Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 08/05/2021 tarihinde yazıldı.

Çocuğunuzun sünneti için her şey hazır ve konuklarınıza hediye edeceğiniz kalıcı bir süs arayışı içindeyseniz Sünnet Buzdolabı Süsleri kurtarıcınız olabilir.


Sünnet Buzdolabı Süsleri İçin Harika Fikirler

Misafirleriniz için en kalıcı hediyelerden biri olan buzdolabı süsleri, arkasında ki mıknatıslar sayesinde misafirlerinizin dolabında hem güzel bir görüntü, hem de güzel bir hatıra olarak yer eder. Eğer sizde çocuğunuzun sünneti için bu kalıcı hediyelerden birini misafirlerinize armağan etmek istiyorsanız son yıllarda en çok tercih edilen birbirinden güzel Sünnet Buzdolabı Süsleri fikirleri sizlerle…


Sünnet Asası Buzdolabı Süsü

Sünnetin en temel simgelerinden biri olan ve sünnet çocuğunun elinden düşürmediği asalar sünnet hediyeleri içinde en anlamlılarından bir tanesidir. Tüllenerek, mıknatıs yapıştırılmış bu anlamlı hediyeleri misafirlerinize armağan edebilirsiniz.


Sünnet Fesi Buzdolabı Süsü

Yine sünnetin vazgeçilmez simgelerinden biri olan feslerden yapılmış, tüllerle süslenen ve arkasına mıknatıs yapıştırılmış oldukça şık bir model.


Çerçeve Buzdolabı Süsü

Arkasına mıknatıs yapıştırılmış küçük çerçeveler de son yıllarda oldukça tercih edilen bir model. Dilerseniz içine çocuğunuzun fotoğrafını koyabilir ve konuklarınız için güzel bir anı oluşturabilirsiniz.


Arabalardan Buzdolabı Süsü

Erkek çocuklarının en sevdiği oyuncak olan arabalar da, özellikle sünnet için oldukça anlamlı hediyelerden biridir. Altına yapıştırılmış mıknatıslarla da buzdolabı üstünde oldukça şık durmaktadır.


Nazar Boncuğu Buzdolabı Süsü

Sünnet düğününüze ve konuklarınıza nazar değmesini istemiyorsanız işte tam size göre bir süs. Tüllerle süslenmiş ve mıknatıs yapıştırılmış cam nazar boncuğu harika görünüyor.


Kuran Yazılı Sünnet Buzdolabı Süsleri

Sünnet cemiyetinizi mevlid okutarak yaptırmak istiyorsanız, üstünde Allah yazan ve tüllerle süslenmiş bu mıknatıslı buzdolabı süsü kesinlikle tercihleriniz arasında olmalı.


Ata Üstünde Sünnet Çocuğu Sünnet Buzdolabı Süsleri

Küçük heykelcikler olarak yapılmış, tüllerle ve nazar boncuklarıyla süslenmiş at üstünde sünnet çocuğu, buzdolabı süsü yine en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.


Keçeden Nazar Boncuğu Çantası ve Buzdolabı Süsü

Renkli keçelerin bir birine yapıştırılması ile oluşturulmuş nazar boncuğu çantası içine kına yerleştirilmiş ve tüller ile süslenerek, arkasına mıknatıs yapıştırılmış sünnet buzdolabı süsünü kendi ellerinizle kolaylıkla yapabilir ve misafirlerinize armağan edebilirsiniz.


Keçeden Fotoğraf Çerçevesi Sünnet Buzdolabı Süsleri

Yine kendi ellerinizle hiç zorlanmadan kolaylıkla yapabileceğiniz bir buzdolabı süsü. Mavi renkli keçeleri fotoğraftaki gibi şekillendirip sıcak silikon ile yapıştırabilir ve dilediğiniz gibi süsleyebilirisiniz. Arkasına mıknatıs yapıştırmayı ve çocuğunuzun isminin yazılı olduğu bir etiket zımbalamayı unutmayın.


Hala Kararsız mısınız?

Konuklarınıza armağan etmek istediğiniz Sünnet Buzdolabı Süsleri konusunda hala kararsız mısınız? Ya da sizlerle paylaştığımız buzdolabı süsleri içinde, hala hayalinizde ki buzdolabı süsüne rastlamadınız mı? Sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel örneklerimizin devamını mutlaka incelemelisiniz. Dilerseniz, Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.


En İyi Sünnet Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Sünnet Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sünnet Buzdolabı Süsleri Fikirleri, Örnekleri ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 62 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sünnet Annesi Saç Modelleri İçin Fikirler Sünnet Araba Süsleri Yapımı ve Modelleri Birbirinden Güzel Sünnet Kapı Süsleme Modelleri, Örnekleri En Güzel Sünnet Davetiye Yazıları, Sözleri ve Fikirleri Düğün, Sünnet İçin Karikatürlü Davetiye Örnekleri, Modelleri, Fikirleri En Güzel Sünnet Davetiye Örnekleri, Modelleri ve Fiyatları Görkemli Bir Sünnet Düğünü İçin Sünnet Şapkası Örnekleri ve Modelleri Kapaklı, Resimli, İlginç ve Güzel Sünnet Davetiyesi Modelleri En Güzel Sünnet Fikirleri: Sünnet Balonları Örnekleri ve Modelleri Sünnet Anı Defteri Yazıları, Modelleri ve Yapılışları Sünnet Mevlüdü Malzemeleri Nelerdir? Neler Gereklidir? Sünnet Davetiyesi Modelleri Farklı Önerileri En Güzel Sünnet Hediyelikleri Önerileri, Modelleri ve Fiyatları En Güzel Sünnet Kurabiyeleri Modelleri ve Fiyatları Sünnet Takı Kurdelesi Örnekleri, Modelleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Mevlüt Hediyelikleri ve Fiyatları Sünnet Süsleri İçin En Güzel Örnekler Sünnet Sepeti Nasıl Süslenir? Sünnet Sepeti Süsleme Örnekleri Sünnet Kınası Süsleri, Birbirinden Güzel Sünnet Süsleri Fikirleri Birbirinden Güzel Sünnet Evi Süsleme Örnekleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Yatağı Süsleme Örnekleri, Malzemeleri ve Fiyatları Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi Sünnet Odası Nasıl Süslenir? Sünnet Odası Fikirleri Sünnet Kınasında Söylenen Şarkılar Listesi Sünnet Çocuğuna Kına Nasıl Yakılır? Sünnet Kınasında Neler Yapılır? Sünnet Kınası Hazırlıkları Sünnet Davetiye Sözleri ve En Güzel Sünnet Yazıları
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?