İstanbul Kostüm Kiralama Yerleri

1373

Çocuklar farklı olmayı severler. Özellikle hayal dünyaları kocaman olduğu için kendilerini bir süper kahraman gibi hissederler. Tek farkları süper kahramanların kostümleri vardır, onların yoktur. Çocuklarınızın doğum günlerinde farklılık yaratmak için kostüm kiralama İstanbul mekanlarından faydalanabilirsiniz.

Kostüm Kiralama İstanbul

Firmaların hepsinin farklı şartları olsa da kostüm kiralama İstanbul mağazalarının ortak kuralları da var. Örneğin; genel olarak kostümler 1 gün için kiralanıyor. Eğer 1 günden uzun süre kalırsa, kaç gün sonra geri götürürseniz o kadar kira bedeli ödemeniz gerekiyor.

Mutlaka incele:  Kostüm Kiralama için Harika Öneriler

1Barez Kostüm Kostüm Kiralama İstanbul

Barez Kostüm, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alıyor. “Hayaller Dünyasına Açılan Kapı” sloganıyla kostüm kiralaması ve satışı yapılıyor. Çocuk kostümleri, halk oyunları kostümleri, yetişkin kostümleri gibi birçok kategoride, birbirinden farklı kostümlerin satışını ve kiralamasını gerçekleştiriyorlar. Kostümler gerçekten de çocukların hayal dünyasında yer alan tarzda. Siz de çocuğunuza buradan kostüm kiralayarak onu hayal dünyasında güzel bir yolculuğa götürebilirsiniz.

Adres: Zeytinlik, Yakut Sk. No:13, 34140 Bakırköy/İstanbul
Telefon: (0212) 660 25 03

2Kostümcüm Kostüm Evi

Kostümcüm Kostüm Evi de Bakırköy ilçesinde faaliyet gösteren kostüm evlerinden biri. Disney kostümleri, palyaço kostümleri, çocuk ve bebek kostümleri, yetişkin kostümleri gibi kategorilerde kostüm satışı ve kiralaması yapıyorlar. Okullara, gösteri gruplarına, tiyatrolara kostüm temin ediyorlar. Kostüm konusunda oldukça deneyimli olan bu kostüm evi 2001 yılından beri kostüm kiralaması ve satışı yapıyor.

Mutlaka incele:  Prenses Sofia Konsepti, Prenses Sofia Elbisesi ve Kostümleri

Adres: Odabaşı Sk No:11, Bakırköy
Telefon: (0212) 697 8080

3Beşik Kostüm Kiralama İstanbul

Beşik Kostüm, İstanbul Maltepe’de kostüm satışı ve kiralaması yapan bir kostüm evi. Kız ve erkek çocuk kostümleri de mevcut. Bunun yanında 23 Nisan, 19 Mayıs gibi önemli günler için de kostüm kiralaması ve satışı gerçekleştiriyorlar. Yani çocuğunuzun hem doğum günü için hem de önemli günlerde giymesi için kostüm kiralayabiliyorsunuz.

Adres:Çınar Mahallesi Atatürk cad. Üst Tahsin bey sokak. Yılmazsoy apt. no/3 Küçükyalı/Maltepe

İstanbul İletişim 0505 396 06 73

Mutlaka incele:  Süper Kahraman Kostümleri Fikirleri

4Bindallı Kostüm Kiralama İstanbul

Bindallı Kostüm de Beşik Kostüm gibi Maltepe’de faaliyet gösteren kostüm evleri arasında yer alıyor. Bindallı Kostüm’ün ismi sizi yanıltmasın. Kına ile ilgili ürünler satsalar da ağırlıklı olarak çocuk ve bebek kostümleri, masal kahramanı kostümleri, çiçek- hayvan kostümleri gibi farklı kategorilerde pek çok çeşidi bir arada barındırıyor. Kostüm almak için ideal kostüm evlerinden biri.

ADRES: ZÜMRÜTEVLER MAH. EMEK CADDESİ.NO:31-33 A MALTEPE İSTANBUL

TEL:0 216 352 14 92

Birbirinden Güzel Prenses Kostümleri

Bütün kız çocukları birer prensestir. Ancak çoğu bu sırrı gizlemek için normal elbiseler giyerler. Eğer siz bir günlüğüne kızınızın tam bir prenses olduğunu herkese göstermek isterseniz bu kostümlerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca Masal Kahramanları Kostümleri Fikirleri isimli yazımızdan da masal kahramanı kostümleri ile ilgili ilhamlar alabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!