Köpek Yüz Boyama Örnekleri ve Modelleri

2964

Yüz boyamaya çocuklar bayılıyor. Kendileri yüz boyamayı bilmeseler de yüz boyamayı bilen bir palyaçonun ya da büyüklerinin boyamaları onları çok mutlu ediyor. Çocuklar için yüz boyama modeli arıyorsanız köpek yüz boyama ideal olabilir.

Köpek Yüz Boyama İçin Harika Fikirler

Çocukların çoğu köpekleri sever bu nedenle de yüz boyama yaptırırken köpek yüz boyama tercih edebilirler. Eğer çocukların yüzünü boyayacaksanız ve köpek yüz boyama yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız örneklere göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Temalı Doğum Günü Organizasyonları İçin Harika Fikirler

1Dalmaçyalı Yarım Köpek Yüz Boyama

Yüz boyama konusunda acemiyseniz çocukların yüzünü tam boyamanıza gerek yok. Yarım yüz boyamayla da köpek yüz boyamaları yapabilirsiniz. Ağız çevresine ve göz çevresine düzgünce çizim yaparak istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

2Kolay Köpek Yüz Boyama

Yüz boyama konusunda fazla deneyimli olmayanlar için önerebileceğimiz bir başka model de bu görseldeki modeldir. Bu yüz boyamayı da kolayca yapabilirsiniz. Siyah, beyaz, pembe ve kırmızı boyalarla birkaç dakika içinde bu modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Winx Pasta Modelleri, Winxli Pasta Nasıl Yapılır?

3Sevimli Yüz Boyama

Kız çocukları daha çok süs köpeklerini ve bol tüylü sevimli köpekleri seviyorlar. Eğer yüzünü boyayacağınız çocuk kızsa siz de onun yüzüne süs köpeği çizebilirsiniz. Süs köpeği çizmek aslında hiç zor değil. Daha sevimli bir hale getirmek için fiyonk da kullanabilirsiniz.

4Gerçekçi Yüz Boyama

Yüz boyama sayesinde ortaya çok gerçekçi bir köpek suratı da çıkabilir ama böyle bir köpek yüzü boyamak pek kolay değil. Profesyonel yüz boyama sanatçıları ya da makyaj sanatçıları bu tarz bir boyama yapabilirler. Eğer siz de yeterince çalışırsanız böyle bir yüz boyama yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  9 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

5Yüze Köpek Boyama

Boyadığınız yüzü bir köpeğin yüzüne benzetmek zorunda değilsiniz. Biraz daha minimal ve sevimli bir görüntü istiyorsanız yüze köpek resmi de çizebilirsiniz. Böyle bir boyama yapabilmeniz için çok deneyimli olmanıza gerek yok. Bu boyamayı kolayca yapabilirsiniz. Büyük-küçük herkes buna bayılacak.

Birbirinden Sevimli Tavşan Yüz Boyama Örnekleri

Yüz boyama için pek çok hayvandan faydalanılabilir. Eğer köpek dışında başka alternatifler arıyorsanız size tavşan boyamayı da önerebiliriz. En güzel örnekler için Birbirinden Sevimli Tavşan Yüz Boyama Örnekleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!