Mickey Mouse Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Fikirleri

En güzel mickey mouse doğum günü süsleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

6022

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden biri olan Mickey Mouse, şimdi de doğum günü partilerini süslüyor. Birbirinden güzel Mickey Mouse doğum günü süsleri ile çocuğunuza harika bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz.

Mickey Mouse Doğum Günü Süsleri

Çocuğunuzun doğum günü partisi için seçtiğiniz Mickey Mouse temasına uygun süslemeleri satın alabileceğiniz gibi biraz balon, biraz kağıt parçası ve bol yaratıcılıkla kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Parti Süsleri, Konsepti ve Fikirleri

1Davetiye

Doğum günü partisi için belirlediğiniz Mickey Mouse teması doğum günü davetiyeleri için de size yaratıcı çözümler sunabilir.

2Mickey Mouse çocukları doğum gününe davet ediyor

Çocuğunuz için düzenlediğiniz doğum günü partisi için tüm konuklara bu şekilde davetiyeler gönderebilirsiniz. Böylece konuklarınıza partinin ne kadar muhteşem olacağı konusunda ve tema konusunda da ipucu vermiş olabilirsiniz.

3Mickey Mouse doğum günü süsleri kağıtla yapılabilir

Mickey Mouse doğum günü süsleri arasında kolaylıkla yapabileceğiniz harika örnekler de bulunuyor. Bu görseldeki gibi Mickey Mouse kağıtları yapabilir, bunları bir iple asabilirsiniz.

4Mickey Mouse saksıları

Mickey Mouse doğum günü süsleri farklı şekillerde değerledirilebilen süsler de olabilir. Örnekteki gibi bir saksıyı daha küçük boyutlarda da yapabilir, içerisine çocuklar için atıştırmalıklar (patlamış mısır vs.) koyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hello Kitty Doğum Günü Pastası Modelleri

5Ya da minik şekerlemeler…

Mickey Mouse doğum günü süsleri arasında önerdiğimiz Mickey Mouse saksısını minik topitopları koymak için de kullanabilirsiniz. Çocukların oldukça hoşuna gidecektir.

6Mickey Mouse temalı aksesuarlar

Mickey Mouse ve Minnie Mouse temalı gözlükler doğum günü partilerinde çocukların en büyük eğlencesi oluyor. Bu çubuklu aksesuarları kendiniz de yapabilirsiniz. Kırmızı ve siyah renkli kağıtlardan keseceğiniz gözlük ve dudak figürlerini çubuklara yapıştırmanız yeterli.

7Mickey Mouse kağıt süslemeleri

Kağıtla yapabileceğiniz Mickey Mouse doğum günü süslemeleri arasında bu örnek de yer alıyor. Rengarenk kağıt veya kartonlardan keseceğiniz bu figürleri bir ipe asabilirsiniz.

8Mickey Mouse bardakları

Kırmızı renkli plastik bardaklardan satın alın ve hepsinin üzerine iki tane göz şeklinde beyaz yuvarlak kağıtlar yapıştırın. Siyah-beyaz bir pipet ve pipete yapıştırdığınız kağıt Mickey Mouse figürleri bu bardaklarla birleşsin! İşte bu kadar basit… Hem kolay hem yaratıcı Mickey Mouse doğum günü süsleri çocuğunuzu çok mutlu edecek.

Mutlaka incele:  Elsa Parti Malzemeleri

9Servis, Mickey Mouse şeklinde olabilir

Yaratıcılığınızı lezzet konusunda da konuşturun ve partinin teması lezzet köşesinde de kendini belli etsin. Mickey Mouse temalı cupcakelerin yanı sıra siyah renkli tabakları da konsepte uygun şekilde yerleştirebilirsiniz.

10Şapkalar!

Partinizde minik Mickey Mouse’lar olmasını ister misiniz? Bunun için fotoğrafta gördüğünüz şapkalardan yapabilirsiniz. Karton ve renkli kağıtlar yardımıyla bu şapkaları kendiniz tasarlayabilirsiniz.

11Pasta da, temaya uygun olmalı

Doğum günü partisinin teması pasta modelinizi de belirlerken yardımcı olabilir size. Mickey Mouse temalı bir doğum günü partisi için buna benzer pasta modeli seçebilirsiniz.

Mickey Mouse Temalı Yaş Pasta

Mickey Mouse temalı doğum günü partisi Mickey Mouse temalı yaş pasta ile bütünleşmeli! Bunun için harika öneriler sunduğumuz Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı yazımıza göz atabilirsiniz. Mickey Mouse doğum günü süsleri hakkında daha fazla örnek için de yazımıza devam edebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!