Star Wars Doğum Günü Pastası Modelleri

En güzel doğum günü pastaları fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1510

Doğum günlerinin yıldızı, doğum günü çocuğundan sonra doğum günü pastasıdır. Son yıllarda Star Wars pasta modelleri yemeye kıyamayacağınız kadar zenginleşti.

Star Wars Pasta Modelleri

7’den 77’e birçok kişinin tutkunu olduğu filmlerden biri olan Star Wars, doğum günü pastalarını da süslüyor. Özellikle erkek çocuk doğum günü partileri için uygun olan bu harika Star Wars temalı pastalar sizi de büyüleyecek. İşte birbirinden harika detaylarıyla Star Wars doğum günü pastası modelleri..

Mutlaka incele:  Doğum Günü Sofraları

1Cupcake destekli büyük pasta tasarımı

Son zamanlarda doğum günü partilerinde pastanın yanı sıra harika cupcake tasarımları da ön planda. Siz de pastanızı daha güzel hale getirmek için cupcake süslemesi tercih edebilirsiniz.

2Küçük boyutlu pastalar..

Bir pastanın Star Wars temasına sahip olması için kocaman olması gerekmiyor. Küçük pastalar için de harika tasarımlar yaptırabilirsiniz. Bu minik figürlerle süslenmiş harika pasta bunun en güzel örneklerinden.

3Işın kılıcı detayı..

Star Wars ile özdeşleşen ışın kılıcı pastanızı süsleyecek en güzel detaylardan biri olabilir. Işın kılıcı figürlerinin arasında doğum günü dilekleri ve doğum günü çocuğunun ismini de iliştirerek harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Her Kutlamaya Uygun Eğlenceli Yaş Pasta Süslemeleri

4İlginç pasta tasarımları

Bu pasta tasarımları arasında en sık kullanılan figürler yerine çok daha farklı detayları kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu harika örnekte olduğu gibi şeker hamurundan yapılmış bir şaheser ile doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

5Bütün hikaye bir pastada!

Star Wars’un gerçek bir tutkunu için doğum günü partisi verecekseniz kesinlikle ama kesinlikle bu tüm hikayeyi 3 katlı pastada barındıran tasarımı tercih etmelisiniz. Filmde yer alan her bir figürün yer aldığı bu muazzam pasta modeli, büyük bir doğum günü partisi ve kalabalık etkinlikler için ideal görünüyor.

Mutlaka incele:  Kız Çocuk 4 Yaş Doğum Günü Fikirleri

6Minimal Star Wars Pasta

Star Wars pasta tasarımları arasında çok daha sade ve minimal seçimler yapmak isteyenler için bu tarz modeller çok daha ideal. Çok fazla renk bulunmaması, küçük bir pasta olsa da temel figürlerin yer alması bu pastayı minimal pastalar arasında en güzel örneklerden biri yapmaya yetiyor.

7Katlı Star Wars Pasta

Büyük doğum günü partileri için tercih edilen katlı pastalar bu tarz temalar için çok daha iyi bir alan yaratıyor. Her bir katında farklı detayların yer alabileceği bu pastalarda filmdeki figürlerin yanı sıra yıldız ve uzay temaları da yer alabilir.

8Yemeye kıyamayacağınız pastalar..

Temalı pasta konusunda uzman olan yerlere yaptıracağınız bu tarz Star Wars pasta tasarımlarını görünce kesip yemek istemeyeceksiniz.

star wars pasta 3 star wars pasta 6

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!