Prenses Doğum Günü Teması Fikirleri

En güzel prenses doğum günü tema fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın!

2293

Kız çocuklarının kalbini fethedecek güzellikte bir yazıya hazır olun! Pembeler, morlar, beyazlar.. Sizin için, en güzel renklerle dekore edilmiş prenses doğum günü temalı partilerinden örneklerle ve doğum günü partilerine ilham verebilecek fikirlerle dolu bir yazı hazırladık.

Prenses Doğum Günü Konsepti

Sindrella’dan Pamuk Prenses’e kadar pek çok masal kahramanı kız çocuklarının hayal dünyasında yer alır. Siz de hayatınızın prensesinin hayal dünyasına bir adım atın ve ona hayallerindeki prenses temasına uygun prenses doğum günü partisi hazırlayın!

Mutlaka incele:  6 Yaş Doğum Günü Konseptleri ve Fikirleri

1Pembe yerine mor renk tercih edebilirsiniz

Prenses doğum günü denildiğinde akla pembe gelse de mor rengin hakim olduğu prenses temalı doğum günü partileri hazırlanabilir. Prenses tacından balonlara, masa süsünden tabak ve bardak setine kadar her şeyin birbiriyle uyumlu olması yeterli.

3Bütün prensesler bir arada!

Tüm çizgi film ve masallardaki prensesleri bir arada hayal edin! Çocuğunuz için mutluluk patlaması yaşatabilir. Ayrıca partiyi kostüm partisine çevirerek çok daha farklı ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

4Lezzetli bir yiyecek standı

Doğum günü partilerinde tüm çocukların gözlerinden mutluluk akmasını sağlayan şeylerin başında yiyecek standı gelir. Prenses temalı yiyecek ve içeceklerle çocukların ilgilerini çekebilirsiniz.

5Temalı tabak, bardak ve peçeteler…

Bardaktan çatala, peçeteden tabağa kadar partide kullanacağınız malzemeleri seçerken özel prenses temalı olanları tercih edebilirsiniz.

7Davetiyeleriniz prenses tacı şeklinde olabilir

Çocuğunuzun prenses doğum günü organizasyonuna çağıracağınız konuklar için özel prenses temalı davetiyeler bastırabilirsiniz.

8Palyaço yerine Rapunzel…

Prenses doğum günü temalı partisi, sıradan bir doğum günü partisi değildir. Bu yüzden palyaço yerine prenses tercih ederek tüm çocukları mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

9Oynayabilecekleri bir şato…

Doğum günü demek, eğlence demektir! Çocuklar için oynayabilecekleri prenses şatosu yaparak hem eğlenmelerini sağlayabilir hem de bol gülümsemeli fotoğraflarla anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Peki ya pasta?

Her şey hazır! Peki ya pastanız hazır mı? Doğum günü partileri için en lezzetli, en ağız sulandırıcı görünüme sahip pasta modellerine bakmak için Pamuk Prenses Pasta Modelleri yazımızdan ilham alabilirsiniz. Dilerseniz, prenses temalı doğum günü partisi için şehrinizdeki palyaçolardan ücretsiz fiyat teklifi alabilir, teklifleri değerlendirdikten sonra dilediğiniz palyaço ile çalışabilirsiniz.

İstanbul Palyaço Ankara Palyaço İzmir Palyaço Antalya Palyaço Bursa Palyaço Adana Palyaço Konya Palyaço

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!