Kumral Saç Rengi Tonları

4855

Kumral saç rengi saçını sarı yapmak istemeyen ancak açık renkler kullanmak isteyen bir çok kişinin tercihidir. Özellikle yaz aylarında aralara bir de röfleler atıldığında muhteşem durur. Kumral renk hemen hemen bütün ten renklerine de yakıştığı için çokça tercih edilir.

Kumral Saç Rengi Her Yaştan Kadının Vazgeçilmezi

Bir çok kumral saç rengi tonu vardır. İçinde ne kahvelik, ne turunculuk ne de kızıllık barındırır. Bu yüzden her kumral saç birbirine benzemez. Yani başkalarıyla aynı görünmekten korkmayıp saçınızı gönül rahatlığıyla kumrala boyatabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Katlı Saç Modelleri

1Açık Kumral Saç Rengi

Açık kumral özellikle yaz aylarında çok sık kullanılan bir renktir. Güneşin de saçlara kattığı ışıltı sayesinde sarı gibi görünür. Deniz suyu da saçların renginin açılmasına katkıda bulunduğu için güzel bir renk elde edilebilir.

2Koyu Küllü Kumral Saç Rengi

Koyu küllü kumral, kahverengine daha yakın bir renktir. Genellikle 25 yaşın üstü kadınlar tarafından tercih edilse de her yaştan kadının rahatlıkla kullanabileceği bir saç rengidir. Aralarına bir kaç ton açık bir renkle röfle ya da balyaj atıldığında çok daha modern ve şık bir saç rengi elde edilebilir.

Mutlaka incele:  Röfleli Saç Modelleri ve Yapılışları

3Altın Kumral Saç Rengi

Altın kumral içinde bir miktar kızıllık barındırdığı için, kızıl rengi seven ancak kullanmaya cesaret edemeyen ya da kızıl rengin çabuk aktığını bilenler tarafından sıkça tercih edilir. Altın kumral rengi kullanmak isterseniz zaten açık bir renk olduğu için aralarına balyaj ya da röfle gibi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Altın kumral, oldukça modern ve havalı bir renk olduğu için genç kızların çok tercih ettiği bir renktir.

Mutlaka incele:  Balyajlı Kısa Saç Modelleri Seçiminde Püf Noktaları

4Ombreli Kumral Saç Rengi

Kumral saç ombreli nasıl durur diye merak ediyorsanız kumralın tonuna bağlı olsa da koyu kumralda böyle bir renk elde edebilirsiniz. Bu saç rengi ilkbahar ve yaz ayları için çok ideal bir renk olacaktır. Yaz sonunda ombreler hem deniz suyu hem de güneşin etkisiyle biraz daha açılabilir. Yaz sonunda isterseniz tekrar koyu ombreler yaptırabilirsiniz.

Birbirinden Havalı Kumral Saç Rengi Tonları

Kumral gerçekten de kendi içinde bir çok tonu barındırıyor. Özellikle ombreli olanlar yaz aylarına daha uygun olsalar da kumral renk herkese çok yakışıyor. Kumral saçları daha havalı yapacak saç modelleri için Saç Yüzükleri İle Stiline Stil Katabilirsin isimli yazımıza da göz atabilirsiniz.Kumral-Saç-Tonları (1)

kumral saç rengi

kumral saç rengi

kumral saç rengi

kumral saç rengiserenay-sarıkaya(2)Ezgi-Asaroğlu12354000_1704202053199719_2119832370_n

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!