Sarı Balyajlı Saç Modelleri Önerileri

2062

Balyaj, hemen hemen her dönemin popüler saç trendlerinden olmuştur. Özellikle sarı balyajlı saç modelleri ile pek çok kadın ve erkek saçlarına aydınlık kazandırmış, daha sağlıklı bir görünüm elde etmiştir.

Sarı Balyajlı Saç Modelleri İçin Farklı Örnekler

Sarı balyaj, kumraldan sarıya ve hatta farklı renklere dahi uygulanabilmektedir. Bu yazımızda da en güzel sarı balyajlı saç modelleri derledik. Eğer saçlarınızda değişiklik yapmak ve daha bakımlı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız yazımızı okuyarak, ilham verici fikirlere sahip olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Abiye Saç Modelleri İçin En Güzel Öneriler

1Açık kumral saç üzerinde sarı balyajlı saç modelleri

En çok tercih edilen balyaj türü, açık kumral saça uygulanan sarı balyajdır. Saçın daha aydınlık ve bakımlı görünmesini sağlar. Ayrıca kumraldan sarıya doğru başarılı renk geçişi sağlanırsa muhteşem bir görünüm elde edilir.

3Koyu renkli saçlılar da tercih edebilir

Sadece açık kumral veya sarı saçlılar değil, koyu kumral saçlılar da sarı tonlarda balyaj uygulaması yaptırabilir.

4Açık sarı yerine küllü tonlarda balyaj uygulaması yaptırabilirsiniz

Sarının farklı tonları bulunmaktadır. Balyajın başarı sırrı da ana saç rengine en uygun balyaj rengini bulabilmektir. Eğer kumral saçlara sahipseniz örnekteki gibi saçınızın aralarına hafif tonlarda sarı balyajla aydınlık kazandırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

5Balyaj ve ombre karışımı

Hem balyaj hem ombre isteyenler için bu örnekler fikir verici olabilir. Uzun saçlarınız varsa saçlarınızın uçlarına doğru inen ombreler yaptırabilirsiniz.

Saçlarınız Daha Bakımlı Görünsün İstemez Misiniz?

Saçlar, biraz bakım ve farklı saç tasarımları ile hem bakımlı hem de tarz görünebilir. Eğer kendinizde, saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız yazılarımızdan faydalanabilirsiniz. Dalgalı Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri , Küt Saç Modelleri Yapımı Hangi Yüz Tipine Yakışır? , Siyah Kısa Saç Modelleri Seçiminde Trend Öneriler ve Uçları Sarı Saç Modelleri İçin Harika Fikirler yazılarımızı inceleyerek kendiniz ve tarzınız için en uygun saç kesim modelini bulabilirsiniz.

sarı balyajlı saç modelleri-2 sarı balyajlı saç modelleri-4sarı balyajlı saç modelleri-6sarı balyajlı saç modelleri-8 sarı balyajlı saç modelleri-9 sarı balyajlı saç modelleri-10sarı balyajlı saç modelleri-12sarı balyajlı saç modelleri-3

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!