Pamuk Prenses Pasta Modelleri

En güzel pamuk prenses pasta modelleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

2723

Kız çocukların en sevdiği masal kahramanı Pamuk Prenses, pastalarda rüzgar estiriyor! Şeker hamuruyla yapılan Pamuk Prenses pasta modelleri, kız çocuklarının gönlünü fethediyor…

Şeker Hamuruyla Kaplanmış Pamuk Prenses Pasta Modelleri

Pamuk Prenses, kız çocuklarının en sevdiği masal kahramanlarındandır. Bu yüzden çocuğunuza doğum günü partisinde en sevdiği masal kahramanının figürleriyle kaplanmış bir yaş pastadan daha güzel bir hediye veremezsiniz! Hayatınızın prensesi olan kızlarınızın hayal dünyasına girin ve onun için en sevdiği kahraman olan Pamuk Prenses pasta modellerinden birini seçin.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Pastasının Yanında Ne İkram Edilir? Doğum Günü Menüsü Fikirleri

1Pamuk Prenses ve birbirinden sevimli yedi cücesi

Yeşil şeker hamuruyla kaplanmış bu yuvarlak Pamuk Prenses pasta modelinde dört ağaç, yedi cüce ve bir prenses figürü kullanılmış. Ayrıca pastanın kenarları çitlerle çevrilmiş ve aralara minik papatyalar serpiştirilmiş.

2Zehirli elma ve pamuk prenses

Pamuk Prenses masalını bilirsiniz! Kötü kalpli cadı, zehirli elma ile Pamuk Prenses’i zehirler. İşte masalın bu kısmına özel tasarlanmış bir pasta modelini sunuyoruz. Etrafı elmalarla ve prenses taçlarıyla kaplanmış bu üç katlı pastanın en üstünde Pamuk Prenses ve dev bir elma kullanılmış.

Mutlaka incele:  Fenerbahçeli Pasta Tarifi, Görselleri ve Çeşitleri

3Üç katlı pamuk prenses pasta

Bir başka üç katlı Pamuk Prenses pasta modeli… Yeşil şeker hamuruyla kaplanmış bu pastanın en alt katına kızınızın ismini veya doğum günü dileklerinizi de yazdırabilirsiniz.

5Tek katlı, küçük bir pasta isteyenlere…

“Konuk sayımız az, küçük bir pasta yeterli” diyenlere… Tek katlı bu pasta pembe çiçeklerle ve küçük, tombul bir Pamuk Prenses figürüyle süslenmiş.

6Prenses Cupcakeleri!

Yaş pastanın yanında konuklarınıza ikram etmek için mavi kremalı cupcakeler hazırlayabilirsiniz.

7Ya da elma şekeri!

Masaldaki elmayı anımsatan kıpkırmızı bir elmayı, şekerle kaplayarak doğum günü partisindeki tüm çocukların kalbini kazanabilirsiniz.

Daha Fazla Pamuk Prenses Pasta Modelleri

Kızınıza unutulmaz bir doğum günü yapmak için en güzel Pamuk Prenses modellerine bakmaya devam edebilirsiniz. Eğer farklı pasta temaları ve modellerini de görmek isterseniz Mickey Mouse Pasta Çeşitleri ve Yapımı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!