2020’de Porselen Makyaj Fiyatları Ne Kadardır?

4393

Makyajınızda yüksek kapatıcılık ve mat bir görünüm istiyorsanız, işin uzmanlarından yardım alabilirsiniz. En kapatıcı makyaj uygulamaları ve porselen makyaj fiyatları için sunduğumuz bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Porselen Makyaj Fiyatları Hakkında Merak Ettikleriniz

Özel günlerinizde akmayan ve bozulmayan bir makyaja sahip olmak istiyorsanız porselen makyaj uygulamaları ve porselen makyaj fiyatları hakkında bilgi edinmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Gelin Makyajı Örnekleri

1Porselen makyaj nedir?

Kapatıcılığı yüksek ten makyaj ürünleri ile hazırlanan ve ciltte pürüzsüz bir görüntü yaratılmasını sağlayan makyaj türüne porselen makyaj denir. Kendine özel malzemeleri olan bu makyaj yüksek kapatıcılığın yanı sıra kalıcılık yönünden de tatmin edicidir.

2Neden porselen makyaj?

Son günlerin strobing (aydınlatma) trendinin aksi bir görünüm yaratan porselen makyaj, mat bir görünüm isteyenlerin tercihidir. Sahne sanatları ile uğraşan kişilerin vazgeçilmezi olan bu makyaj türü, özellikle yaz gelinlerinin kurtarıcısıdır. Sıcaktan terleyen cildinizde makyajınızın akmasını önlemek için porselen makyajdan yararlanabilirsiniz. Fakat bu tür makyajları sadece özel gün için uygundur, günlük kullanım için tavsiye edilmez.

Mutlaka incele:  Kısa Düğün Elbiseleri

3Porselen makyajda kullanılan malzemeler de fiyatları etkiliyor.

Porselen makyaj fiyatları arasındaki değişikliğin en büyük sebebi kullanılan malzemelerdir. Porselen makyaj için kapatıcılık etkisi yüksek olan fondöten, kapatıcı gibi ten makyaj ürünleri kullanılır. Bu konuda öne çıkan marka ise tiyatro sanatçılarının vazgeçilmezi olan Kryolan’dır. Porselen makyajın olmazsa olmaz malzemeleri ise fondöten, kapatıcı, kontür ürünleridir.

4Porselen makyaj fiyatları nasıl değişiyor?

Porselen makyajı uygulayan kişi ve kullanılan malzemenin kalitesi farklı porselen makyaj fiyatları ortaya koymaktadır. Bu nedenle net bir rakam vermek mümkün olmasa da porselen makyaj fiyatları 500- 800 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Gecesi Süsleme Fikirleri ve Önerileri

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır ?

Düğün, nişan gibi özel günlerinizde profesyonel makyaj uygulamalarından şaşmamanız gerekse de, katılacağınız bir davet için kendi makyajınızı kendiniz yapmak istiyorsanız, hem etkileyici hem de pratik bir göz makyajı için her ortama uygun olan dumanlı göz makyajını tercih edebilirsiniz. Buğulu gözlere sahip olmak için Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır? En Güzel Buğulu Göz Makyajı Örnekleri için fikirler sunduğumuz yazıya göz atabilirsiniz.

istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-3 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-4 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-2 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-10 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-7 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-6 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-9 istanbul-profesyonel-makyaj-fiyatlari-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!