşı, uyku arkadaşı olarak kalabiliyor. Çocuğunuzun sevdiği hayvanın, sevdiği masal karakterin peluş oyuncağını alabilirsiniz. Çocuklar böyle oyuncaklara bayılıyorlar.

Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri

Hediye, doğum günü için önemli bir ayrıntıdır ama en önemlisi doğum günü pastasıdır. Çocuğunuzun doğum gününde ona uygun, sevimli bir doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Doğum günü pastasına henüz karar veremediyseniz ve fikre ihtiyaç duyuyorsanız Çocuk Doğum Günü Yaş Pasta Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!