Parti Balonları Fikirleri, Örnekleri ve Önerileri

561

Partilerin en eğlenceli parçası da şüphesiz parti balonlarıdır. Rengârenk, çeşit çeşit, boy boy seçeceğiniz parti balonları ile konseptinizi tamamlamanız ya da tamamen balonlar üzerine bir konsept oluşturmanız mümkün.

Renkli, Eğlenceli ve Keyifli

Organizasyonunu yapacağınız partide kullanacağınız balonlar elbette öncelikle konseptinize uygun olmalı. Belirlediğiniz bir tema varsa buna uygun seçeceğini renkli balonlar, partinizi daha eğlenceli hale getirecek, keyfinizi katlayacaktır.

Mutlaka incele:  İstanbul Yat Kiralama Fiyatları - Tekne Kiralama Ne Tür Etkinlikler İçin Uygundur?

1Balonlardan bir tak yaratın

Parti mekânınızın girişinin biraz zayıf kaldığını mı düşünüyorsunuz? Göz alıcı bir taka ne dersiniz? Bu özel tasarım balonlarla misafirlerinizi şaşkın bakışlarıyla karşılayabilir, partinin renkli anlarının habercisi olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda partinin ilerleyen saatlerinde bu balonları patlatmak için bir yarışma da organize etmeniz mümkün.

2Konseptiniz saraylar, kuleler, şatolarsa

Özellikle çocuğunuz için yapacağınız doğum günü partisi için birebir bir model. Bir şato içinden arkadaşlarıyla birlikte doğum günü mekânına giriş yapacak çocuğunuz, kendini özel hissedecek. Aynı zamanda birçok farklı süslemelerle büyüyebilecek bu balon süslemesi, içinde bir oyun bile organize etmenize uygun hale gelecek.

Mutlaka incele:  İstanbul Balon Süsleme Fiyatları

3Uçan balonlarla rüya gibi bir ortam hazırlayın

Helyum gazı ile dolduracağınız rengârenk parti balonları, uçlarına takacağınız birer kısa organze ip yardımıyla bağlayabilir, tavana bırakıp rüya gibi bir hava yaratmasını sağlayabilirsiniz. Bu renkli balonlar sayesinde salonunuza giren herkes kendini bir masal diyarında hissedecek, balonların arasında dans etmenin keyfini sürecektir.

4Yemek büfesini dikkat çekici hale getirin

Bu özel yemek arabası ile hali hazırda tüm dikkatleri çekmiş olacaksınız. Fakat ekleyeceğiniz balonlar ile eğlenceli bir yemek büfesi yaratmanız da mümkün. Partinizin konusu, konsepti veya yıldız kişisine göre şekillenebilecek olan bu balon yerleşimleri, renkleri ve tasarımlarıyla da ayrıca konuşulacak.

Mutlaka incele:  İstanbul Balon Süsleme Fiyatları

5Parti balonları her şekle giriyor

Misafirlerinizi karşılama masası hazırlıyorsanız veya özel bir masa ile hediyeleri bir arada toplamayı düşünüyorsanız; bu tasarım tam size göre. Bir parti evine kolayca yaptıracağınız bu özel tasarımlar, tamamen zevkinize ve renk seçimlerinize kalmış. Dilediğiniz konsepti yaratıp, düşündüğünüz boyutlarıyla aktarmanız yeterli.

Hikâyeyi parti balonları ile anlatın

parti-balonlari-fikirleri-10

Dilediğiniz masal veya çizgi film kahramanlarını parti balonları ile canlandırıp, büyük çapta bir tasarım yaratmanız mümkün. Böylece hem renkli bir köşe yaratmış, hem de bu kahramanları seven misafirlerinize bir jest yapmış olacaksınız. Dilerseniz, Evde Balon Süsleme Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

parti-balonlari-fikirleri-4 parti-balonlari-fikirleri-5 parti-balonlari-fikirleri-9 parti-balonlari-fikirleri-11 parti-balonlari-fikirleri-12

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!