Sarı Saç Modelleri

1478

Bir çok bayan saçlarının rengini sarı olarak görmekten daha çok mutlu olduğunu belirtiyor. Teniniz sarı saç için uygunsa ve sizin için doğru sarı rengini de bulduysanız sarı saç modelleri vazgeçilmeziniz olacaktır.

Sarı Saç Modelleri Bakım ve İlgi İster!

Sarı saç modelleri bakım ve ilgi ister.Ten renginiz açıksa ve saçlarınız da açık sarıysa solgun görünmemek için mutlaka makyaj yapmalısınız.

Mutlaka incele:  Ombreli Saçlar Bakım ve Model Önerileri

1Sarı Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Öncelikle cilt renginize uygun sarı saç modelleri bulmalısınız. Teniniz açıksa açık sarı renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca koyu saç renkleri de çok yakışacaktır. Ten renginiz koyuysa doğal bir görünüm için koyu sarı renkleri tercih etmelisiniz.

2İyi Bir Sarı Saç Zaman İster

İyi bir sarı saç zaman ister. Çok çok şanslı olan birkaç kişi dışında kimse ilk boyamada hayalini kurduğu mükemmel saç rengine kavuşamaz. Eğer doğal saçınızın rengi siyahsa sarı renk çok da doğru bir seçim olmaz ve eğer ten renginiz çok koyuysa sarı saç doğal durmayacaktır.

3Sarı Saç Tonları ve Numaraları

Sarı saç modelleri için bir çok renk tonu vardır. Kozmetik firmaları bu konuda adeta birbirleriyle yarış içindedir. Son yıllarda sarı saça parlaklık kazandıran dore sarı rengi çok popüler olmuştur. Bunun dışında light sarı, küllü sarı, platin sarısı, bebek sarısı, altın sarısı, karamel sarısı, bal rengi, kayısı rengi, açık kumral gibi çok çeşitli sarı tonları mevcuttur. Birçok sarı saç rengi tonları ile birbirinden güzel modeller yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Açık Küllü Kumral Saç Modelleri ve Tonları

4Sarı Saç Modelleri Sayesinde Olduğunuzdan Genç Görünün!

Sarı saçın genç gösterdiğinin en büyük kanıtlarından biri Gwen Stefani! Gwen Stefani de bu durumun farkında ki onu sarı dışında başka bir renkle gören yok gibi. Burada püf nokta cilt tonunuza uygun sarıyı bulmak. Eğer kendinize uygun sarı rengi bulursanız birkaç yaş daha genç gösterebilirsiniz. Ancak yanlış sarı rengi de tam tersi bir etki yapabilir.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Gelin Annesi Saç Modelleri

5Sarı Saçların Bakımı

Sarı saçlar çok kolay yıpranır. Mutlaka saç kremi kullanmalısınız ve saç tonunuza uygun şampuanlar tercih etmelisiniz. Saç kremlerinizin ise mutlaka renk koruyucu özellikte olması gerekir. Ayrıca, sarı saç ombre modelleri ile harika görünebilirsiniz.

6Saç Maskesi ve Saç Serumu

Saç maskesi ve saç serumu ile bakımınızı tamamlamalısınız. Havuza girerken klordan korunmak için bone takmalısınız. Denize girdikten sonra da tuzlu suyun saçınızda çok fazla durmamasına özen göstermelisiniz.

Sarı Saçla At Kuyruğu Modelisari-sac-modelleri-12

Her saç rengiyle harika görünümler yaratan at kuyruğu modelini siz de deneyebilirsiniz. Sarı saçla yapılan at kuyruğu modelleri hem şık hem göz alıcı…

7Arkası Kısa Önü Uzun Saç Modeli

Sarı saçlarınızı farklı bir saç kesimi ile daha harika bir görünüme sokmak istiyorsanız arkası kısa önü uzun Bob kesim saç modelini tercih edebilirsiniz.

İşte Ünlü Sarışınlar!

Ünlülerde de sarı saçlar çok popüler durumda. Ünlülerin saçlarından da kendinize uygun sarı saç modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca fikir edinmek için Kumral Saç Rengi Tonları yazımıza da göz atmayı unutmayın.

sari-sac-modelleri-3 sari-sac-modelleri-4

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!