Prenses Sofia Pasta Modelleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2597

Kız çocuklarının en sevdiği karakterlerden biri olan Prenses Sofia şimdi de doğum günü pastalarında yerini alıyor. Çocuğunuzun doğum günü partisinde siz de Prenses Sofia pasta modellerinden ilham alabilirsiniz.

En Güzel Prenses Sofia Pasta Modelleri

Prenses Sofia pasta modelleri çoğunlukla karakterin ana renkleri olan mor ve beyaz karışımıyla yapılıyor. Siz de parti konsepti olarak Prenses Sofia’yı seçtiyseniz sunduğumuz en güzel pasta modellerini inceleyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  12 Yaş Doğum Günü Pastaları Modelleri

1Çok katlı Prenses Sofia pasta modeli

Eğer büyük bir doğum günü partisi organize ediyorsanız ve çok sayıda konuk davet ettiyseniz çok katlı bir pasta tercih etmenizde fayda var. En üstüne taç figürü koyabileceğiniz bu pastanın etrafını da kurdele, çiçek veya inci figürleriyle süsleyebilirsiniz.

2Pastanın üzerine Prenses Sofia figürü koyabilirsiniz

Seçeceğiniz Prenses Sofia pastası modelinin üstüne sevimli bir figür koyabilirsiniz. Bu figür hem pastanızın konseptini daha belirgin kılacak, hem de çocuğunuzun daha çok sevmesini sağlayacaktır.

Mutlaka incele:  Kız Bebek Doğum Günü Pastaları için Öneriler

3Farklı figürlere de yer verebilirsiniz

Pastayı daha çok figürle zenginleştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için Prenses Sofia’nın arkadaşlarının figürleri size ilham kaynağı olabilir.

4Prenses tacı…

Prenses Sofia pastası taçsız olmaz! Tek katlı, mor ve beyaz şeker hamuruyla kaplı bir pastayı prenses tacıyla birleştirebilirsiniz. Bu pasta modeli, tüm konuklarınızın ilgisini çekecek ve onları kendine hayran bırakacak.

5Prenses Sofia elbisesinde yanan mumlar…

Prenses Sofia’nın mor ve beyaz renklerdeki elbisesi Prenses Sofia pasta modellerini kaplasın! Elbiseyle kaplı bu pastaya koyacağınız mumlar elbiseyi aydınlatsın. Ayrıca pastanın etrafına Prenses Sofia’nın arkadaşlarının figürlerini de yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz, Prenses Sofia Konsepti, Prenses Sofia Elbisesi ve Kostümleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Resimli Doğum Günü Pastası Modelleri

6Pastanın yanındaki ikramlıklar da temaya uyum sağlayabilir

Prenses Sofia pasta modellerine yakışacak cupcakeler hazırlayabilirsiniz. Mor cupcake kalıplarına koyduğunuz keklerin üzerine mor renkli krema sıkabilirsiniz. Ayrıca hazır satılan Prenses Sofia figürlü çubukları da pastaya batırabilirsiniz. Lezzet dolu bir doğum günü partisine hazır mısınız?

Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri

Doğum günü partisi için çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterlerinden biri olan Pepe’yi mi seçtiniz? O halde size pasta seçimi konusunda yardımcı olabiliriz. Pepeli Doğum Günü Pastası Modelleri yazımızı okuyarak sunduğumuz doğum günü pastalarını inceleyebilir, partinizin konseptine uygun en lezzetli pastayı seçebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!