En Güzel Öğretmenler Günü Pastası Modelleri

Birbirinden güzel öğretmenler günü fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3310

Her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. Öğretmenlere hediyeler alınır, kutlamalar yapılır. Bu sayede öğretmenlerimize duyduğumuz saygı ve sevgiyi bir kere daha dile getirme imkanı bulmuş oluruz. Öğretmenler günü için bir pasta da alınabilir. En güzel öğretmenler günü pastası modelleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Pastası için Harika Modeller

Öğretmeniniz için şeker hamuru ile süslenmiş güzel bir öğretmenler günü pastası yapabilir ya da bir butik pastacıdan sipariş verebilirsiniz. Öğretmene özel süslenmiş güzel bir pasta ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Öğretmenler Günü Çiçek Yapımı

1Kara Tahtalı Pasta

Öğretmenler günü için simgesel pastalar hazırlayabilirsiniz. Öğretmenleri simgeleyen nesnelerin yer aldığı pastalar çok hoş olacaktır. Şeker hamuruyla bu nesneleri çok kolay yapabilirsiniz. Şeker hamuru kolay bulunan ve yapması da kolay olan bir gıdadır.

2Rengarenk Pasta

Öğretmenler günü için kara tahtalı pasta size fazla iç karartıcı geldiyse, üstünde rengarenk kalemler, cetvel, defter ve kitaplar olan bu pastayı tavsiye edebiliriz. Emek sarfedilmiş ve şık görünen bu hasta öğretmeninizin çok hoşuna gidecek.

Mutlaka incele:  Öğretmenler Günü Çiçek Yapımı

3Öğretmenler Kadrosu İçin Pasta

Öğretmenler günü pasta kesim töreni, öğretmenler odasında topluca yapılabilir. Okulda görev yapan bütün öğretmenlerin adı bu pastada yazabilir. Böyle bir jest öğretmenlerin de çok hoşuna gidecektir. Bu jesti okul aile birliğindeki veliler ya da okul müdürü ve müdür yardımcıları yapabilir.

4Öğrenci İsimli Pasta

Öğretmenler günü pastaları üzerine, sınıftaki öğrencilerin isimleri yazılabilir. Bu isimleri ister görseldeki gibi kalemlerin üzerine isterseniz de kara tahta üzerine yazdırabilirsiniz. Sınıf mevcudu fazlaysa biraz karışık durabilir ama mevcudu çok fazla olmayan sınıflar için hoş ve anlamlı bir pasta olacaktır.

Mutlaka incele:  Öğretmenler Günü Çiçek Yapımı

5Branşa Özel Pasta

Öğretmenin branşına göre hoş bir pasta hazırlanabilir. Matematik öğretmeniniz için bir pasta yaptıracaksanız görseldeki gibi bir pasta tercih edebilirsiniz. Her branş için farklı pastalar yapılabilir ve bu pastalara ek şeyler konularak farklı bir hale getirilebilir.

El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri

Pastanın yanında öğretmeninize hediye de verebilirsiniz. Hediye satın almak zorunda değilsiniz. El yapımı güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. En güzel hediyeler için El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!