Kumral Tenlilere Hangi Saç Rengi Yakışır?

8333

İster açık olsun isterse de koyu kumral tenli bayanlar sıcak cilt rengine sahiptir. Bu nedenle bu bayanlar kumral tenlilere hangi saç rengi yakışır sorusunun cevabını doğru belirlediklerinde inanılmaz bir şıklığa ve cazibeye kavuşmaktadır.

Kumral Tenlilere Hangi Saç Rengi Yakışır?

Uyguladığınız saç renginin size yakışmasını ve hoş durmasını istiyorsanız ten renginize uygun olan bir renk ve tonu tercih etmeniz önemlidir. Bu bağlamda kumral tenlilere hangi saç rengi yakışır karar verirken size sunduğumuz fikirler çok işinize yarayacak.

Mutlaka incele:  Doğal Yollarla Saç Rengi Açma Yöntemleri Nelerdir?

1Sarı tonlarının feminen duruşunun tadını çıkarın

Kumral tenliler sıcak ten rengine sahiptir. Bu nedenle hem soğuk hem de sıcak saç renkleri bu bayanlara yakışmaktadır. Ancak tabi ki yakışmayan birkaç renk de bulunuyor. Biz gelelim sarı tonlarına… Bu tonlar kadınların feminen duruşuna estetik dokunuşlar yapmaktadır. Sarı tonlarından en çok yakışan renkler ise koyu altın, kum sarısı, kül sarısı ve bal rengidir.

2Koyu kumrallara platin saç rengi bir harika

Kumral tenlilere hangi saç rengi yakışır sorusunun cevabı aslında biraz da ten renginin koyu ya da açık tonlarda olmasına bağlı olarak değişmektedir. Eğer koyu kumral tenli bir bayansanız platin rengi size çok yakışacak saç renklerindendir.

Mutlaka incele:  En Güzel Yandan Saç Örgü Modelleri

3Çekici yüz hatları için kızıl tonları

Sıcak renklerden olan kızıl saç tonlarının hepsi kumral bayanlara yakışmaktadır. Kızılın çekici yüz hatlarını ortaya çıkarması da kadınların vamplığını arttırmaktadır. Bu nedenle kadınsılığı benimsemiş kumralların kızı tonlarını tercih etmelerini öneriyoruz.

4Karamel ile bronzluğun tadına varın

Koyu kumralların hafif yanık yüz rengi görüntüsüne karamel saç renkleri daha da bir güzellik katmakta ve sıcaklık sunmaktadır. Açık kumral olduğunuz halde yaz aylarından kalma bir bronzluğa sahipseniz yine karamel tonlarını size şiddetle öneriyoruz.

Mutlaka incele:  Mavi Siyah Saç Rengi Kimlere Yakışır? Mavi Siyah Saç Rengi Modelleri

5Siyahın verdiği sert yüz hatları ile dikkatleri üzerinize toplayın

Siyah oldukça sert bir saç rengidir. Bu nedenle kumrallara yakışmaktadır. Hem açık hem de koyu kumral bayanlara yakışan siyah saçlar sert yüz hatlarına neden olarak bayanların her ortamda dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır.

6Yumuşak ve doğallığın rengi fındıkkabuğu

Fındıkkabuğu saç rengi yumuşak bir tondadır. Aynı şekilde kumral ten rengi de oldukça sıcak ve bir o kadar da yumuşak bir renktir. Bu nedenle bu iki yumuşak renk birbirine oldukça uymakta ve doğallığı vurgulamaktadır. Eğer fazla abartmayı sevmeyen ve dikkat çekmekten hoşlanmayan bir bayansanız fındıkkabuğu sizin renginiz diyebiliriz.

Kumral Tenlilerin Uzak Durması Gereken Saç Renkleri

Kumral tenlilere hangi saç rengi yakışır sorusunun cevaplarını verdikten sonra kumralların asla kullanmaması gereken rengi açıklıyoruz. Kumral tenlilere yakışmayacak tek rengin kahverengi olmasının nedeni bu rengin tüm tonlarının yüzü çok cansız göstermesidir. Ten renginden ziyade kumral saç renkleriyle ilgileniyorsanız ‘Kumral Saç Rengi Tonları’ başlıklı makalemizi okumanızı öneriyoruz.

kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-1 kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-2 kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-3 kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-4 kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-5 kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-6 kumral-tene-yakisan-sac-renkleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!