Basit ve Kolay Yüz Boyama Örnekleri ve Modelleri

Birbirinden güzel yüz boyama fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

4825

Yüz boyama çocuklar tarafından çok seviliyor. Çocuğunuzun doğum günü için ya da onlarla yapılan herhangi bir etkinlik için yüz boyama bilen bir palyaço kiralayabilir onun ve etkinliğe katılan arkadaşlarının yüzlerini boyatabilirsiniz ya da isterseniz kendiniz de yüz boyayabilirsiniz. Kolay yüz boyama modelleriyle siz de çocukları mutlu edebilirsiniz.

Kolay Yüz Boyama Modelleri İçin Harika Fikirler

Kolay yüz boyama modelleri sayesinde yüz boyama bilen bir palyaço kiralamanıza ya da profesyonel olmanıza gerek yok. Bu modelleri iyice inceleyerek siz de çocukların yüzlerini boyayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır?

Cupcake Yüz Boyama

Çocuklar keklere ve cupcakelere bayılıyor. Eğer bir doğum günü partisi yapıyorsanız çocukların yüzüne böyle renkli cupcakeler çizebilirsiniz. Üstelik bu boyamayı yapmak oldukça kolay. 1-2 dakika içerisinde cupcake çizebilirsiniz.

Batman Yüz Boyama

Süper kahramanlar çocukların hayal dünyasında büyük bir yer kaplıyor. Batman yüz boyaması yapmak oldukça kolaydır. Sadece siyah ve sarı boyalara ihtiyacınız var. Bu boyalarla kolayca Batman yüz boyaması yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Parti Süsleri, Konsepti ve Fikirleri

Super Mario Yüz Boyama

Super Mario uzun yıllardır hayatımızda olan bir oyun kahramanı ve çocuklar tarafından da bilinen, sevilen bir kahraman. Çocukların yüzüne birkaç dakika içinde Super Mario boyaması yapabilirsiniz. Kırmızı, siyah ve beyaz boyalarla Super Mario yüz boyamaları hazırlayabilirsiniz.

Hello Kitty Yüz Boyama

Hello Kitty özellikle kız çocukları tarafından çok seviliyor. Kız çocuklarının yüzüne görseldeki gibi bir Hello Kitty çizebilirsiniz. Eğer isterseniz daha büyük hale getirip o şekilde de boyama yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Star Wars Doğum Günü Pastası Modelleri

Köpek Yüz Boyama

Çocukların yüzüne eğlenceli bir kolay yüz boyama yapmak istiyorsanız hayvan boyamaları yapabilirsiniz. Köpek boyamak zor gibi görünse de oldukça kolaydır. Bu görseldeki gibi bir boyama yapmak için siyah beyaz, pembe ve kırmızı boyalar yeterlidir. Dilini yapmak istemiyorsanız kırmızı ve pembe boyalara ihtiyacınız olmayacaktır.

Kelebek Yüz Boyama Örnekleri

Kolay yüz boyama için renkli ve herkesin sevebileceği modeller arıyorsanız kelebek yüz boyama da çok güzel duracaktır. Kelebek yüz boyama yapmak biraz daha zordur ancak görselleri dikkatlice incelerseniz nasıl yapabileceğinizi anlayabilirsiniz. En güzel boyama örnekleri için Kelebek Yüz Boyama Örnekleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!