Prenses Sofia Konsepti, Prenses Sofia Elbisesi ve Kostümleri

3007

Prenses Sofia, Disney Channel’da yayınlanan ve özellikle kız çocuklarının çok sevdiği çizgi filmlerden biri. Çizgi filmin kendisi kadar Prenses Sofia elbisesi de kız çocuklarının oldukça ilgisini çekiyor. Birbirinden şirin bu elbiselere sahip olmayı çok istiyorlar.

En İyi Prenses Sofia Elbisesi Modelleri

Prenses Sofia’nın büyülü dünyası kız çocuklarının çok hoşuna gidiyor. Hem eğlendiren hem de çocuklara bazı bilgileri aşılayan bu güzel prenses ilgiyle izleniyor. Prenses Sofia kadar,Prenses Sofia elbisesi de çok beğeniliyor. Eğer sizin de çocuğunuz Prenses Sofia’yı seviyorsa onu bu güzel elbiselerden satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Parti Süsleri, Konsepti ve Fikirleri

1Yazlık Prenses Sofia Elbisesi

Kızınız eğer Prenses Sofia’yı seviyorsa ona yazın giymesi için üzerinde Prenses Sofia resmi olan güzel bir elbise alabilirsiniz. Bu çizgi film çok sevildiği için elbiselerini bulmak hiç de zor değil. İnternette de kolayca bulunuyor. Bu elbiseleri mor, bantlı şık ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

2Asalı Prenses Sofia Elbisesi

Prenses Sofia’nın bu kadar sevilmesini sağlayan şeylerden biri de onun büyülü bir dünyası olması. Bu büyülü dünyanın içinde periler de var. Kendisi de sihirli güçlere sahip ve bu da çocukların ilgisini çekiyor. Çocuğunuza doğum günü ya da kostümlü partiler için asalı bir Prenses Sofia kıyafeti alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Kostüm Kiralama Yerleri

3Prenses Sofia Elbisesi Aksesuarları

Prenses Sofia’nın elbiseleri kadar aksesuarları da önemli çünkü aksesuarlar elbiseyi tamamlayan bir nitelik taşıyorlar. Sofia taç, tılsımlı kolye, asa gibi aksesuarlara sahip ve çocuğunuz bu aksesuarlara sahip olmadan elbiseyi giymek isteyebilir. Zaten tamamen Prenses Sofia olmak için bu aksesuarlar da gerekiyor…

4Prenses Sofia Mayosu

Prenses Sofia’nın elbiseleri kadar mayoları da çok seviliyor. Eğer kızınız Prenses Sofia’yı çok seviyorsa yazın denize ve havuza girerken giymesi için ona Prenses Sofia mayosu satın alabilirsiniz. Bu renkli mayolar tam da Sofia’nın tarzına uyumlu..

Mutlaka incele:  Pepe Doğum Günü Süsleri, Temaları ve Konsept Fikirleri

Prenses Sofia Pasta Modelleri

Prenses Sofia’nın sadece elbiseleri sevilmiyor. Çocuklar üstünde Sofia olan her şeyi çok seviyorlar. Eğer kızınızın doğum günü yaklaşıyorsa ve doğum günü için Prenses Sofia pastası yaptırmak istiyorsanız en güzel pasta modelleri için Prenses Sofia Pasta Modelleri isimli yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!