Mavi Siyah Saç Rengi Örnekleri ve Modelleri

4090

Mavi saç renginin tam moda olma zamanını hatırlamakla birlikte sanırım mavi saçlı kız romanından esinlenerek ortaya çıkarılan bu trendin son zamanlarda geldiği nokta hayret verici. Çünkü neredeyse sokak modasının en vazgeçilmezi mavi siyah saç rengi örnekleri ve yapılan muhteşem saç stilleri.

Mavi Siyah Saç Rengi Örnekleri İçin Muhteşem Öneriler

Sosyete ve ünlüler dünyasının son zamanlarda sıkça kullandığı mavi siyah saç rengi örnekleri elegant duruşuyla adeta ortalığı kasıp kavuruyor. En çok buğday tenli bayanlara yakışan farklı mavi siyah modellerin içinden en çok kullanılanlarını sizlere sunuyoruz.

Mutlaka incele:  Siyah Kısa Saç Modelleri Seçiminde Trend Öneriler

1Mavi siyah ombreler

Ombre modasının son zamanların en çok tercih edilen trendlerden biri olduğunu sık sık bloğumuzdaki yazılarımızdan vurguluyoruz. Mavi siyah saç rengi örnekleri modellerine bakarak siyah saçlarınıza mavi renkle ışıltı katabilirsiniz. Uygulama yapacağınız mavi tonu sizin zevkinize kalmış, konuyla ilgili çok örnek bulunuyor.

2Siyah saç üzerine gece mavisi krepeler

Siyah saça ara ara atılmış gece mavisi krepeler bayanların çekiciliğini daha da arttırmaktadır. Bunun dışında özel günlerde de gece elbiseleriyle çok hoş bir uyum sağlamaktadır. Günlük görünümünüzü geceye de basit bir düzenlemeyle taşımak isterseniz bu saç modeli size büyük kolaylık sağlayacak.

Mutlaka incele:  En Güzel Yeşil Saç Modelleri Fikirleri

3Siyah saç üzerine metalik mavi boyama

Bu model kuaförlerin sihirli tekniklerinden bir tanesidir. Önce saçlar simsiyah boyanır ardından metalik mavi kat geçilir. Siyah saç rengi altta yer yer görünür ve harika bir tarz yaratılır. Bizce genç kızlar bu modeli kesinlikle denemeli.

4Siyah küllü mavi entelektüelliği

Olduğunuzdan daha entelektüel ve tarz mı görünmek istiyorsunuz? Bu küllü mavi siyah saç rengi örnekleri tam size göre. Sizi yaşlı göstereceğini düşünerek endişeye kapılmanıza gerek yok çünkü bu modeli gençler daha çok kullanıyor.

5Kısa mavi siyah saç rengi örnekleri

Sadece uzun saç modeli olarak değil kısa saç modeli olarak da mavi siyah saç rengi örnekleri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kısa saçlarda genellikle siyah saça ara ara balyajlar yapılarak güzel modeller oluşturulmaktadır. Bazen 3-4 farklı rengin bir arada kullanıldığı ilginç örnekler de saç tasarımcıları tarafından beğeninize sunulmaktadır.

Mutlaka incele:  Sarı Balyajlı Saç Modelleri Önerileri

6Yarısı siyah yarısı mavi saç modelleri

Çılgınlığın dibine vurmak isteyenler için en marjinal model bu olsa gerek. Henüz sokak modasında örneklerine rastlanmasa da çılgın partilerde yıkanınca çıkan boyalarla yapılan örneklerini görmek mümkün. Deneyecekseniz bile kalıcı boya kullanmamanızı öneriyoruz.

Mavi Siyah Saç Modelleri Kime Yakışır?

Mavi siyah saç rengi örnekleri en çok buğday tenlilere yakışan bir saç rengi olsa da farklı modifikasyonlarla çok farklı cilt rengine sahip bayanlara yakışır hale getirilmektedir. Burada iş saç tasarımcısının yaratıcılığına ve bilgisine bağlı olarak değişmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için ‘Mavi Siyah Saç Rengi Kimlere Yakışır? Mavi Siyah Saç Rengi Modelleri’ isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

mavi-siyah-sac-modelleri-1 mavi-siyah-sac-modelleri-2 mavi-siyah-sac-modelleri-3 mavi-siyah-sac-modelleri-4 mavi-siyah-sac-modelleri-5 mavi-siyah-sac-modelleri-6 mavi-siyah-sac-modelleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!