Örümcek Adam Pasta Modelleri

En güzel örümcek pasta modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

8861

Çocukların en sevdiği süper kahramanların başında gelen Örümcek Adam, şimdi de pastalarda! Siz de çocuğunuz için eğlence dolu unutulmaz bir doğum günü partisi organize etmek istiyorsanız lezzetli örümcek adam pasta modelleri arasından pasta seçimi yapabilirsiniz.

En Güzel Örümcek Adam Pasta Modelleri

Çocuk doğum günü partilerinde sıklıklı film, çizgi film, oyun ya da masal karakterleri ve süper kahramanlar kullanılıyor. Siz de, sizin için hazırladığımız farklı örümcek adam pasta modelleri arasından partiniz için en uygun modeli seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Çocuk Doğum Günü Pasta Modelleri

1Şeker hamuruyla kaplanan örümcek adam pasta modelleri

Son yılların en büyük trendlerinden olan şeker hamurlu pastalar örümcek adam konseptine uygun şekilde de tasarlanıyor. Siz de örümcek adam pastanız için pastanın üzerine ağ, örümcek adam ve yıldız figürleri yapabilirsiniz.

3Yaşı ön plana çıkaran örümcek adam pasta modelleri

Seçeceğiniz örümcek adam pasta modelinde çocuğunuzun yeni adım attığı yaşı vurgulayabilirsiniz. Örneğin 5 yaşına adım atıyorsa 5 rakamı şeklindeki bir pastanın üzerini örümcek adam figürü ve örümcek ağı ile süsleyebilirsiniz.

4Çok katlı örümcek adam pasta modelleri

Eğer doğum günü partiniz için tek katlı pastanın yetmeyeceğini düşünüyorsanız, yani partinize çok sayıda misafir davet ettiyseniz birden fazla katlı pasta modellerini de tercih edebilirsiniz. Etrafı siyah bina siluetleriyle kaplı olan pastanızı örümcek adam ve ağ figürleri ile tamamlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Şeker Hamuru Fiyatları ve Malzemeleri

5Fotoğraflı örümcek adam pasta modelleri

Şeker hamuru bu kadar popülerleşmeden önce fotoğraf baskıları oldukça yaygındı. Pastanın üzerinde kullanılan fotoğraf baskıları hala çok fazla tercih ediliyor. Siz de şeker hamuru yerine fotoğraflı bir doğum günü pastası tercih edebilirsiniz. Etrafını mavi ve kırmızı krem şanti ile kaplayabilir, çikolata sosu ile ağlar çizebilirsiniz.

Mickey Mouse Doğum Günü Pasta Modelleri

Örümcek adam kadar çok sevilen bir diğer karakter de Mickey Mouse’tur. Partinizin konsepti olarak Mickey Mouse seçtiyseniz pastada da bu konseptten faydalanabilirsiniz. Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı yazımızı incelemeniz yeterli.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!