Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı

En güzel mickey mouse pasta modelleri için yazımızın sonunda bulunan galeriye mutlaka göz atın!

6267

Çocukluğumuzun en sevilen çizgi film kahramanı Mickey Mouse, şimdi de pastalarda! En lezzetli, en renkli ve en gösterişli Mickey Mouse pasta tasarımlarını görmek ister misiniz?

En Güzel Mickey Mouse Pasta Tasarımları

Yıllardır, yediden yetmişe herkesin gönlünü fetheden Mickey Mouse karakteriyle süslenen pastalar doğum günü partilerinin yıldızı oluyor. İster şeker hamurlu, ister çikolata soslu… İster tek katlı, ister iki-üç katlı… En güzel Mickey Mouse pasta tasarımlarını sizin için hazırladık.

Mutlaka incele:  Korsan Pasta Modelleri ve Süsleri

1Mickey Mouse’u kim sevmez ki!

Kendi çocukluk yıllarınızın en sevilen çizgi film kahramanı Mickey Mouse, hala pek çok çocuğun en sevdiği karakter. Siz de çocuğunuz için unutamayacağı bir doğum günü partisi hazırlıyorsanız pasta tasarımınızı Mickey Mouse olarak tercih edebilirsiniz.

3Bütün Disney karakterleri bir pastada!

“Sadece Mickey Mouse yetmez, tüm Disney karakterleri olsun pastamda!” diyen çocuklar için yapılmış bir pasta tasarımı…

4Mickey Mouse doğum gününüzü kutlamaya hazır

Görünümüyle tüm çocukların beğenisini kazanmaya hazır bir mikili pasta tasarımı! Küçük figürlerle süslenmiş bu pasta, doğum günü partilerinde herkesi kendine hayran bırakacak.

5Minnie Mouse neden olmasın?

Mickey Mouse gibi Minnie Mouse pastaları da çok sevimli. Özellikle kız çocuklar için doğum günü pastası tasarımlarının en sevilenleri arasında yer alıyor, Minnie Mouse.

Mutlaka incele:  Beşiktaşlı Pasta Modelleri

Peki, Mickey Mouse pasta kalıbı ile nasıl yapılıyor?

mickey mouse pasta

Mickey mouse pasta süsleri ile birlikte doğum günü pastalarının yapımında çoğunlukla şeker hamuru kullanılıyor. Pişirilen kek hamuru, özenle açılan ince şeker hamuru ile kaplanıyor ve üzeri için şeker hamurlu Mickey Mouse figürleri yapılıyor. Gerisi, yaratıcılığınıza bağlı!

6Şeker hamuru sevmeyenlere…

Şeker hamuru sevmeyenler için bol çikolatalı bir önerimiz var. Kenarları çikolata parçacıkları, üzeri çikolatalı sosla kaplı bu Mickey Mouse pasta oldukça ağız sulandırıcı görünüyor!

Doğum Günü Pasta Modelleri

Bebeğinizin ilk adımları, ilk sözcükleri, ilk gülümsemeleri özeldir. Tıpkı ilk yaş doğum günleri gibi… Fotoğraflarla ölümsüzleştireceğiniz, unutulmaz bir doğum günü partisi için en güzel pastayı seçmek ister misiniz? O halde, Bebek Doğum Günü Pastaları için Harika Öneriler yazımız size göre!

mickey mouse pasta

mickey mouse pasta

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!